Burnunu,kulağını, apus arasını kaşıyan karıştıranlarlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

genelde kızlar osurmaz burunlarını karıstırmaz orasını burasını karıstırmaz havasındalar hepp, ayy ne iğrenççç öhhhğğğ falan diye

evet bu kızlar nasıl yaşıyorlar ? :=))

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• hay ağzına tüküreym o karının. Bi arkadaşım var evlerden ırak! Benim yanımda evdeyken sokuyo elini arkaya kaşı babam kaşı. Bi yanımda sıçmadğı kaldı. Nefret ediyorum. Uzak durmaya çalışıyorum ama sülük gibi yapışıyo. İgrenyorum ya tırnaklarnın ıcı de pıslık dolu. Ama dısarıya gderken bi suslenmesi var! Facede de yarı çıplak fotoları var, herkesin agzinın suyu akıyo. Bi bilseler bunları !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O dediklerini biz de yapıyoruz ama bazı hayvanlar gibi insan içinde değil :D

0|2
    0|0
  • yapmak var yapmak var yaa oyle goz gore gore sokagın ortasında adamlar elı yardımıyla sumkuruyor şırankkk yere fırlatıyorr .Bu sekılde olmaz yaa kızlarda yapıyor tabı ama daha yerlı yerınde :)))

0|0
    0|0
  • burnumu karıştırıp yatağımın altına sürerim :)))) arkdşlrmla otururken kız erkek farketmez ossururum hiç utanmam

0|0
    1|0
  • biz tuvalete girdiğimizde biraz bekliyoruz,bizi tuvalette sanın diye,ama girmiyoruz,çünkü kızlar asla böyle birşey yapmaz.gaz çıkarmıyoruz,ağzımızlan yapıyoz.sizde yiyonuz bunları;))99999999

1|1
    0|0
    • çok zalimsiniz kandırıyorsunuz bizi hep :(

• ne hönnnkkkkkkkkkkkkk!?*****1111 SÖYLE11!

• söyle demedimmi!111

• biz sadece nefes alıyoruz. zaten size nefes alsak yeter unuttun mu? :D

1|1
    0|0
    • hay oksijen tüpünüz patlasın emi :)

• offff tamam konu baska yere gidiyo artık hadi kal sağlıcakla

• sende ey dost :D

• insan olduğunu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kulak normal.diğerleri toplum içinde olmaz.osurmak açık havada zararsızdır.ağaçların biraz karbondioksit ve metana ihtiyacı vardır.

0|1
    0|0
  • bitlenmiş

0|1
    0|0
  • apuş arasını karıştıranlara bişey dememeli bence :) son günlerde bende onlardan oldum çünkü testisler yapışıyor çok rahatsız ediyo. bazen ağrıyo bile. bende nefret ediyorum ama yapcak bişey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...