Ayakkabıları nerede çıkarırsınız?

Bazıları içerde çıkarıyor

bazıları kapıda çıkarsa da içeri alıyor

birde kapının önünde ayakkabılarını bırakanlar var.

siz hangi gruptansınız ve bunlardan biri sizi rahatsız ediyor mu ?

Özellikle ayakkabılarını kapının önünde bırakanlara uyuz olur ve genelde tekmeler ya da üstüne basarım o ayakkabıların :))

apartman senin değl ki arkadaş. ev senin..

0|0
148

En İyi Kız Görüşü

• Kapı girişi boştur zaten ayakkabıyla girer içerde çıkartırım.Kapının önünün perşembe pazarı gibi görünmesine katlanamam.Pek gelenim gidenimde yoktur problem olmuyor ..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Kapının hemen girişin de çıkarılır , site de ayakkabıları dışar da bırakmak yasak olduğu için kimse bırakmaz buna alışık olduğum için başka yere gittiğim de kapıda ayakkabı varsa tuhaf geliyor bana

0|0
    0|0
  • evde çıkarırım hayatta dışarda bırakmam ayakkabılarımı. bu arada sende az diyilmişsin he

0|0
    0|0
  • kapı onunde cıkarırım, sonra da iceri alırım. Dısarı da bırakan veya ayakkabısını icerde cıkaran hep itici gelmistir o ne oyle yaa ayıp denen bi sey var eve ayakkabıyla girlirmiymis. Asırı takıgımdır bu duruma :)

0|0
    0|0
  • :) son söz harikaymış.Ben dışarda çıakrtıp içeriye alanlardanım :)

0|0
    0|0
  • Kapının önünde çıkartıp içeri alırım. Kesinlikle dışarda tutmam.

0|0
    0|0
  • Evimiz müsait olduğu için ayakkabılar dışarda duruyor ben içeride çıkarıp dışardaki kutusuna koyanlardanım.

0|0
    0|0
    • Çok kötü :(

• dışarıda salpa savruk durmuyor evimiz küçük olduğu için ve kimseyi rahatsız etmediği için böyle ayakkabılıkta ve kutularında yerde bişey yok

• Ev arkadaşlarımla yaşadığım evde ayakkabılarını zaten çıkarmıyorlar.

Ben kendim içeride çıkarırım her zaman. Hangi evde olursam olayım.

0|0
    0|0
  • apartmanda yasamadıgımdan bahçede bırakıyorum ayakkabıları ama valıdemden sonra al su ayakkabıların demedımmı sana adlı sıırı duyuyorum

0|0
    0|0
  • ben kapıda yada antrede çıkarırım ayakkabılığa koyarım birinin evime ayakkabıya girmesinede asla tahammül edemem söylerim ona ayakkaınızı çıkarın diye misafire bişey denmez demem valla söylerm çıkarın diye

0|0
    0|0
  • Kapıda çıkartıp içeri alırım. Bazen unuttuğumda olmuştur ama bilerek kapı önünde bırakmam

0|0
    0|0
  • ben dışarda çıkarıp içeri alanlardanım genellikle ,bazanda içerde çıkarırım,halıyada değer valla

0|0
    0|0
  • Kapının girişinde çıkarırım.

Bende nefret ederim apartman kapı önlerinde ayakkabı görmekten.

0|0
    0|0
  • kapı önünde cıkarıp elıme alıp ayakkabılığa koymak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kimse kusura bakmasın ama ayakkabıların dışarıda bırakılması demode bir davranış. Bizim apartmanda Allah'tan bu davranışta olan bir aile yok. Ayakkabı normal olarak kapı girişinde çıkarılıp misafir rafına koyulur. Yani bizim evde bu şekilde misafir ayakkabıyı kapı girişi ile hol arasındaki parkede çıkartır misafir rafına koyulur.

0|1
    0|0
  • İçeri girer sote biyerde çıkarır kokuyomu diye yoklar kokuyosa içini çıkarır kapalı ayakkabılığa koyarım :)

0|0
    0|0
  • ben içeride çıkarır ( ama halıya değirmeden) içeri alırım. Benim oturduğum sitede de bazen benzer şeylere rastlıyorum. Eğer iyi günümdeyse çiğneyip geçiyorum biraz canım sıkkınsa bir kağıda sarıp tekini çöpe atıyorum. Bu durumda kimse bir daha çıkarmıyor :)

Denendi ve görüldü.

1|0
    0|0
  • taikide kapının önünde

0|0
    0|0
  • önceden mahallelerde dışarda dururdu hep ama artık apartamana taşındıktan sonra içerde duruyo ayakkabılar.ama eskiden ne güzeldi yaw eve girerken bekleme yapmıyodun savuruyodun oraya buraya ayakkabıları çalan eden olmuyodu :)

0|0
    0|0
  • cogu arkadasim pek titiz olmadigindan evlerinde ayakkabi cikartma durumu da yok, ancak benim evimde kapida cikartip ayakkabiliga konmak zorunda o ayakkabilar

0|0
    0|0
  • İçeride çıkarıyorum. Durumum nedir dohtor bey yaşayacak mıyım? :)

0|1
    0|0
  • evde ayakkabıyla gezerim çıkarmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...