Gsliler bu günleri ne çabuk unuttunuz?

http://i.hizliresim.com/rmMa0P.jpg 3 temmuz kumpası sayesinde Feneri bir kaç kez yenmeyi başardınız 3 temmuz olmasaydı size en az 20 yıl fark atardık koyu gsli mehmet ali birandin da dediği gibi :D haksız mıyım Fenerli kardeşlerim? Bu günler ne çabuk unutuldu 😀

0|0
8|34

En İyi Erkek Görüşü

• FENERBAHÇE PRESTİJ PEŞİNDE Şampiyonluğunu geçen hafta ilan eden Fenerbahçe ise Ali Sami Yen Stadı'na prestij mücadelesi için çıkacak.
    Birde kadikoyde kupa kaldirdik diyen karaktersizler bizde kaldirabilirdik ama bizim onurumuz şerefimiz ve saygimiz var.

3|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 33

• Hayatlarında Galatasaray ı yenmekten başka hiçbir başarısı olmayan,, Türkiye Kupasını bile 30 sene sonra alan Şampiyonlar Ligi'nde Drogba kadar gol atamamış rezil bir takımın zavallı taraftarının söylediklerine bak tam bir komedi
    Ulan 3 Temmuzdan önce neydinizki sonra ne olacaktınız şike yaparken bizemi sordunuz madem bu bir kumpas Uefa damı Fenere kumpas kurdu Cas tamı Fenere kumpas kurdu, Neden mecliste gece yarısı şike yasası çıkartıldı

1|3
    2|1
    • 3 temmuzdan önce Feneri ne içerde ne dışarda yenebiliyor dunuz :D 😀

• Sahanızda kupa kaldırdığımız günleri mi?
    Kadıköy hatırasını mı?
    Sırf kafaya oynayın yine diye bir taraflarından uydurdukları "play off" olayını mı?
    Aziz başganınızın ses kayıtlarını mı?
    2 kere fazladan şampiyonluk kutlamanızı mı?
    Galatasaray şampiyon olunca kendi stadınızı yakmanızı mı?
    Avrupa'da sıfır çekmenizi mi.
    Yine sırf siz kafaya oynayın diye çıkarılan yabancı sınırlamalarını mı?
    Kaçak stadınızı mı?
    Devlet Galatasaray'a beleş stat yaptı diye yırtınırken bizim stadımızın 300 milyona, verdiğimiz 1 milyar TL'lik arazinin sizin taraftarınız olan bir şahıs tarafından 417 milyon TL'ye peşkeş çekilip satılmasını mı?
    Asla unutmadık biz, sen rahat ol.
    Adamlar Juventus'u bile düşürdü. Onur farklı bir kavram, anlatmayayım hiç anlatılacak bir şey değil. Ya sahipsindir, ya değilsindir.

0|2
    2|1
    • Siz bu sene avrupada ne çektiniz? 😀 1 puan ahhaha

100. Yılınızda kim şamiyon oldu FENERRRR :D

Paranız bitti şu an sürünüyor sunuz tt toki de çalışan temizlik işcilerin parasını bile ödeye miyorsunuz

Kaçak stad diyor 😀 bizi kendinizle karıştırdınız devletin stadını sahiplendiniz devlet olmasa nolacaktı halinız?

Vergi hırsızlarısınız kaç senedir verginizi ödemiyor sunuz

3 temmuz kumpası olmasaydı size 20 yıl fark atardı Fener :D

Juventusu düşürmüşler ne rezil bir maçtı o öyle 2 gün sürdü

Fenerin gölgesinde yaşamaya mahkunsunuz vergi hırsızları!

