İçinde bulunduğumuz dünyadaki yaşamın bitmesine 1 gün kalmış...

Ve uzun zamandır üstünde çalıştığınız bi zaman makinası icat etmişsiniz:)euehhe ve içine sizinle beraber 3 kişiyi alabilir sığdırabilirsiniz kim olurdu bunlar:))Sonra ver elini vıy mers:)sora Ters uzaylı felan takılırız önce cevaplar:)))heuheuh

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• sadece ben

0|0
    0|1
  • annem babam kardeşim:D

0|1
    0|0
  • sevdiğim adam ve annem olur sanırım..

0|1
    0|0
  • katakullulii soru bu yaa..cevaplamıcaam.

0|0
    0|0
    • Silah dayadım anlına nolur cevapla yalvarıyorum ağlıyorum ne olur yaa.Allahım yarabbim numuneler kaynıyorr

• hadi cnım hadi cnım uzaaa yanımda sıfırsın yanyana gelsek gömülür kalırsın uzaa.düngün cevapla düzgün gör düzgün olki düzgünlükler seninle olsun

• ergen misin nesin anasını satim. kızlara yavşamışın bi ton bak aşşada üç tane erkek evladı da yorumlamış onlarla muhabbet var mı yook. peeeh

• tanımadığım herhangi bi 3 kişi

0|0
    0|0
    • bazen öyle olmuyo işte keşke bende senin gibi salla diyebilseydim .

• Dedim ya bendeki dertleri bilsen kendini unutur oturur ağlarsın:)))Ama şunu unutmayalım her an her ya her an ölebiliriz neile karşılaşacağımızı bilmiyoruz anaa ya kötü bişiler bekliyosa bizi:))burda bişe yapamadık valla heryerim arkamda kalır allahhh:))

• sen olmican kesin:) heuhheuh..

0|0
    0|0
  • tufan altaş bahri altaş neşet ertaş

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• kimseyi almam mk yanlız giderim belki bir tanede kız alırım soyum devam etsin diye gittiğim yerde insanlık ırkını devam ettirebilmek için ne kadarda kızlar çekilmese çoğalmanın başka yolu yok :D ((aman birde evlatların hepsi kız doğuyomuş))

0|1
    0|0
  • uzaylılarla ilişki ters ;) yanına sağlam 3 hatun lazım

0|1
    0|0
  • ıhhıı

0|0
    0|0
  • Annem babam ve ben tabiki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...