Supplementlerden anlayanlar bodycileeer bakın hele ne diyeceeem?

L carnitine alacağım da hangi marka alsam bilemedim. Ekonomik olsun cebi yakmasın ama etkili olsun :D

• Weider
    43% (3)14% (1)29% (4)Oy Ver
  • Hardline
    14% (1)43% (3)29% (4)Oy Ver
  • Gnc
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Solgar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Powerbar
    29% (2)14% (1)21% (3)Oy Ver
  • Nitrofull
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Multipower
    14% (1)29% (2)21% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Benim tercihim sıvı hardline 1000ml olurdu yani ekonomik ve etkili olsun istemişsin aralarında en mantıklısı o geldi bana ve kaliteli bir ürün bir kaç arkadaşım kullandı memnun kaldılar fakat l-carnitin bence boş gereksiz bir şey çünkü %3-5 oranın da yağ yakımını arttırıyor yani pek bir etkisi yok yağ yakmada doğal olarak yağ yakmak daha mantıklı %3-5 orana göre bence creatinide düşün l-carnitinden çok daha iyi yağ yakar diyebilirim araştırılmıştır aynı zamanda

0|0
    0|0
    • Hımm yorumun için teşekkür ederim :) peki hydroxycut alsam zararı olur mu çok iyi sonuçlar veriyormuş sanırım

• Hydroxcut da iyidir fakat onun hakkında pek bilgim yok yani nasıldır ne etki bırakır bilemem ama hap alma eğer illa l-carnitin alıcaksan sıvı olarak al Twinlab'ın l-carnitini de oldukça iyi onuda kullanan arkadaşlarım var ama bence boş çünkü az kalori alıp fazlasını yakarsan zaten her türlü yağlarından yakmış olucaksın

Erkekler Ne Diyor 12

• Weider ve Multipower

Geriye kalan hepsini çöpe at.
    Hele ki Nitrofull, hiç bir işe yaramaz..

Sana Muscletech Hyrdroxycut Tablet öneririm.
    Likit alma, çok pahalı onlar, gerek de yok..

1|0
    0|0
  • Nitrofull piyasada ki en dandik bir markadır weider en pahalı markadır biraz zengin işidir multipower da çok iyi alman kalitesidir tavsiye ederim diğerlerinden de solgar ve gnc de alabilirsin onlar da iyidir

1|0
    0|0
  • Hardline

0|0
    0|0
  • l-carnitine kullanmak risklidir, özellikle kalp rahatsızlıkları olan bireylerde, ki yılın bu zamanında kilo vermeyi hızlandırmak yerine stabil şekilde yağ yakmaya girdikten sonra, tam yaza 3 ay kala termojenik yağ yakıcılar kullanıp stabil giden yağ yakımını üstüne koyarak daha fazla verdikten sonra yaza mükemmel bir vücut ile girersin.

0|0
    0|0
  • Kullanma derim ama yinede sen bilirsin :)

0|0
    0|0
  • Multipower başarılı. Kullandırdığım kişilerde gözle gördüm etkisini. Tabi supplement bu işin minik bir kısmını kapsar, o açıdan bakarak gördüm diyorum. İş supplementle başlamıyor vede bitmiyor bunlar takviye, ek gıda.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle solgar derim.

0|0
    0|0
  • Multipower AL kaliteli sağlam.

0|0
    0|0
  • Multi.

0|0
    0|0
  • powerbar tabıkı :)