Kapat

Fitness'dan anlayan biri bakabilirmi?

1.80 boy 82 kilo daha önce hic fitness a falan gitmedim yağ oranm kac bilmiyorum ama hafif bir göbeğim var 5 ay haftada 4 gün spor ile gelisme olurmu

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece spor ile hiç bir gelişme olmaz.. Diyetisyene git o programa uy ve spora git.. Ben de 1,83 cmim.. 80 kiloyken 75'e düştüm

0|0
    0|0
    • Yediklerime dikkat ediyorum protein ağırlkli besleniyorum bide musaitsen senin beslenme programini bir yazabilirmsn

• Teşekkür ederim denicem :) kefir i öğrendğm iyi oldu

• Bunu yaparsan süper fiziğin olur. Bol su iç gerisi boş

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bes ay haftada dortgun ve yuksek tempoda cardio ile yaglarini verirsin yaglari tamamen verince kas yapmaya baslarsin setleri arttirarak devam edersin herturlu olur

0|0
    0|0
  • olabilir spor faydalıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gelişme olur

0|0
    0|0
  • Tabiki olur.

0|0
    0|0
  • Olabilir beslenmene bağlı eğer düzenli güzel beslenirsen güzel gelişmeler alabilirsin :) tabi antrenmanların ve uykunda düzenli olması gerek

0|0
    0|0
  • kardeşim, sen şimdi haftada 4 gün 1 saat yürüsen bile vücudun'da farklılaşma olucaktır. Kaslarını kullandığından dolayı. ama 5 ay da yapacağın program çok önemli hedefine göre

0|0
    0|0
    • Programi hoca ayarliyo zaten protein agirlkli besleniyorum şeker ve asitli seyler yemiyorum olur herhalde birseyler

• dediğim gibi programı görmeklazım, olur tabii olur da, önce program sonra yemek çok önemli

• sporun faydası çok olur boyuna göre kilon normal bence sadece karın kası yapsan belin incelse çok hoş olursun

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorum için bakalm 5 ayda nasil bir değisme olucak :)

• 3.4 haftada Vücut Dirilmeye Başlar Setlerini Aksatma Bol bol koş Suyu az ic.

0|0
    0|0
  • Rahat olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...