Kollanan Beşiktaş ve Mağdur Galatasaray?

Kollanan beşiktaşın oyuncu Atiba uydurma bir penaltı ve saçma bir kırmızı kart yedi. Gs nin oyuncusu Selçuk İnan, dünyanin heryerinde yorumu net olan bir sarı kartı görmedi ve derbide sahada... Yorumlarınız Nedir?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Bu lig için gerçekten fazla şerefliyiz. İnsanlar ikinciliği sindiremedikçe mağdur edebiyatına başlıyorlar. Yıllardır Beşiktaş'ın hakemlerce hakkının yenildiğinden konuşan yok. Hakemlerce kollandığımızı söyleyen arkadaşlara da aile boyu gülüyorum. Kollamanın sözlük anlamını ters anlamış olmalılar ki bu kadar kırmızı karta adaletsizliğe maruz kalmışız. Milletin maçında olanlar hakem hatası bizdekiler hep kollama.

Ayrıca yine bazı arkadaşlar (!) bir de lehimize yapılan hakem hatalarında çıkıpta biri hatalarını söylemedi demiş her maç sonu hem artı hem eksileri konuşan biziz teknik direktörümüz bile çıkıp kameralar karşısında söylüyor aynı şerefli davranışı kendilerinden de görmek istiyoruz.

0|2
    0|1
    • Onlar da Beşiktaş'ın sürekli hakkinin yenmesine alişmiş. Bir kaç tane de lehine hata olunca sinderemiyorlar. İşlerine gelenleri görürler işlerine gelmeyenleri görmezler. Beşiktaşin oynadiği futbolu konuşmazlar. Ligde lideriz son yedi maçtir kazaniyoruz. Avrupa Liginde grubu lider bitirdik mağlup olmadik insaf yani bütün bu başarilar hakem sayesinde mi.

• Lobi faaliyetlerimiz var yahudi lobisi bir biz iki sende hiçbir şey bilmiyorsun avrupadaki hakemleri de kafaladık onlar sayesinde lider çıktık gruptan :)

Objektif olmayan arkadaşları ciddiye almıyorum. Konuşacak bir şey yok bu konuda.

Kızlar Ne Diyor 2

• onlara göre hakem görmemiştir hakem hatasıdır ya da selöuk hafif çekti oluyor fenerbahçe beşiktaş ya da başka bir takım olsa yok kollanıyor şu takımı şampiyon yapacaklar diyorlar
    ama bir çok galatasaraylıda bu pozisyonun sarı olduğunu söyledi

0|1
    0|0
  • yok öyle bir şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Vay be hakemlerimiz penaltı atışlarında artik santim hesabı yapar olmuş 3 tane oyuncu çizgiyi geçerken neden sadece sarısı olan Atibayla inatlasiyor
    Olmayan penaltıdan çıkan saçma sapan karttan dolayı takimin bel kemiği derbide yok Buda mi tesadüf
    Bu lig için fazla serefliyiz. Bize laf atanların lehine yıllarca çalınan düdükler simdi ne oldu kimse bundan bahsetmiyor

0|1
    0|0
  • Atiba haketti kardeşim kırmızıyı.
    Hakem ve gökhan uyarmasına rağmen inatla oraya bastı ve kırmızıyı yedi.
    Galatasaray'da selçuk inan sarı yemeliydi diyonuz geç bunları.
    Biraz dürüst olda önce gökhanın kırmızı verilmedi onu söyleyin, antep maçında.
    Dirsek attı neden bunu paylaşmıyorsun

1|2
    0|3
    • Gökhan kirmizi yemeliydi ben bunu her zaman kabul ettim. Ama Gökhanın kırmızısının derbiye bir etkisi olmayacakti. Atibanin yedigi (Ben hala yanliş olduğunu düşünüyorum.) kart ve Selçuğun yemediği kart derbinin sonucuna etki edecek...

• Kollaniyorsunuz en az 5 maç hakemler kurtardi sayayım istersen.
      Selçuk konuş konuş ama bahane üretme onuda geçtim gosso eliyle resmen vurdu topa sarı yemedi atılmadı biz sizin kdr ses çıkarmıyoruz bir sarı kart yesin ne olacak selçuk olmaz hamit olur yekta olur emre çolak olur bizde adam çok

• Bende lehimize yapilan kadar aleyhimize yapilan hata sayarim.

• Ayrıcalık değil adalet istiyoruz! Her zaman bağırıyoruz bizim oyuncumuz hak eden kartı gördüyse görmüştür suçu hakeme atmayız hemen ama yıllardır çekiyoruz hakemlerden artık ne bize ne başka takımlara farklı davranılmasın. Ama çok çok devam ederse bu ikilem davranış Seba'nın sözü atasözümdür; Şerefli ikincilikler, şerefsiz birinciliklerden her zaman iyidir.

