Jose Sosa Wesley Sneijder'den Daha İyi Diyen Bir Beşiktaş'lı Sizce Nasıl Bir Ruh Haline Sahiptir?

Veli Kavlak ve Sosa Galatasaraya gelse Melo ve Sneijder yedek kalırmış. Buna artık nerenizle gülersiniz bilemeyorum ama Sosa nın Sneijderden Veli Kavlakın ise Melodan daha iyi oyuncu olduğunu söyleyen bir Beşiktaş'lı arkadaş var. Şu anda dünyanın en iyi orta saha oyuncularından bir tanesi olan Sneijderi Sosayla karşılaştırmak herhalde sadece Türkiyede olur. Tabi biz Beşiktaşlıların bu komik karşılaştırmalarına alışkınız 2 sene öncede Fernandes ile Sneijder i kıyaslıyorlardı neyse siz bu komik karşılaştırma hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunu söyleyenlerin ruh hali nasıldır sizce?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Onu diyen insanın futbol bilgisinin olmadığını dünde söyledim bugünde söylüyorum.
    Sosa, Sneijderin yanından bile geçemez.
    Melo şu an Türkiyenin en iyi ortasaha oyuncusu bu tartışılmaz.
    Beşiktaşlılara göre Oğuzhan Türkiyenin en iyi oyuncusuydu sosa geldi oğuzhanı unuttular şimdi veli ve Sosa diyolar ama iksiide iyi bir oyuncu değil.
    Veli kırmızı kart pozisyonundada herkes fair play fair play diyolar pozisyonda faul bile yokkken yere atan kendini yine veliydi.

0|1
    0|2
    • teşekkür ederim

• soran benimle tartışmaya tabiki giremezsin ben istatistiklerle konuşuyorum sizin gibi bol keseden sallamıyorum

• senin söylemenle olsaydı melo real de oynardı brezilyanın kaptanlığını yapardı

Kızlar Ne Diyor 3

• sneijderle kıyaslamadığınız futbolcu kalmadı küçük görmekten vazgeçin artık herkezin futbolcusu kendine göre iyi sizin fikirlerinize uymak zorunda değil beğenmiyorlarsa beğenmiyorlar öyle bir zorunluluk yok futbolu bilmeyenler sneijder demezmiş siz çok biliyorsunuz

0|3
    2|3
  • Sosa besiktasa gelmeden adini bilmiyorlardi onlar :D guldurmesinler bizi :D

0|1
    0|1
  • Futboldan anlamıyor, NET.

0|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu kıyaslamalar gerektiren ne var Zaten millet olarak işimiz gücümüz kıyaslamak başka birşey yapmayiz
    Sosa ile sneijder farklı özellikte Sosa kanatlara geçtiği müddette daha iyi ama forvet arkasında sneijder iyi Önce bunları bilmek lazım
    Ayrıca her kiyasi kafaya takma hala burak demBaba dan iyi diyenler var işte ağzı olan konuşuyor

1|3
    0|2
    • Burakla DemBaba arasında o kadar fark yokki sonuçta Dembabada buraya gelirken Şampiyonlar ligini kazanarak gelmedi Eto ve Torresin yedeği olarak geldi ama Sneijder bambaşka bir kariyere sahip

• Sen bir zamanlar bana da anlamiyorsun demiştin unuttum mu. Bu sene ligdeki 18 takıma DemBaba mi Burak mi desen tamamına yakini DemBabayi secer

• Avrupadada Sosamı Sneijder mi diye sorsan % 100 ü Sneijder der. Ben Burak Dem badan iyi demiyorum ama siz istatislikler ortada millet görmek istediği gibi görüyorsun diyorsun bende madem siz istatislik dilinden anlıyorsunuz o zaman Burakıda konuşun diyorum. Sana demişsem demişimdir o o zamanlar kaldı artık sende bana liseli ergen falan demiştin eskileri açmanın manası yok

• İsimleri bir kenara bırakıp, olaya fayda olarak bakmak lazım. Karakteri ve takıma olan katkısıyla Veli' nin olduğu yerde melonun ismini bile söylemen ayıp. Sosa' ya gelecek olursak tuttuğun takım yüzünden duygusallık yapmayı bırakıp izlemeni tavsiye ederim. Duruşu bile futbolcu onun.

1|3
    0|2
    • Tartışamayacaksan neden soruyorsun soruyu.

• Değildi tabiki. Ama Messiden daha fazla asisti yoktu o sene yine. Burakla Sneijder'i karsilastiramayacağımız gibi Sosa yıda karşılaştıramayız. Burak Demba ba dan daha fazla gol atmış ise daha faydalı demektir bana göre. Futbolcular artık sezonluk incelenmeli bence. Şu an Sosa Sneijder' dan daha faydalı. 2. Yarı veya seneye ne olacak bilemeyiz.

