Arkadaşlar yarın ablamın düğünü var ne renk bir takım elbise alsam ?

Herkes siyah diyor zaten düğüne gelen erkeklerin çoğunluğu siyah ve gri takım elbise giyer ben değişik birşey istiyorum siz hangi rengi önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dar kesim gri, tecrübeyle sabittir. Gri takım + beyaz pantalon + siyah ince kravat + kundura. Kalite birşey alırsan ortamdan farkın olur zaten.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yarın ablanın düğünü var ve sen hala bişey almadın mıı ?! valla ne alirsin bilemem ama ceketinle pantolonunun rengi farkli olmali bence

0|0
    0|0
    • Neden takım elbise alacağım yaa benim bildiğim aksesuar renkleri farklı olur gömlek ayakkabı falan

• genc olabilirsin ama genclikten kastim daha fit bi vucuttu

• Fitlik benim adım zaten yaa yüzme basketbol voleybol tenis body herşey var bende sende sapol =)

• krem pantolon siyah spor ceket içine uygun tisort spor-klasik bi ayakkabi vs kombin yapabilirsn.

0|0
    0|0
  • civciv sarısı :D

0|0
    0|0
  • yarın ve sen daha almadın öylemi pes

0|0
    0|0
  • bende lacivert ceket mavi gömlek ve gri pantolon hem spor hem de hoş bir görünüm olur..

0|0
    0|0
  • burhan çaçanın sarı bi takımı vardı bi düşün derim.d

0|0
    0|0
    • Sanada tehessüf ederim =)

• şaka şaka spor kesim takım veya bleyzır mı ne dıyolar öyle düşüm bi

• Yaaa işte sadelikten haberiniz yok tabii düğün derneğe palyaço gibi gidilir mi özel günler bunlar tabii sizin yaşınız daha küçük ben 25 yaşına girdim spor kasıyor beni ama sağol =)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...