Sizce bu yılın en iyi Türk futbolcusu kim olmalı?

Sizce Bu yılın en iyi Türk futbolcusu kim olmalı?
Bu videoda top 10 yer alıyor. Sizce en kaliteli Türk futbolcu kimdi bu sne?

Güncellemeler:
http://www.youtube.com/watch?v=qpZZPWp87_8 Bu vşdeoda top 15 yer alıyor (lütfen izleyin)
Arkadaşlar videoya göz atarmısınız?

0|0
9|99

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi dedigine göre 1 kişi secilmesi lazım
    O da caner erkindir.
    mesela kırmızı kar beşiktasta her macta olmasa necip vardı olcan vardı fena degfiller gökhan da fena degil ama acemilik yapıyor bazen
    ardayı begenmiyorum o kadar da süper bir futbolcu degil. sadece dogru yerde dogru kişiye verirse pası golu attırır ama cok da aşırı teknik degil öyle. ardanın teknigiyle news castle untiede giden emrenin teknigi arasında ne fark var?
    fark şu arda frikikten cok az atıyor ama emre frikikten cok atıyor ve teknik var
    emre sinirli bir oyuncu her macta tepki alıyor tabi. ama herkes onun üstüne oynuyor mesela. sinirli oldugun bile bile sürekli adam bicilmez.
    Caner gibi bana sol ayagini cok iyi kullanan teknik ve hız acısında iyi olan yerli oyuncu göstersenize? sol bek oynuyor sol acıga koşup bir de bakıyorsun sag içve sag kanatta caner cok iyi
    gsde sadece semih var defans onu da yıprattılar. cünkü defansta tek kalıyor
    alper ilk geldiginde cok iyiydi sonra bozdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İyi hazırlanmış bir video olduğunu sanmıyorum. Gökhan Töre eksik. Ki bence geçen senede bu senede takıma katkısı tartışılmaz.

0|2
    0|2
    • İnan TOP 11 olsa 11. sıraya Gökhan Töreyi koyardım

• Tolganın son aylardaki performans grafiği dalgalı 2014 yılını tamamen kapsayan bir video ve 2014 ün başlarında Onur sakatken çok iyi bir performans sergiliyordu. Anadolu takımlarına gelince hepsinin inişli çıkışlı bir performansı var. Örneğin Erkan zengin ne kadar yetenekli ve güçlü bir futbolcu olsada bir milli takım seviyesine dahi gelemedi. Çünkü güçlü bir takıma transfer olmadı. Söyle bana anadolu takımlarında oynayan çok güçlü bir Türk futbolcu biliyormusun. Bilemezsin çünkü büyük takımlar tek tek kapıyor.

• Yanlış cevap koç yusuf erdoğan ıshak doğan mehmet ekici 2014 en başarılı türk futbolculardır tartışmasız

• Caner Erkin

0|1
    0|0
  • Gökhan Töre olmalıydı.

0|4
    0|1
  • CANER ERKİN tabiki

şampiyonlukta en büyük pay sahibi

0|2
    0|0
  • gökhan töre

0|3
    0|0
  • Arda turan

0|1
    0|1
  • Sabri Sarıoğlu

0|0
    0|1
  • arda

0|0
    0|3
  • Burak.

0|1
    0|4

Erkekler Ne Diyor 98

• Gökhan Töre

0|2
    0|0
  • A. Turan diyesim geldi.

0|1
    0|2
  • İzleyemedim ama; Kazım Kurtulmuş olmalı 2. ligde ;) #V

0|0
    0|0
  • Bence Arda Turan ya Atleticonun Sampiyonlugunda büyük bir basarisi var
    Türkiyede oynayanda bence en iyi Olcay Sahandi

0|0
    0|2
  • Arda Turan'ın baskınlığını kimse inkar edemez. İspanya gibi bir ülkede forma giyiyorsunuz Barcelona ve R. Madrid i geri de bırakıp lider oluyorsunuz ve takıma kendini kabul ettirmiş yeni çocuk taraftarlar arasında yılın oyuncusu seçiliyor. Ya bu adam daha geçen chelsea yı yıktı

0|0
    0|0
  • Eski istatistiklerine takima katkisina bakarsan tabi ki Caner Erkin futboldan bek oyuncusu olarak her maç takimin en iyi 2 oyuncusundan birisi olabiliryorsa ve takimi için fark yaratabiliyor çoktan haketti.

0|1
    0|0
  • Genel olarak mesut Özil ama geçtigimiz yılda hakan calhanoglu çok ama çok parladı, guardiola bide ona hayran olmuş resmen ama bizimkiler takıma almıyor.

0|0
    0|0
  • Arda Turan Atleticoyu sampiyon yapmis biri olarak tabiki o ama Turkiye bazinda alirsak acik ara Gokhan Tore

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olarak gökhan gönül diyorum

0|0
    0|0
  • Video çok ama çok saçma. İsimlerden yola çıkmış.