• 0 Çekmekle 1puan aynı mı?
      Biz söz verdik mi tutarız pazar 20:45 polat:-) şampiyon cimbom söz verdimiz gibi.
      İşçilerimiz gönüllü asker, sizinkiler gibi paralı değil, örnek; doğru mu samet:-)
      Önemli olan devletin güvenini kazanmak:-) evet bu devlet şikeciyi sahiplenmiyomuş demek ki:-)
      Vergi mi? oda ne devlet istemiyo bizden siz yeterince avrupada yüzümüzü güldüryosunuz diyo muş:-)
      Vergiyi gayri müslimlerden alıyolarmış galiba, fener rum :-)
      Önemli olan kumpasa karışmamak.:-)
      Juveyi biz değil italya şikeden düşürdü. :-) Yani onlar hiç kumpas dedi mi? iki gün oynamak kimseye nasip olmaz.
      Sizi evden aldırırım diyen volkanın abisi aziz demi tam mahalle takımı, milli maçda çıkmam, şikede milli olmak yeterli bana demiş volkan.:-) Şneyder vuruyor ve golllllllllll, :-)

• Unutulmadı unutulur mu :D 6-0 Efsanesine karşın Ligde Fenerbahçe' ye alınan en farklı galibiyet 7-0 derler ki Lig 1956' te başlar bu maç 1911 de oynanmış. Tamam en farklı galibiyet o ise bizimde onun öncesi 9 şampiyonluğumuz var. Drogba bir gün der bir ezeli rakip asla rakibinin 9 puan gerisine düşmez. Ama unuturki Fenerbahçe öncesinde 36 puan önünüzde şampiyon olan takımdır. Drogba kadar şampiyonlar liginde gol atmamış olabiliriz. Drogba da o golleri Galatasaray' da atmamıştır. Drogba ile değil takımınla övün. Arena' nın açılış maçında bile yenildiniz daha ne. Arena bize deplasman değil. Paşa paşa oynayıp yenebiliyoruz :D

0|0
    1|0
    • Şampiyonlar Liginde tarihe geçtiler -averaj rekoru kırdılar unutmayacağız.

• Ben seni çok yanlış anlamısım ya 😂😂 kusura bakma

• Önemi yok :D

• Ezeli rakibine sahanda son macta yeneme gsye saldir son mac denizliyi yeneme gsye saldir son mac trabzonu yeneme sampiyon oldum zannet gsye saldir sike yap avrupadan men al gsye saldir avrupada elle tutulur bir basarin olmasin gsye saldir6 0 yendim diye ovun 3 yil sonra kupa finalinde gsden 5 ye gsye saldir gs senden taraftar olarak prestij olarak dunyada taninirlik olarak ustun olsun gsye saldir baskaniniz en cok gs sampiyonlugu gorsun gsye saldir bu yil hemen her mac haksiz penalti al gsye saldir tek ovuncu gsyi yenmek olan bir takim dusun vizyon misyon meselesi tabi gsye saldir clde sifir cek yine gsye saldir yetermi?:)) sike surecinde bjk aldigi kupayi iade etti fbde etmesi gerekirdi ama haysiyet meselesi iste napican :)

0|0
    1|1
    • Fenerin son maçlarda birsürü sampiyonluk verdi, asıl Fenere karşı 6s herzaman şike yapmıştįr bir takım şike yapsa en az 4 şampiyonluğu son maçlarda verir mi? Şikenin kralı 6sdir!

Vergi hırsızları 3 temmuz kumpascıları!

• Pavalı Köpeklevv :D

1|2
    2|0
  • Neler unutulmadı ki

1|0
    1|0
  • Bununla avunun durun anca sonuç ne kupada herşeyde sizden fazlayız.
    Anca bizi yenmekle övünün.

0|0
    1|0
    • " temmuz olmasaydı Fener bize 20 yıl fark atardı " Mehmet Ali Birand (koyu gsli) ^^

• Hee yaaa heee.
      O yüzden evinizde kupa kaldırdık, sizin taraftarın önünde ne kadar rencide edici bir durum.

• Evet ONUN için :D 3 temmuz olmasaydı *** şampiyon olurdunuz :D hadi by

• Sampiyinluk yolun ankarada 2 puan birakiyosun sonra sirita sirita aksaraya gidip g*t yaliyorsun ( vergi borclarin icin ) Sonuc ankarada 2puanla beraber onur gurur halsiyet ne varsa onlari da birakiyosun. Olmayani birakmak kolay tabi sıkinti yok.

