Amerika birleşik devletleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gaziantepteki saldırının altından Amerika'nın çıkması ve 2 ay önce Amerikan düşünce kuruluşlarının simulasyonlainda bu bombalamanın oyun olarak oynatildiginin ortaya çıkmasından haberiniz varmı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bilmem kim ne yapıyor. Artık Türklerin savaşçı ruhuda kalmadı. Bazen damarım tutar Oğuzhan , Cengizhan , Atilla Filan Araştırırım Atalarımı. Onlar gibi ruhumuz olsaydı şimdi , Eylemler ve Protestolar Yerine İsyanlar Çıkararak Yeni Ülkeler Feth Edebilirdik. Bunu yapabilirdik ama artık insanlık bitiyor. Türklük ruhu kalmamış . çok yazık

0|0
    0|0
    • Aga , bak sürekli bu hakkı birbirine sokmaya çalışıyorlar ama yemiyor bu halk bu oyunları artık, halk kenetleniyor ve bilincleniyor. Ülke almayalım o zaman ne farkımız kalır bu rezillerden ama ülkemizi koruyalım.. Başka ülke yok, ülke olmayınca amerika postalı altında mı ask yasayacağız... Karımızı Amerikan askerlerinden devletmi koruyacak sanıyorsunuz.. Bitti... Bu halk uyanıyor, 1938 den beri yetimiz, bütün hepimizin ortak özelliği budur ...

• Ben düşünmüyorum reis . benim atalarım vardı asyadan buraya kadar geldiği her yeri alan . Ceddim var dere tepe aşarak viyanalara varan. Analarım vardı yalın ayaklarla cepheye mermi taşıyan . Yürekleri vardı sarıkamışta donan. Son delikanlı çanakkalede öldü . Burası geçilmez diyerek noktayı koydu. ama şimdiki siyaset gündemi çok farklı. bir ülkede asker yönetimi ele alırsa o ülke özgürdür. siyaset ve uzlaşma görüşü dar toplumlar içindir. Türkler asla boyun eğmedi ! Eğdiremediler.

• amerika mı çıkmış ? ben onu amerika'da ki 3 tane düşünce kuruluşunun, suriye ile ilgili konulardan yola çıkarak, gaziantep ve başka illerde operasyonlar düzenlenebileceğini beyin fırtınası düzeyinden bir tez sundukları.

0|0
    0|0
    • O düşünce kuruluşlarından birisi eski amerika başkan yardımcısı Dick cheny , öbürünün baskan yardımcısı kemal dervistir. Bunlar amerika için senaryolar düzenler ve sonra bu senaryoları uygulamaya koyarlar.. ;)

• bildiğin mason devleti...

0|0
    0|0
    • Bravo, Amerikan halkı masonların işgali altındadır ve asıl en büyük zulüm ABD dedir..

• kaynak

0|0
    0|0
  • Sevmediğim bir ülke. Bize de bir faydası yok.

0|0
    0|0
  • pek sevilen bir ülke olmadığı kesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...