Kendinin veya yakının çocuğunun dudaktan öpenler ?

Kendinin veya yakının çocuğunun dudaktan öpenler ?

link

bu linkteki gibi kendi çocuğunun bile olsa dudaklarından öpmek bence çok doğru gelmiyo, bir arkadaşım oğlunun dudağından öperken görmüştüm çocuk için iyi olmayabileceğini söyledim nolcak ki dedi, bilmiyorum bence hoş değil ya sizce ?

Güncellemeler:
bu linkte çocuk tabiki bişy hissetmiyo ama halamıdır teyzemidir kız bence masum değil, çocuğu kullanıyo olabilir mi ?

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• bölümüm çocuk gelişimciliği ve bir sağlıkçı olarak yorumluyorum. çocukların psikolojisi çok farklı algılar herşeyi. bu davranış hiç uygun değil bir çocuğu dudaktan öpmekte ne demek yanakları dururken yaaaa

1|0
    1|0
    • Allah gönderdi seni

cahil insanlar abartmayın diyo bu duruma

• cahilliklerinden böyle diyorlar , kendileri bu kadar abartıp sevgi gösterisi yapmaya çalışıyorlar çocuklara ama ters tepki yapıyor daha sonraları maaleseff ki bunu bilmiyorlar

• yaz yaz ellerine sağlık :))

Kızlar Ne Diyor 14

• nefret ederim böyle insanlardan genelde büyükler yiğenlerine ya da torunlarına yapıyorlar bir gidin ya.

0|1
    0|0
  • Katılıyorum olmaması gereken bir davranış

0|1
    0|0
  • Kendi cocugumu öperim yakinim asla. :) Anne ve cocuk arasinda birsey olmaz ya belli bir süre sonra erkek cocuklarida istemiyor degisiyor zaten.Benim oglum beni nasil sevecegini bilmiyor agzimi yüzümü kulagimi gözümü alnimi hep öper anaokuluna giderken.Nasilsa yasi ilerleyince uzaklasacak erkek havasi girecek.:)

0|0
    0|0
  • Anne baba fark etmez , rahatsız edici. Annem öperdi arada dudağımdan, olmamalı.

0|1
    0|0
  • yanlış.

0|1
    0|0
  • :S:S:S ...kız güzel öpüşebildiğini göstermek için böyle bir şey yapmış bence :S erkekler oyş desin diye. çünkü samimiyetsiz bi fotoğraf gibi geldi o fotoyu çektikten sonra veledin poposuna bi tekme atıp yollamıştır işim bitti senle der gibi :)) olan çocuğun psikolojisine oluyo.

0|0
    0|0
    • yok hayır bu kızı sormuyorum ki bunu yapan anne baba teyze dayılar var

• akılsız aslında kızına dudak öpüşmesini küçük yaşta sıradanlaştırmış oluyor ve o çocuk hiç zorlanmadan öpüşmeye başlarsa hiç şaşırmam yani büyüdüğü zaman

• onuda geçtim ensest oluverir..

• anne babanın belli bi yaşa kadar yapması gayet normal bence abartılacak bisey yok.

2|0
    0|1
    • o belli yaşı azıcık kaçırırsan ne olacak farkında mısın ?

• tamam sen abartma herkesin aklı kendine bayan kardaşyan

• +1 bencede abartilacak birsey degil yani nasilsa büyüdükce atiliyor aliskanliklar. :)

• Sevgi alayısım farklıdır, buyuttugum insanı operim ısırırım mıncıklarım buna da kimse bir sey diyemez..Ayrıca "en değerli varlığım ben büyüttümm ya :)" diye not dusmus fotodaki vatandas, bir insan yetistirnenin ona ne denli baglılık yaptıgını bilirim, kesinlikle ensest bir durum soz konusu olamaz.

0|1
    0|0
  • Ben küçükken babamı dudağından öperdim. Ama çok küçüktüm. 7-8 yaşımda bıraktım. zaten sonradan araştırdığımda çocuk psikolojsini olumsuz etkiliyormuş,hangi yönden bilemiyorum. Çevremde gördükçe uyarıyorum fakat aldırmıyorlar.

0|0
    0|0
    • ama çok fazla 7-8 yaş

sonradan bir problem oldu mu sizde ?

• Hiç öpüşmedim :D

• alnından öpüyorum bunu koru değerini bil canım kardeşim

• her şey olabilir. insanoğlu çok sıkıntılı. ben çocuğumu o şekilde öpmem öpen olursa tavrımı koyarım.

1|0
    0|0
  • başkasının çocuğunu asla kim olursa olsun çünkü benim bebeğimi kimse öpsün istemem

0|0
    0|0
  • 2 yaşından küçükse dudağımı değdiririm

0|0
    0|0
  • burası türkiye amerika değil

0|0
    0|0
  • Hoş değil. İleride çocuğum olduğunda yapmayacağım bir şey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence hiç sağlıklı değil haberlerde duyduğumuz entest ilişkilere dönüşebilir.Ben asla yapmam,yapılmasını da tasvip etmem.

0|0
    0|0
  • Kadın resmen french kiss yapacakmış keşke ablayı ifşa etmeseydin : )Hiç sevmem çok iğrenç gelmiştir bana!

0|0
    0|0
    • kendisi koymuş herkese açık foto, dediğin gibi masum gözükmüyo

• erkek bebeklerinin pipisini öpen ebeveynlerden daha normal tiplerdir.

0|0
    0|0
  • yakışmıyor, baba ,

0|0
    0|0
Yükleniyor...