Sizce rus bayan ne demek istemiş?

bir yakışıklı genç taksi şöförü olarak çalışıyormuş... bir gün bu taksiye şehire yeni gelmiş çok güzel bir bayan oturuyor ve gençe onu şehrin en güzel yerlerini dolaşdırmasını rica ediyor. genç kabul ediyor... bütün günü çok güzel geçdiğinden zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmıyorlar. artık havada karalıyor. rus bayan direk aynı taksiyle hava limanına gidiyor. genc adamda bu rus bayandan çok hoşlanıyor, ama söğleyemiyor. ayrılırkan ondan bir şey soruyor. şehirimizde en çok neyi beğendiniz? rus bayan bu soruyu cevaplamak için bir kalem bir kağıt istiyor. ve oraya böyle yazıyo. 1361... genc adam bunu anlamıyor...bir süre gecdikten genc adam habise düşüyor. orda başına gelenleri anlatiyor... yalnız bir kişi bunun ne demek olduğunu biliyor. ve ona anlatıyor. sizce 1361 le rus bayan ne demek istemiş?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• cevabı buraya yazmazsan gece kovalar seni tavşanlar

0|0
    0|0
  • üzerimden geçen '1361' kişiye beğendim demek istedi herhalde :D

0|0
    0|0
  • 1361 oda numarası olabilirmi acaba :)

0|0
    0|0
  • Taksinin plakası gibi geldi bana.

0|0
    0|0
  • Adamın kredi kartının şifresini söylemiş. Yani senin paranı yeearrim yearrim hesabı.

0|0
    0|0
  • ne demiş

0|0
    0|0
  • SEVİŞELİM Mİ DEMİŞ .

0|0
    0|0
  • Edirne'nin fethi :)

0|0
    0|0
  • Sen bana vermek 100 dolar ben sana sonra vermek

0|0
    0|0
  • Ben seni sevdimde öldüm demek istemiş

0|0
    0|0
  • Bize heryer trabzon

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne demek istedigini bildim ama rusçam maalesef buna yeterli olmadıgından anlamını soyleyemiyorum...

0|0
    0|0
  • telefon numarasını yazacakken mürekkebi bitmiş...ben de cevabı merak ettim biliyosan söyleee

0|0
    0|0
  • bunu sadece bir kisi biliyorsa biz nerden bilelim :D

0|0
    0|0
  • nedemek istemis?

0|0
    0|0
Yükleniyor...