Beşiktaşın hakeme ihtiyacı yok ki her zaman böyle hakem hataları olursa anadolu takımları ne yapsın?

iyi oynadığımız maçı kaybetmemizi sindiremiyorum haftaya galatasaray hakem hatasıyla kazanır umarım

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Penaltınız doğru değildi. Kalecinizin Ba ya yaptığı müdehaleye dünden beri bakıyorum sorularına hiçbir şey demiyorsun. Maçta bir sıkıntı varsa hakem sorumluysa bunlardan hepsini konuşalım sadece size olanı değil. Sıkıntı yapma bizim karşımızda oynanan rakibi hakemin kollamasına alışkınız bize şerefimiz yeter.

0|0
    0|0
    • penaltı dedik mi

• Maçı önce futbol kurallarını izleyip sonra 2 kez izle o zaman. Kesmezse bir de yorumları dinle. 1 aleyhte verilen penaltı 1 de verilmeyen penaltımız var. Rica edicem son sözün olsun laftan anlamayan koca cümleden saçma sapan bir sonuç çıkaran birine laf anlatmak cidden zor. Hayde selametle.

• Taraflı baktığından anlamiyor

Kızlar Ne Diyor 6

• her takımda hakem hatası oluyor bu sene nedense 3 büyük takımlarda oluyor herkez takımını savunuyor gerçekleri söylemiyecek kadar kör olmuşlar kör ama en fazla galatasaraylılar kendi takımlarında olsa hakem hatası beşiktaş ya da fenere olsa bunu kolluyorlar şampiyon yapacaklar diyorlar bıktım bunların bahanelerinden
    maçı izlemedim penaltıydı değildi diye yorum yapamam

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın yaninda ne zamanlar hakemler olduda bunu diyorsun? 3 sezon boyunca lider devam ettiğimiz maçlarda hakem hatalariyla geriledik biz be. Bu sene hepinizi ciğneye çiğneye sampiyon olacacagiz. Sizleri hakemleri TFF'yi..

0|2
    0|0
    • ben konyasporluyum maçı biz hakettik maçı izle gel

• Ben de zaten tam olarak bunu kastetmiştim. Hakem sizin yaninizda olsun ben kaybetmeye raziyim. Yeter ki yarin GURURLA formamı giyebileyim!

Sizin tam aksinize yani...

• fakir edebiyatı yapmaya devam edin daha çoooooooooook ezilirsiniz siz

• maçı izledim evet konya güzel oynadı zaten topa sahip olma falan daha fazla ama penaltılık durum neydi sence gerçekten hakedildimi ya o sırada alınan kart bence bunlarda yalnıstı

0|0
    0|0
  • Bu maçta gercekten biz kötü oynadık. Sizin kazanacağınızı dusunuyordum bende. Hakemin hatası vardı ama her zaman boyle olmuyor tabiki biz hakeme rağmen kazanırdık normalde.

0|0
    0|0
  • İyi oynadınız doğru ama o kadar. Ne ağlaksınız ya ba ya yapılan müdahaleyi konuşmuyorsunuz ya da saçma olan penaltınızı...

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Beleş penaltı doğru muydu?
    Atibanin 3 santim ilerde olmasi bile hakemi rahatsız etti. Bizim hakemlerimiz ne zamandan beri santim hesabına başladı. Sizin aleyhinize çalınan duduklerin yaninda bunları da düşün

1|2
    0|1
    • penaltıyı niye verdi biliyormusun önceki yaptığı hatayı anladı sözde hatasını örtbas etti rezil bir hakem vardı penaltı değildi ama golden önce faul vardı

• Sevgili soran bizim aleyhimize verdiği hataları örtbas etmek için neden bize de bir güzellik yapmadı sen asıl şunu bize bir anlat hakem sizi mi tutuyodu yoksa? Kollanıyor muydunuz?

• beşiktaşın aleyhine sadece penaltı çaldı o kadar

• Biliyoruz neyin noldugunu sen sikma canini.

0|0
    1|0
    • haksızlık ama ya kaybettiğimiz bu puanla küme düşersek kim verecek hesabını

• Federasyon bu sene şampiyonu belirlemiş galiba, zar zor 8jkyi şampiyon yapmaya çalişiyorlar. Ama merak etmesinler son noktayi koyacaz haftaya.

0|1
    1|1
    • hakem hatası olursa bak nasıl konuşacaklar bizim konya bölgesi hakemi yönetse maçı keşke

• Size verilen penalti doğru muydu? Kalecinizin Demba Ba yla güreştiği pozisyon penalti değil miydi? Objektif olmadiğin için bunlara cevap veremezsin.

0|0
    0|1
  • İnşallah Galatasaray kazanır kardeşimm iyi dileklerini eksik etme :D

0|0
    0|3
    • galatasarayı sevdiğimden değil aynı şey onların başına da gelsin de anlasınlar

• maćı izlemedim ama iki tarafta bize haksızlık yapıldı diyor kim haklı çözemedim

0|0
    0|0
    • 2. golden önce faul var 1. golden önce faul yok bize verilen penaltı değil

Yükleniyor...