0|1
    0|0
  • Öncelikle penaltı pozizyonu için ben vermezdim ama veren hakemide eleştirmem açıkcası yorumcularda ikiye bölündü zaten Tümer penaltı Şansal değil Denizli ise ikilemde kaldı ama tekrar ediyorum ben vermem! Gelelim kırmızı karta çok doğru bir karar hakemle inatlaşıyor resmen kırmızı yemek istiyor gibi ;) Denizlide diyor zaten adam kırmızıya tepki bile vermiyo hoşuna gitmiş gibi diyor burada amç farklı atibaya yakışmadı GS maçında olmalıydı ben şahsi fikrim bilerek yediğini düşünüyorumki şu an çoğu insanda bunu konuşuyo. Gelelim selçuğa aynı maçta Gossoyu oyundan atmayan hakemin Selçuğa kart vermesini beklemek yakışmaz objektif bir kişiye Gososyu atıcaksın atmıyosan Selçuğada kart vermiceksin keşke Gososyu atsaydı GS maçı alsaydıda Selçuk oynamasaydı nolcak? Emre Çolak aratmaz Selçuğu! Sana pek yakıştıramadam GS üzerinden bu soruyu haftaya derbi maçı var ortamı germeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • M. Denizli, Şansal Tümer falan kimdir ya futbolun İlahlari mi onlarin dediklerine göre mi şekilleniyor herşey. Hakemlikle ne ilgilieri var hemde ben eski hakem Ahmet Çakarin dediklerini dinledim (Onun dediği gibi olmasi gerekiyor demiyorum.) o da hem penalti hemde kirmizi yanliş diyor. Gossoya gelince atilsaydi kardesim sizde yenseydiniz onun pesine siz duseceksiniz beni ilgilendiren kendi maçim ve maçta oynamaya hakki olmayan biri oynayacak.

• Ben onların sözüyle hareket etmiyorum Ahmet Çakarın rengi belli. Futbol bilgim var bana göre penaltı değil ben vermem ama penaltı diyenide eleştirmem öyle bir pozizyon kırmızı konusu ise bana göre %100 haklı kim ne derse desin sarısı olan futbolcu hakemle o tarz diyaloğa girmicek giriyosa geri çıkıcak çıkmıyosa kartı görecek bu kadar basit bu ki sende biliyosun en azından fikrin öyle olduğunu düşünüyorum bilerek yenilmiş bir kart gibi geldi banada çoğu futbol severede yakışmadı Atibaya bence onun üstüne gidin derin konular.

• Ben bu tür bir pozisyonda sarı kart çikarildiğini olk defa gördüm. Her penaltida en az beş oyuncu ceza sahasina giriyor, kaleci bir metre öne çikiyor hakemler müdahele etmiyor ne hikmetse derbi öncesi beşiktaş da sarı kartı olan oyuncuya uygulaniyor. Hadi bu verildi. Selçuğa niye verilmedi?

• Gossoya kırmızı kart vermeyen hakemin Selçuk'un o pozisyonu için sarı kart vermesinimi bekliyorsunuz. Atiba nın derbide oynayıp ya da oynamaması beni hiç ilgilendiiyor Galatasaray kadrosunun gerçek kalitesini ortaya koyarsa zaten Beşiktaş'ı her türlü yener.

0|1
    0|1
    • Gosso nun kirmizi kartida beni ilgilendirmez kardeş bende kendi maçima bakarim. Selçuk sarı yemediği için benim maçimda oynayacak. Derbide gol atarsa ya da asist yaparsa hak midir?

• @bendiss futbol bilgimde süperdir. Her maçıda objektif izlerim. bir ara profesyonel futbolcuydum bende, ayrıca.. Silah çekme olayı sanıldigi gıbi değil. Gökhanin kız arkadasina hakan sarkintiliketmis gökhanin, arkadasida, silah çekmiş. Medya gökhan çekti diye yazdi. Maksat haber patlasin diye. Senin sevgiline ben, sulansam, sende bana dayılanirsin emin ol.

• @_taner_ bence sen biraz git haber oku.
      Gökhanla beraber silah çekiyolar ve hakan değil veya ömer değil ömerin arkadaşı eski kız arkadaşıyla görüşüyor diye olayı böyle yapıyor sninle daha polemiğe girmicem salladıkça sallıyorsun

• "Beşiktaş çok kötü oynadı bu akşam ne gerek vardı saçma sapan hakem kararlarına normal yollarla da yenebilirsiniz Beşiktaş. bence bir deneyin belki başarırsınız" diyesi geliyor adamın

0|1
    0|0
  • Kardeş koyu bir besiktasliyim o kartı haketti adam ayağını çek diyor çeksene ulan essolessek yersin öyle kartı işte..
    Yani bunlar bos hareketler klas topcu yapmaz..

0|1
    0|0
  • Dünyanın hiçbir ülkesinde bu kadar ucuz kırmızı kart verilmez gerçekten ayıp. Hakemlere karşı oynuyoruz her maç ve galip geliyoruz. Bu lig için fazla Büyüğüz

0|0
    0|1
  • GS her daim torpillidir... Ve şikecinin de önde gidenidir.. Zalad olsa da konuşsa.

0|1
    0|1
    • Gs sikecinin önde gidenidir katiliyorum

• Bir de Fransanın Türkiye temsilciliğini yapmıyorlar mı işte en çok ta buna uyuz oluyorum.. Bir insan nasıl bu kulübü tutabilir ki?

• Biz bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ !

0|1
    0|1
  • gs olunca hakem hatası oluyor

0|1
    0|1
  • anlamadım kı baslıkla konuyu besıktaslıyım ne dıcem bılemedım

0|0
    0|0
  • Yazık

0|0
    0|0