-Nuri Şahin 2014'ün tamamını neredeyse sakat olarak geçirdi.
    -Selçuk İnan tüm sene boyunca eleştiri yağmuruna tutuldu çünkü eskisinden eser yoktu.
    -Caner bu yıl o listenin sonuncusu asla olamaz müthiş bir performans sergiledi.
    -Gökhan 4. sırada olamaz çünkü Caner'in yarısı kadar reaksiyon gösteremedi.
    -Listede Aatif Chahechouhe ismi nasıl olmaz?

18 kişi izlemiş şu an. Sen mi yükledin gerçi isim bayan ismi ama..

0|0
    0|0
    • Ne bayanı Gamze değil GameOzdemir :D

• 1-2 diyemi gidiyo rastgelemi sıraladın

• Dedim ya işte sıralama yapmadım.

• liste pek tatminkar değil selçuk inan bu sene ne oynadı ki aynı şekilde nuri şahin ve tolga. onu kıvrak zaten sakat ama 2014 ün başlarındaki performansıyla listeye girmesi mazur görülebilir burak yılmaz desen 3-4 haftadır birşeyler yapmaya çalışıyor onun öncesinde bu sene devamlı ıslıklanan bir oyuncuydu. en iyi olarak caner ve olcay arasında kararsız kaldım ama caner sanırım bir tık önde

0|0
    0|0
  • ozan tufan...

0|1
    0|0
  • Gökhan töre ve alper potuk.

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLE BURSA'NIN DEFANSI ''OZAN TUFAN'' MİLLİ TAKIMDA VE BURSASPORDA YAPTIKLARI ORTADA MÜTHİŞ BİR YETENEK VE 20 YAŞINDA

0|1
    0|0
    • Şişirilmiş topçu yaşa bakma o popoyla zor oynuyor zaten ne top oynayanlar var onun yasinda.

• Ben poposuna bakmadım ama oyun anlayısı kontra ataklarda ileri çıkışları rakip ataklarında topu kesmesi vs gerçekten müthiş yani oyun anlayışı iyi bu yaşta milli takımdada güzel oynuyor hakkını yeme şimdi..

• ozandan iyi defans çıkar bakın görün illa denerler Semih'in yanında güzel top oynar. Orta sahada gerçektende koşamıyo ''poposunu kaldıramıyo'' :d

• Sırasıyla; Arda Turan, Hakan Çalhanoğlu, Gökhan Töre

0|1
    0|0
  • Arda ve Burak çok doğru olmuş ama diğerleri pek tutmadı.
    Olcay şahan kimdir bu listede yer alacak.

0|0
    0|3
    • Beşiktaşlı değilim ancak Beşiktaşı sırtlayıp götüren bir isim. Orta sahalardan zaten çıkıp sürekli gol atmasını beklemezsnz. Gizli maçın adamlardır onlar.

• Olcay yerine gökhanı yazsalardı daha faydalı olurdu.
      Bende beşiktaşlı değilim zaten

• Turkiye'de olma şartı yoksa Hakan Çalhanoğlu favorimdir.

0|0
    0|0
  • Onur kıvrak ve olcan adın diyorum.

Kimse olcanı konuşmuyor neden? bir düşünün. geçen sene trabzonu ayakta tutan ikili bunlar. caner burak boş. hiç birinin bir şeyi olmadı. bireysel olarak bakın.

0|0
    0|0
  • ALPER POTUĞUN olmasını isterdim ya

0|1
    0|0
  • Tartışmasız Gökhan Töre

0|0
    0|0
  • Arda Turan, Burak Yilmaz, Umut Bulut, Caner, Gökhan Töre, Selcuk Sahin

0|0
    0|0
  • Gökhan Gönül

0|0
    0|0
  • alper potuk

0|0
    0|0
  • GÖKHAN TÖRE

0|1
    0|0
  • Önce arda turan sonra gökhan töre (Galatasaray lıyım)

0|0
    0|1
  • Gülden Karaböcek ; Ben Olmalıydım :D

0|0
    0|0
  • gs liyim ama olcay şahanı beğeniyorum bu yılki performansı güzel :)

0|0
    0|0
  • Videoyu izlemedim sevdiğim oyuncu var mı bilmiyorum fakat bu senenin en iyi oyuncusu MEHMET EKİCİ. Çünkü adam yaptığı asistlerle ve oyundan her ne olursa olsun kopmayıp savaşçı kişiliğiyle ve çalımlarıyla en iyi oyuncu olmayı hak ediyor.

0|0
    0|0
  • Olcay Şahan

0|1
    0|0
  • Olcay Şahan ve Arda Turan arasında kaldım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    68
Yükleniyor...