Nasıl bir kız olsun isterdiniz?

çıkacağınız kız gözüyle değil de evleneceğiniz kız gözüyle baktığınızda

yani üni,son sınıftasınız, artık etrafınızda evlenecek kız bakıyorsunz

neleri göz önünde tutarsınız?

bu ikisininde terbiyeli olduğunu göz önüne alın, ve başka isteklerinizide yazın?

• Utangaç, hanım hanım, sessiz
    45% (5)20% (1)38% (6)Oy Ver
  • Çılgın uçuk esprili
    55% (6)80% (4)62% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• İş evliliğe gelince. 1= dışarıda dekolte heryeri acık mini etekli kızların hepsi en başta elenir 2 = kızlar bizden iyi bi gelecek istiyorsa erkelerde ondan iyi bi geçmiş ister yani clup kızları vs vs elenir. 3= o cılgın kızlar oppala kızlar erkeklerin sürekli gözdesi olan ve hatta erkekler benım için ölüyo be.diyen peşinden erkekleri koşturduğunu sanan havalı kızlar elenir. geriye . hanım hanımcık terbiyeli adaplı giyinen fazla laçka olmayan utancından sadece tebeesüm eden kıazlar kalır. evet acı ama gercek olay bu şekilde .

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cadaloz olmasın. Ölçülü olsun, saygılı olsun.

0|1
    0|0
  • Ben kadının sürtüğünü severim. Sürtsün dursun, iyidir.

0|0
    0|0
  • evlenilicek kız ilk önce hayat standartlarını belirlemiş ve o şekilde bir erkeği karşısına çıkmış olucakki o insanın gerçek bi evlilik düşündüğünü anlarım...! Bu hayat standartları bir ev bir araba değil... Manevi olarak...

0|1
    0|0
  • valla eskiden a diyordum 1 2 sene önce ama şunu anladım ki sıkılıyorum onların da yanında b olsa ben ağır geliyorum en iyisi ortaya bir karışık çekk :D

0|0
    0|0
  • artık kız falan istemiyorum ya

0|1
    0|0
  • espirili biraz deli benim gibi hayattan keyif almasını ufak şylerle bile mutlu olmasını bilsin :)

0|0
    0|0
  • Fani olmaması yeterli

0|0
    0|0
  • b tabi ki

0|0
    0|0
  • Çılgın uçuk konuşkan güler yüzlü adrenalin manyağı biri olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• B diyorum bence öyle bi kızla sıkılmaz insan ya evin neşesi olur sonra evin ikinci neşesini yaparlar oh ne güzel hayat ya =))

0|0
    0|0
  • Biz anca çıkıyok kfkfk

0|0
    0|0
  • Utangaç, hanım hanım, sessiz

0|0
    0|0
  • sevgilim terbiyesizini secti. hehe

0|0
    0|0
  • yeri geldiğinde sessiz yeri geldiğinde espirili olsun. Yani ikisi.

Not: sadece baylar mı cevap versin? İkilemde kaldım cevap vereyim mi vermeyeyim mi diye:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...