Tövbe tövbe ya yanlış mı düşünüyorum

ya kaç gündür düşünüyorum ediyorum bi cevabını bulamıyorum. allaha karşı gelmek gibi olmasında bu istenmeyen tüylerimiz neden var? allah emretmiş tüylerinizi alın uzun tüy günah arpa boyunu geçen hertüyünüz için her saniye günah yazılıyo diye ama süreklide yeniliyo kendini bi faydasıda yok niye çıkıyo ki bunlar gereksiz bişey. haksız mıyım sizce?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bilimsel olarak açıklayacak olursak. Karbonhidratlı ve şekerli gıdalar erkeklik hormonunun fazla salgılanmasına neden oluyor.

Dini boyuttaki hikayeside şu şekilde olduğunu bir dergide okumuştum fakat ne derece doğru bilemiyorum.. Hz. Adem ile Hz. Havva cennette dolaşırken meşhur ağacın önüne gelirler. Şeytan onları kandırır ve yasak meyveden yedirir. Meyveyi yedikten sonra pislerler ve utaçlarından saklayacak yer aralar. Son çare olarak baş koltuk altı ve tenasül yerlerine koyarak kamufile etmeye çalıştıkları söylenir. Bu nedenle ademoğullarının o bölgeleri kıllı oluyormuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu olay erkekler icinde gecerli mi genital bolge cunku alinca cikarken kasiniyor bide sporcu olunca cok kotu oluyoda

0|0
    0|0
    • evet herkes için geçerli hijyen açısından tüylerin boyu arpayı geçince her saniye günah yazılıyomuş

• Bacaktaki koldakilerdemi

• Arpa boyu sadece cinsel bölgedeki tüyler için geçerli elbet bir faydası vardır da biz bilmiyoruzdur belkide. Tüylerin günahını alma :D

0|0
    0|0
  • Arpa boyu veya parmağı dolanırsa gusletmek kabul olmaz gibi terimler tamamen hurafedir.Eski çağlarda uzun uzun sakallı ve bol vücut tüylü insanlar yaşardı.Ve permatik banyo gibi jietleri yoktu.Onlar çok afedersin cünüp mü öldüler yani? Aksine kıl tutarınca sevap kazanılır gusülde.Guslü gerektiren hallerde mesela regl olunca kıl almaksa mekruhtur.

0|0
    0|0
  • Afedersin de bu arpa boyunu geçmesin yoksa her saniye günah yazılır diye nerde yazıyormuş?

0|0
    0|0
  • Biyolojik yararları internette var bulabilirsin.

birde neredekiler alınır neredekiler alınmaz bunları araştır sana yardımcı olacağına inanıyorum bulduğun bilgilerin.

0|0
    0|0
  • belki sabrın ve temizliğin ne kadar önemli olduğunu anlaman gerekiyordur uzayan tüyün ne kadar kötü kokuya sebep olduğunu biliosundur heralde temizlik imandandır bunu da biliosundur sence başka bi açıklaması olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • Sorgulayacak başka bir şey bulamadın mı? Her şeyin bir yararı vardır. Şükret sağlıklıyım tüyüm çıkıyo diye.

0|0
    0|0
    • şükrediyorum zaten allaha bin şükür ama faydası olmayan bişey kndini saçma saçma yeniliyo ve alırkende dünyanın en büyük acılarını yaşıyoruz sonucta

• Her şeyde bir hayır var de çekil kenara. Fazla sorgularsan niye kar yağıyo dışarda niye çocuklar üşüyo. Allah böyle mi istiyo da dersin :) Çektiğin acı hiç bişey değil. Daha büyüğünü çekenler var.

• imtihan için cıkıyor diye düşün;)

1|0
    0|0
  • he ya şunların üstüne asfalt gibi birşey dökülse ne güzel olur bidaha tüy kıl çıkarmayacak birşey

0|0
    0|0
  • Farklı bir sebebi var. Dünya' daki tüm insanların bunu anlaması için daha en az 10,000 yıl var.

0|0
    0|0
  • İnsanın evrimi çerçesince gelişen bir durum bu.

0|0
    0|0
  • arpa boyu felan ilk defa duydum..

0|0
    0|0
  • Bunu sorguluyorsan eğer aklından şüphe ederim. Biraz biyolojik olarak bak, eski zamanlar, çevresel faktörler falan. Sana bir şey çağrıştırıyor mu?

0|0
    0|0
  • yüzlerinizdekini alın dememiş o farklı bölgelerdekini alın demiş yani anladın sen işte

0|0
    0|0
    • öylede yoktan yere acı çektirmiyo mu hiç bi faydası yok saçma saçma yeniliyo kendini

• şuan isyan ediyosun farkındaysan ve bu isyanın seni yaratana..

Kızlar Ne Diyor 5

• Az önce de başkası almak günah dedi. Peh.

0|0
    1|0
  • Çıkıyor iste, al gitsin al gitsin yaramazsa al gitsin.

0|0
    0|0
  • faydası varmış

0|0
    0|0
  • o temizliğin önemliliğini belirtmek açısından öyle söylenmiştir

0|0
    0|0
  • bizim uğraşmamız için işte.herşey sınav değil mi?o istenmeyen tüyler olmayaydı,günah ya da sevap yazılmayacaktı,sorgulanmayacaktık

0|0
    0|0
Yükleniyor...