1|0
    0|1
  • Şampiyon oldugunu zannedip sahanın ortasında timsah yürüyüşü yapanlarmı bunu söylüyor :))

1|3
    2|0
  • gs kaderıne boyun egsın artık

1|0
    0|1
  • Biz gs-fb atışması yapaduralim, atı alan Üsküdarı geçsin. İki takımımız da hedefleri o kadar daraltti ki, ancak birbirimizi ne kadar yenip yenmedigimiz mesele. Tamam ezeli rekabet ama o da bir yere kadar. Artık ne kulüp bazinda, ne de milli takım düzeyinde bir basari elde edemiyoruz. Şu an için iki güzide! kulübümüzün de ülke futboluna zerre yararı yok. Ancak geriye götürüyorlar. Bizler de buna taraftar olarak çanak tutuyoruz. (Not: galatasarayliyim)

0|0
    1|0
    • Fenerin uefadan ceza almasını sağlayan 6s yönetimi değil ama gs de artık cezasını çekmeli kumpascı 6s!

• 3 temmuz öyle demiyor dunuz ama Fenere bir tekme de siz atıyor dunuz alay ediyor dunuz Fener ne takımıydı? Gavur takımımıydı? Şimdi gs belki ceza alacak melek kesilsiniz birden başımıza

• Ben demiyordum şahsen. Ve dedikleri için de Ünal Aysal yönetimini hiç beğenmiyordum.

• Ne yaparsanız yapın fenevbahçenin şike yaptığı ve taraftarlarınında fanatiklikleri yüzünden gerçekleri görmezden geldiğini gerçeğini değiştirmez bu.

Armaya sevdalıyız biz.

1|0
    1|0
    • Artık herkes 3 temmuzun kumpas olduğubu kabul ediyor sizin gsli başkanınız bile sizde kabul edecek siniz :D

• Ok kardeş :-) sence bir durup dururken terbiyesizlik yapar mı? ama köşeye sıkışınca yapar. Hela inlerine gireceğiz:-) inlerine:-)

• Yorumumu kaldırmış gslinin biri

http://i.hizliresim.com/k1BDJr.png

😀

Gerçekler acıdır

• ben de derim ki Mehmet Ali Aydınlar: FB yi düşüren başkan olmak istemedim siz tüpçüye dua edin yabancı sınırı olmasaydı görürdünüz 20 yılı

1|0
    1|0
    • Hahahaha yabancı sınırına rağmen sizden üsttün Fener 😀 Feneri bütün kumpaslara rağmen yıkamadınız hahaha

• Ödenirmiş 😀 tt toki de temizlik yapan işcilerin parasını ödeyemiyor sunuz ne konuşuyorsun?

Benim söylediklerime cevap verememişsin :D italyada fransada hollandada lig kurulmadan elde edilen sampiyonluklar sayılıyor dedim

Cl'e de 3 senedir Fenerin sayesinde gidiyor sunuz hani Fener men cezası alsın diye şikayet etmiştiniz ya

• burası Türkiye Fransa Almanya Hollanda da kulübün efsanesi lehine tezahürat yapılınca kimsenin kombinesi iptal edilmiyor yani Avrupa ile mukayese etme Türkiye yi ayrıca ceza net zaten ödenecek o para merak etme

• Bir fanatik nerde olursa olsun kendini belli eder...

tr.wikipedia.org/.../Fenerbah%C3%A7e-Galatasaray_derbisi

Al. Oku bol bol!

0|0
    1|0
  • Dünyada fener gibi dar görüslü bitakım taraftarı yok ya bütün işleri galatasarayı yenmek yas sonra kupalar ne olcak...