• Öyle bir değerlendirme yanlış olur Fenerbahçe gitti İspanyanın gol kralını aldı. En iyi performans sergileyen oyuncu Güzayıydı. Hadi kolaysa gidip Forlanı alsalardı Henry i alsalardı alabilirlermiydi? Ya da Atletico Güiza gol kralı oldu diyr onu alıp Forlanı keserlermiydi? Bunlar bu kadar basit değil

• Tamam sizin uefa kupanız var.

1|5
    2|3
  • melonun karakterine laf atanlara tamam da mevkisinin en iyisi şu an..
    sneijder beşiktaşta oynasa çok daha verimli olabilir. sosa gs de sneijder kadarda oynayamaz. veli bjk hariç hiç bir takımda tutunamaz diye düşünüyorum.

0|2
    1|0
  • Bu gorusu savunanlarin bana gore futbol bilgisi eksiktir sneijder ve melo mevkilerinin en iyilerinden.

0|1
    1|4
  • Sen Sosa'yı izlememişsin belli..

1|4
    0|2
    • Senin Sneijder i izlemediğin gibimi

• Dünya futbolunu takip eden adam böyle bir şey söylemez

• Tamam bir sen biliyorsun, biz cahiliz. S. git şimdi.

• tarafsız olarak söylüyorum sosa sneijder den çok çok daha iyi. Beşiktaş ın en formda oyuncularından.

1|2
    0|2
    • Senin yorumlarına hiç şaşırmıyorum artık

• Yav tm sen öyle san.

• İstatistikler ortada olsa da millet görmek istediği gibi görüyor

• Bu kıyaslamayı avrupanın büyük kulüplerinde futbol oynayan bir oyuncuya sorsanız alacağınız cevap net;
    - Sosa kim?

1|2
    1|3
  • dün akşamki gölünü izle sosanın ondan sonra tekrar düşün bu soru için bence

0|4
    0|2
  • Kariyer olarak Sneijder Sosa'ya göre daha kariyerli olabilir ancak Sosa'nın yaptığı katkı ortada.
    Sneijder Galatasaray'a geldiği günden bu yana birkaç maç dışında katkısı olmadı.
    Melo-Veli kıyaslamasında ise ikisininde takımlarına katkıları açık şekilde ortada.

0|2
    0|0
    • Burakında attığı goller ortada kimse Dembaba Buraktan iyi demesin o zaman. Ayrıca Sneijder in Galatasaray a kazandırdığı maçlara bir gözat şu anda Manchaster United, Manchaster city ve Juventus Sneijder i ciddi bir şekilde istiyorlar

• Dikkat edersen ben sadece dünya devlerine karşı kazandırdığı maçları yazdım 2 tane Fener derbisi kazandırdı onu bile yazmadım. Ben takıma katkısını sormuyorum bir insan Sosa Sneijder den daha iyi oyuncu dediği an o kişinin bozai kullandığını düşünürüm

• Neyse bu böyle kısır döngü olarak devam eder.
      Tekrar ve son kez söylüyorum Beşiktaş'lı olmama rağmen kariyer olarak Sneijder şuanda ligin en iyisi.

• Oynadıkları futbol olarak herkes farklı görüşler beyan edebilir fakat şeref haysiyet karakter olarak karşılaştırma yapılacaksa beşiktaşlı futbolcular açık ara önde bu konuda kimse kusura bakmasın :)

1|2
    0|1
  • Emre Belözoğlu hepsinden iyi oynuyor. Karakteri bir kenarda dursun.

0|2
    0|2
  • Cidden öyle mi diyolar :D Ahahaha ulan salaklar hiç mi futboldan anlamıyonuz

0|1
    1|3
  • o değilde kendi oyuncuları altın bızımkıler gumus kargaya yavrusu şahan görünürmüş

0|0
    0|0
  • O değilde lider kim ya =D

0|3
    0|0
  • Sosa melodan cok cok iyi oyuncu hem teknik olarak hem yetenek olarak Veli melodan biraz daha onde gibi , sneider buyuk futbolcu o ayarda ulkede oyuncu yok, en yetenekli turk oyuncu oguzhan ondada ilerleme yok sergen 2 diyorlar

0|1
    0|0
  • miyop astigmat en az 3 numara

0|0
    0|2
  • ya tabi ki formda bir melo ve sneijder'i kimseyle kıyaslayamassın

0|0
    0|2
  • Emre melodan iyi Alex sneijderden iyi bunu kafana sok

1|2
    0|2
    • Uzayda senin dediğin gibi olabilir ama dünyada öyle bir şey yok.

• 2010 da Ballindor ödülüne aday gösterilmiş ve aynı zamanda birçok futbol otoritesi tarafından dünyanın en iyi oyuncusu seçilmiş İntere Şampiyonlar ligini kazandırmış Alex kadar birşey yapmamış Alexten çok daha fazlasını yapmış.

• Sneijderin karısı güzel diye bu kadar abartıyorsun

Yükleniyor...