Biz oynadık beşiktaş kazandı haketmediğiniz galibiyet bir yerinizden çıkar?

gollerden önce faul var hakem bozuntusu faul vermiyor evet penaltı da penaltı değil beşiktaş haketmedi ne dersiniz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tarafsız yorum yapayım Konyaspor iyi oynadı ama Beşiktaş gibi bir takıma Ofansif oynadığı için kaybetti. Birçok pozisyona girdi ama Beşiktaş ne zaman top alsa gole gitti. Hakem seyirciden etkilendi penaltı uyduruk penaltı, Beşiktaş aleyhine kararlar verdi. Konya'lıyım ama Aykut hoca Ofansif futbolu bir bıraksın

0|0
    0|0
    • defansif mi oynasaydık her türlü gol atıyor adamlar biz bunları yenemeyiz zaten ama hakkıyla kazansınlar

• Hakkıyla kazandı zaten sadece Konyaspor şanssızdı , adamlar siz oynadınız biz kazanmayalım diye kalesine gol mü atsınlar

• gollerden önce faul var iyi izle

Kızlar Ne Diyor 2

• çıkar tabi

0|0
    0|0
  • hakem hataları vardı bu sene çok var nedense

0|0
    0|0
    • beşiktaşın hakeme ihtiyacı yok ki anadolu takımları ne yapacak böyle olursa

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen tarafsız olmayan gelmesin demissin de sen oylemisin kalkip insallah gs de hakemlerle sizi yener diyorsun bırak bu provake soruları
    Kotu oynayarak kazandığımız tek mac

0|1
    0|0
  • Gollerden önce faul varsa yazık olmuş Konyaya ama onu konuşan yok Atibada Atiba ki ben bilerek kırmızı yediğini düşünüyorum kendisinin açık bir kırmızı kart zaten.

0|0
    0|0
    • var tabii ki bizde de hata var dönen topları içerden aldık haketmedik futbolun sürprizi burada işte iyi oynamak yetmiyor

• beşiktaş hakkıyla kazandı bence hakem hataları vardır elbet

0|3
    0|0
    • tarafsız yorum yapacak gelsin seni kaale almıyorum

• iyi oynamış olabilirsiniz fakat önemli olan tabelada yazılı olan skor net golleri kaçırdınız bu teknik sorununuz ayrıca kırmızı kart gördükten sonra hakemi tebrik eder gibi alkışlamakta adamca bir davranış değil

• iyi oynadığımızı kabul etseniz bu kadar tartışma olmayacak kimse konyanın hakkını vermiyor

• Maçı izlemedim, yalan yanlış yorumda bulunmak istemem.
    Eğer öyleyse üzücü olmuş

0|0
    0|0
    • hakem hataları her zaman oluyor olan bizim takıma oldu umarım çıkışa geçeriz

• tek sorum macı nasıl ızlıyorsun acaba yaptıgınız kac faul verılmedı sosanon golu derslıktı kotu degıldı ama besıktas oynattı sızde havalara gırmıssınız gökhana golde adam nasıl vuruyr gıt bak en azından yorum programı falan ızle anlamıyorsan

0|1
    0|0
    • l*n yürü git asıl sen izlememişsin maçı a. q böyle oynarsanız haftaya gs den çekeceginiz var. konya tek kale oynadı. bjk kötüydü bu akşam. goller bizimkilerin hatası. birisi net faul hakem vermedi.

• itin duası kabul olsaydı gökten kemık yagardıı

• senin gibi haysiyetsiz sütübozuk olmaktan iyidir baban kondom takmayı unutmuş yazık

• sezonun ismine dikkat. süleyman seba. sezonu

0|1
    0|2
  • hakem tam bir sokuktu ya. konya tek kale oynadı gollerde hataları var. o hataları yapmasalar ah. forvette boktan. hasan gabzeden bir sikim olmaz

0|0
    0|0
  • Aglayacaksan oynama

0|0
    0|0
  • Futbol gibi bir basitlik umrumda degil. Ama ulen kimi gorsem Dem Ba diyor baska bisey demiyor. Ronaldo mu messi mi sorusuna da cevap vermiyorum. E milliyetciyiz o konuda sabriyi seviyoruz. Bir de her canli bir gun olumu tadacaktir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...