Sadece kırmızı kart ve penaltı konusunda kritik yapabilecek olan var mı?

Konya Beşiktaş maçındaki sadece #kırmızı kart ve #penaltı hakkında açtım soruyu Başka seyleri araya katmak için değil

Ömrü hayatımda ilk kez çizgiye bastığı için kart gösterilen futbolcuyu görmemi sağladı bu hakem
Olay tamamen hakemin art niyetli davranmasından oldu çünkü o an çizgiye basan tek futbolcu Atiba değildi Atiba'nın yanında Gökhan Töre, diğer tarafta da bir kaç futbolcu daha çizgiye basıyordu. Sonuç olarak Atiba gs derbisinde olmayacak. Bazı kuralların sırf Beşiktaş'a uygulanması ayıp olmuyor mu artık? Çizgiye bastığı için kart gören kaç oyuncu taniyorsunuz?
Verilen penaltı kadar saçma bir penaltı var mi?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• beşiktaş için kötü oldu derbi öncesi atiba son zamanlarda beşiktaşta en iyilerinden di bakalım haftaya etkiler mi beşiktaşı
    maçı izlemedim kırmızı kart hakkında yorum yapamam

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Penaltı çok basit verildi. böyle penaltılar veriliyorsa her maçta en az 2-3 penaltı olması lazım.
    Kırmızı kart konusunda başka oyuncularda çizgiye basıyo olmasına rağmen hakemin atibayı uyarmasına rağmen atibanın sarı kartı olduğu halde hakemle inatlaşması bana göre yanlış.
    Atibanın yaptığı hareket hakemin haklı olduğunu göstermez. eğer orda onu uyarıyorsan yanındaki adamlarıda uyaracaksın.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Penaltı pozizyonunda şimdi lig tvden baktım Tümer penaltı dedi Şansal değil dedi Denizli ikilemde konuştu yani çok kritik bir karar ben olsam vermem ama veren hakemide eleştirmem hızlı oynadığında banada penaltı gibi geldi ama tekrar izlediğimde penaltı değil. Gelelim kırmızı pozizyonuna Atiba haketti kartı ki bence Beşiktaşa ayıp etti GS li olarak ben haftaya maç var işimize gelirmi gelir ama bence olmalıydı GS maçında yaptığı yanlış Denizlide hatta dediki karta tepki bile vermiyo sevinmiş gibi hali var bu tür oyuncular tehlikeli. Penaltı konusu ise ben olsam vermem açık ve net ama penaltı diyenede saygı duyarım.

0|0
    0|0
    • Hangi lig maçında hangi hakem ayağı çizgide diye bir oyuncuyu uyardı hic gördün mu

• Ben iyi izledim benden cok izlemis olamazsın rahat ol sen
      Bilerek veya bilmeyerek ben onu demiyorum sen bana sunun cevabını vermiyorsun , Hangi maçta hakem penaltı atışında santim hesabi yapti

• Penaltinin tekrari bile oluyor cokca ben gordum. Orda atilmasa mac bitene kadar zaten attirucakti kendini sende bunu anlamiyosun. Orda hakem uyardiinda geri cekilseydi hakem kirmizi verirmiydi hayir tabiki bn hakemde degil futbolcuda ariyorum art niyeti olaya dogru bakis acisiyla bakarsan sende ablicaksin dostum sadece bende degil alttaki yorumlarin coguda bu yonde yorumcularda bilerek yedigini dusunuyor hadi orda yemedi yine o mac bitmeden yicekti bu benim dusuncem.

• Penaltının penaltıyla alakası yok kırmızı kart ise ki, mseye uygulanmayan kural burada uygulandı Gs maçı öncesi üstelik lakin en büyük suçlu atibadır inatla çizgiye basıyor çekil işte geri yok inat etti kırmızı kartıda inadından gördü atiba art niyetle gördü kartı yılbaşı tatiline çıkmak için

0|1
    0|0
    • Hiç kimseye uygulanmayan 3 santimlik kuralı adama uyguladı o da bu kadar saçma kurala inat etti Belki profesyonel olup ayağını geri atabilirdi ama hepimiz insaniz , sadece bize uygulanan bir kurala karşı çıkmak insanidir

• atiba beşiktaşa ihanet etti noel tatili yapmak için bilerek kart gördü ve tüm dünya da izledi devre arasında muhakkak gönderilmesi lazım bu hafta kupa maçı da yok derbide de oynayamayacak

0|1
    0|0
    • Olmayan penaltı sonucu 3 santimin lafinin yapıldığı başka bir mac izledin mi ömründe. Eğer herşey bu kadar nizami olsaydı Türkiye de hiçbir penaltı kurallar dahilinde olmazdı

• Hakem uyardı, hatta gökhan bile uyardı geri çık diye ama o inatla kendi bildiğini yaptı sarı kart görüp atılmak için yani kırmızı haklı.

0|0
    0|0
    • Hangi lig maçında hangi hakem ayağı çizgide diye bir oyuncuyu uyardı hic gördün mu

• Çizgide inat etmese atiba o kartı gormeyecekti. Kimseye uygulanmayan kural sadece sana uygulansa ne hissedersin

• Bilemicem nasıl hissederim ama 2 kere uyardıktan sonra hoca inatla öyle yapmam.

• Atiba kırmızı kart görmek için ne yapmasi gerekiyorsa bugün yaptı penaltı kararı ise doğru değil

0|0
    0|0

• Penaltı kesinlikle doğru. Kırmızı kart hakemin takdiri bence. Sonuçta orda uyarıyor geçme diyor hakem daha giderken tekrar çizgiye basıyor hakem haklı bence.

0|1
    0|0
      Penaltinin nesi doğru? Adam ayağını kendi araya sokuyor

• İzlemedim dicektim telden yazdığim yanlış olmuş

• Penaltı pozisyonu saçma Atiba ise haketti kırmızıyı Galatasaray maçı öncesinde böyle inat yapmak doğru değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...