Kapat

Hayatımın aşkı...Çok pişmanım...

hayatımın aşkı diyebileceğim bir kızla bugün babası yüzünden ayrılmak zorunda kaldık.babası mesajlaştığımızı öğrenmiş bir şekilde aslında babası çok iyi bir insan.ama beni arayıp benim yüzümden kızıma zarar verdim dedi.yani dövmüş. benim yüzümden çok iyi bir insana zarar geldiği için çok pişmanım onu keşke hiç tanımasaydım diyemiyorum onu herşeyden çok seviyorum şuan çok üzgünüm sizlerden bir yorum beklediğim için yazmadım bunu paylaşmak dökmek istedim içimdekileri..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu ne var bunda? Kızını seviyorsun değil mi? Anlatsaydın kızını sevdiğini. Ona zarar vermeyeceğini. İleride onla mutlu olmayı düşündüğünü vs...

Git tanış. Aileye güven telkin et...

Kızın arkadaşını ailesinden gizlemesi onun suçu sonuçta. Olay senin yüzünden değil. Suçluluk duymana gerek yok. Erkek arkadaşı var diye kız dövülür müymüş hiç? Nerede yaşıyorlar bu insanlar? Ayıp ayıp...

Utanılacak bişey yapmadıysan asla suçluluk hissetmemelisin...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadasim seviyorsan aile büyügünden biriyle babasiyla konusmayi dene.Nasilsa bu adam kizini birisine vermeyecek mi.Ee bu kisi niye sen olmayasin aile büyüklerinden biriyle konusmayi deneyin ciddi oldugunuzu felan sonra sözmü kesersiniz nisanmi yaparsiniz artik insallah.

0|0
    0|0
    • onun annesi de babası da istemiyo arayıp babam konuştu ama nafile..

• HyMm...Allah yardimcin olsun o zaman.

• teşekkür ederim..

• ya bence gıdıp babasıyla yuzyuze konus ciddi oldugunu falan soyle hatta aılenı de al gıt yani adam yumusar kızının tursusunu kurcak halı yok ya o kızının adı cıkmasın falan dıye ıstememıstır

0|0
    0|0
    • benim ismimi bile duymak istemediğini söyledi bir daha hatta arayıp babam konuştu ama bir sonuç çıkmadı

• vala ne desem bılemedım bır sebebı vardır mutlaka ıstememelerının o sebebı ortadan kaldırman gerek sanırım once sebebı bulmalısın tabı Allah kolaylık versın

• teşekkür ederim..

• Allah yardımcın olsun:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ya artk erkek/kız arkadas konusu bu kadar gaddarca olmamalı. at gözlükleri çıkarılmalı. modern bi zamanda yaşıyoruz :/

0|0
    0|0
    • arkadaşlık konusuna birşey demezdi ama sevgili konusunda çok gaddarca tepki verdi.

• arkdas derken sevgli anlamında dedim kız arkdsm/erkek arkdsm gibi..

• ağla açılırsın :))))

0|0
    0|0
    • içimde birşey var ama ağlayamıyorum yapımdan galiba ama içimdekileri bi ben biliyorum birde Allah:(

• babası beni tanımıyo tanısa o kadar ön yargılı olmazdı da dinlemiyo işte..

• tanısada değişmeyecek emin ol önyargı çok kötü. asla değişmez.yinede içini karartmayalım haırlısı olsun

Yükleniyor...