0|0
    1|0
    • Ama şunuda unutmayalım bu ne fenersiz ne gs si nede bjksiz çkilmez, bunlar hayatın rengi türkiye de diğer kulüplere de saygımız sonsuz sadece leke olmasın haksızmıyım sorunun sahibi.

• Yendiler mi :) ne zaman yendıler 3 temmuz bizi batırcağı yerde onları batırdı :)

1|0
    1|0
    • Aynen yaaaa 😀 3 temmuza rağmen yine çoğu maçı Fener aldı bide şu an sürünüyorlar cumhurbaşkanından para dileniyorlar tt toki deki temizlikçilerin paralarını bile veremiyorlar haha

• 3 Temmuz bayramı diyor dfjghdkfjghdk

Şikeyle neler yaptığınız ortaya döküldü hala konuşuyorsunuz utanmadan dfhjgkd

0|0
    0|0
  • bizi yenmekten başka bir başarısı olmayan takım bizi kötülüyor... ahahahahah güldürdün gece gece :D

0|0
    0|0
  • olsun onların uefa kupası var:DD

0|1
    0|0
  • Ee noldu şimdi? Amaç neydi şimdi. ? Burdan ne gibi bir ders çıkarıcaktık?

1|0
    0|0
  • Onlarin uefa kupasi var sus bakiyim sen bdhddhdhdh

0|0
    0|1
  • fake nerken ne gibi fake ben anlamadım 8-0da olabilir tam olarak bilmiyorum arkadaşim bjk olmaktan vazgeçti bile gs geçti ben halen bjkliyim o aryı bir durum

0|0
    1|0
  • Aynen öyle be. : )

0|0
    0|0
  • Hedef bir milyon penaltı

0|0
    1|0
  • tabi sende kendince haklısın

0|0
    0|0
  • Yine mi sen :D

0|0
    0|0
  • sende olmasın kendimi beşiktaşlı sanmaya doğru gidiyodu aklım hee.

0|0
    0|0
  • haz veriyor sana dimi bu?

0|0
    0|1
  • Hahhah seni çok iyi biliyorum Galatasaray lıların verdikleri ağır cevaplardan sonra onları engelliyorsun çünkü onlarla tartışmaktan çekiniyorsun yazık sana ya:)

0|0
    1|1
    • Kaç tane hesabın var senin :D engelledim diğer hesabınla mı yorum yazıyorsun gizli :D solid misin ben sadece 2 kişiyi engelledim ama seni şikayet ediyorum 1 den fazla hesabın olduğu için :D

• Edecem sabır et :D

• Korkak ya:)

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• bize yenilmeye her zaman mahkumlar o yıl ortalıkta yoktular kuzenim eskiden gsliyim ama takip etmiyorum diyordu şimdi fanatik oldu birden sonradan fanatik olma bunlar eskiden uefa kupamız vardı şimdi sahada kupa kaldırdıklarım bunlarda bahane bitmezzzz :)

1|1
    0|0
  • Futboldan anlamayıp, anlıyor gibi yapan kız kafası.
    Devam et en birinci sizsiniz. Evet evet.

2|1
    3|1
  • Her yerde, her şekilde yeneriz :D

1|1
    0|1
  • Gereksiz Problem çıkarmaya amaçlı bir soru olmuş.

0|0
    0|0
  • erkekler kızlar futboldan anlamıyor diye boşuna sitem etmiyorlarmış şimdi hak veriyorum

1|1
    1|0
  • unuttuk var mı

0|0
    0|0
  • Bırakın renktaşlar bizi yenmekle övünedursunlar :d

0|0
    0|0
  • Hakem ve futbolcu satın almıyoruz birileri gibi

2|2
    1|0
    • Ahahhaha onu yapmakta 6snin üstüne yok zaten

• yok

• Tescillenen birşey yok aksine artík herkes kumpas olduğunu kabul ediyor Aziz başkan yeniden yargılanacak, 6s başkanı bile Fenere 3 temmuz kumpas kuruldu cemaat tarafından dedi ahahhahah :D

Yükleniyor...