Kaç ayda belim incelir?

arkadaşlar spor salonuna yazılsam kaç ayda belim incelir yani zayıfım filan inceyim ama belim daha kıvrımlı ince olsun istiyorum azcıkda popom büyüsün istiyorum kaç ayda olur sizce. 48 kiloyum ayva göbegim var. zayıfım yani amacım incecik bir bel.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ayda taş gibi olursun :D 3 aydada sonuç almaya başlarsın

0|0
    0|0
    • kesin demi. peki spor salonuna hiç gitmedim nasıl oluyor hocamı oluo mesela çalıştırıyo filan kaç gün gidiliyo kaç saat

• Istedigin gibi sen ayarliyosun

Erkekler Ne Diyor 7

• Çalışma tempona bağli

0|0
    0|0
  • 4-5 ayda ccok buyuk degısımler olur egıtmenden de soylersın yardım eder yanında durur yardımcı olur halledersın yanı bızım salonda cok kısı faydasını gordu

0|0
    0|0
    • teşekkr ederim başlıcam ocakda

• basla basla bence belının fotosunu atsaydın daha net bıseyler derdık artık ıstedıgın formuna kavustugunda ılk halı son halı dıye fotograf atarsın :) bırde uc haftada bır fotografını cek belının olculerını al degısımlerı gozlerınle gor unutma bu dedıgımıu unutuluyor bu cunku :)

• Bu biraz sana bağlı.
    Sağlam çalışırsan fazla sürmez.

0|0
    0|0
  • Hocalar pek fazla ilgilenmezler ilgilenmeleri icin ozel olarak tutucaksın paralı ancak oyle ilgilenir adiler. Sen macfit in ömür plaza subesine gel ben çalıştırırım seni bacım 3 aya taş gibi olursun Bakırköy de spor salonu yakınsan gel çalıştırırım.

0|0
    0|0
    • :D ankaradayım ben burdada macfit var aylık ne kadar ücretleri

• Internet den kaydoluyosun orda yazar en fazla aylık 80 lira dır

• Ömür Plaza aylık 55 lira yeni açıldığı için indirimli

• asgari 1 ayda azami 3-4 ayda istediğin vücuda sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
  • en azından bir 5 ay gitmelisin

0|0
    0|0
  • Çantanı büyütürsen belin inceymiş gibi olur zaten.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 48 kilosun ve ayva gidi göbeyin var tuaf sen bence bir doktora görün bu durum hiç iyi değil 48 kilo olupta göbeğin olması acilen doktora görün sende gizli obez olabilir zayıflar da oluyor gizli obez

1|0
    0|0
    • :) anlıyorum

• Obezlijle alakası yok vücut tipinden ya da beslenmeden kaynaklanıyor benim de vardı spora başlamadan önce ben de 50 kiloydım boyum da 173 bu arada. 3 yıldır pilates yapıyorum şu an vücudumu çok seviyorum

• 3 yıldır plates yapıyorsun ama gizli obezi bilmiyorsun

• 48 kilosun, ayva göbeğim var diyorsun, belim kalın diyorsun. şu an seni aklımda çizmeye çalışırken töbe töbe diyorum.

0|0
    0|0
    • neden ya ayva göbek diyince aklınıza ne geldi anlamadımki oturunca katlanıyo ya azcık bişy ondan bahsediyorum ne anladınız anlamadım.

• Kız o göbek değil. Tabiki katlanır, onu yok etmek istiyorsan bayağı çalışman gerek. En zor eritilen bölgelerden bir yer. 48 kilo olduğundan sanırım neredeyse hiç kas yapmadın şimdiye kadar

• 3 ayda fark eder canım:)

0|0
    0|0
    • çok süper o zaman yaa ben hemen ocakda başlıyorum :D

• 3 ay

0|0
    0|0
  • 5 ay sonra incelir bu da tabi sana bağlı hiç bırakma daha sıkı çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...