Bu yürek sessizliğin sensizliğin mahkumu oldu dediğiniz oldu mu?

sevdiceğim sevdamızın son demlerini yaşarken bu yürek hala o günlerin izlerini taşıyor hala bu yürek senin hasretine yanık türküleri haykırıyor bitsin istemezdim gitsin istemezdim yokluğuna tutsak bu yüreğim hani o bakışların hani o gülüşlerin hani sevdamın türkelerini yüzüne haykırışlarım hani sevdamız uğruna destanlar yazışlarımız şimdi kara toprak sevdamızın son türküsü oldu şimdi bu yürek sessizliğe sensizliğe mahkum oldu şimdi bu yürek sevdamızın türkülerini ötelere haykıran bir sevda yeli oldu andımız sevdiceğim sözlerimiz hani zamanın acımasız derinliğinde kaybolup giden sevdamız şimdi yüreğim sessiz şimdi yüreğim sensiz gökyüzünde bir yıldız olup bir akşam usulca kalbine doğru süzülmek isterdim sevdamızı bütün kainata haykırmak isterdim olmadı yapamadım başaramadım olmadı sevdiceğim şimdi elveda diyorum yarınlarımıza mutluluğa kanat çırpınışlarımıza elveda diyorum şimdi hazan mevsiminin son sevda türkülerini haykırıyorum varlığında son bulan varlığımı yokluğunun yokluğuna mahkum eyliyorum beni sensizliğe sessizliğe mahkum eyliyorum vuslatın acısı her geçen gün yüreğimi paralarken sensizliğin son demlerini yaşıyorum sevdiceğim kalbim sensiz nefessiz kalbim sensiz çaresiz zamana yenik düştü sevdamız gurbete yenik düştü sevdamız çaresizliğimize yenik düştü sevdamız kaderin pençesine yenik düştü sevdamız...

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• iyi bir duygu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ahh bu aşk ahhh aklı fikri yerle bir eden aşk gece olunca canı dahada yakan aşk hayallere sığmayan aşk

0|0
    0|0
  • çok kötü bi duygu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• la olum sen neyin kafasın yaşıyon cözemedim ben bi türlü bi kız kolleksiyonu yaparsın bi vesikalık foto koyarsın ne aldıysan söyle bende içeyim koklayım :))))

0|0
    0|0
  • evdiceğim sevdamızın son demlerini yaşarken

0|0
    0|0
  • guzel bir duygu

0|0
    0|0
  • Dedim ama duyna olmadı yine...

0|0
    0|0
  • Saçma bir duygu