Vücut geliştirmeyle ilgili bir sorucuk?

Arkadaşlar spora kayıt oldum bugün. Yarından itibaren başlayacağım. Haftada 3 gün gitmeyi düşünüyorum. Hiçbir hareket bilmiyorum. İlk başta hocalar bana yardımcı olurlar. Ama ne kadar süre sonra kimse yardım etmeden antrenman yapmaya başlarım merak ediyorum. Bilenler cevaplarsa sevinirim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir bilgin yok ve henüz yeni başlıyorsan sıkıntılı bir durum ya arkadaş bu vücut geliştirme kolay değil
    günlük beslenme ve her gelişimde branş atladığında çalışma programı değişimi gıda takviyesi supplementler var gittiğin yer amatör ise işin zor professyonel bir yere gitmeni tavsiye ediyorum yoksa bulk döneminden çıkamazsın ya da definasyonu ömrünce göremezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir hocaya sormanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hocalar alisana kadar yardımcı olurlar zaten

0|0
    0|0
  • Ben personal Trainer lık yapıyorum yani kişisel antrenörlük birebir çalışıyorum tabi para karşılığı macfit ömür Plaza dayım eğer özel hoca tutmazsan senle ilgilenmez ler fazla. Tek başına spor yaparsın eğer paran varsa kişisel antrenör tut öyle çok daha hızlı gelişim sağlarsınız ve 3-4 aya kadar profosyonel gibi olabilirsin tabi hoca na bağlı. Benim çalıştırdığım kişiler 3-4 aya kapıyorlar herseyi

0|0
    0|0
  • Zaten hızlıca kaparsın hareketleri merak etme

0|0
    0|0
  • Tam olarak hareketleri nizami doğru yapman o kas grubuna istediğin şekilde vurdurman bir 4-5 ayını alır belkide 6 önemli olan ağır basman değil çünkü vurmasını sağlamak

0|0
    0|0
  • Sen nereni gelistirmek istiyosan xaten aletlerin üzerinde ne ise yaradigi yazar

0|0
    0|0
Yükleniyor...