2 ay boyunca 35 dakka kosuyla salata ayran meyve yiyerek 10 kilo verilirmi?

2 ay boyunca 35 dakka koşup sabah aksam öğle sadece salata meyve el yapımı ayran içerek 10 kilo verebilirmiyim

Güncellemeler:
Surattan nasıl kilo veririm ve yanaklardanda nasıl kilo veririm

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• O koşuyu neyle yapıyorsun?
    Kaslarınla

Bu şekilde kaslarını nelerden mahrum bırakıyorsun?
    Protein, sağlıklı yağ ve karbonhidrattan.

Protein, sağlıklı yağ ve karbonhidrat olmayınca kasların ne hale geliyor?
    Senin gereksiz koşuna güç yetiştirebilmek için kendisini ufaltıyor ve harcıyor ve bu sırada, güçten tasarruf edebilmek için yediğin en ufak yağı dahi kullanmıyor ve biriktiriyor. Metabolizmanı yavaşlatıyor.

Metabolizman yavaşlayınca ne oluyor?
    Yediğin en ufak yağ ve karbonhidrat vücüut tarafından kullanılmadan depo ediliyor..

Sonuç?

Tartıya çıktığından; evet.
    Kilo veriyor gözüküyorsun.

Ama yağların değil, kasların eriyor.
    Yağ biriktirirken kilo alıyorsun..
    Ayrıca sağlığın bozuluyor.

..

Aslında olay neyden ibarettir?

Bol protein almalısın.
    Karbonhidrat ve yağı hiç yememek değil, az almalısın.
    Vücüdunu hiç aç bırakmamalı ama yükte ağır, pahada hafif yemelisin.

Eğer aç kalırsan, yani metabolizmanın bu şekikde anasını.. kersen asla kilo veremezsin.
    Bir de üstüne, hastalıklı bir bedenin olur.

Zayıflamak değil, çökmüş olursun..

0|2
    0|0
    • 2 ayda sadece 35 dakka koşarak ve bol bol salata yiyerek 35 kilo veren arkadasım var hiç bir sağlık sorunu yok zayıfladı çok şişmandı şu an ip incecik

• 2 ayda 35 kilo ve saglikli mi ? Gitsin doktor kontrolunde hastaneye yatirsinlar onu bir an once bisey olmadan oyle sacma sapan sey mi olur ya

• Muhtemel saç yapısı bile zayıflamıştır, ama farkında bile değildir..

Erkekler Ne Diyor 11

• 5 üzeri veririsin

0|0
    0|0
  • Verilmez. Hatta daha çok alırsın. Kilo vermek istiyorsan daha çok protein alacaksın, daha çok protein neyde var;et, yumurta, süt, peynir vs. Hatta ve hatta bir ay boyunca sadece et ve et ürünleri tüketirsen daha çok verirsin, tabi mineral ve vitaminlerden de eksik kalma.

Şuna açıklık getirmek gerekir ki;Yağdan kaybetmek başka, kastan kaybetmek başka, kilo vermek başka bir şey. Kiloya takılma, sağlıklı yağ vermeye ve sıkılaşmaya çalış.

0|0
    0|0
    • Peki bol bol meyve süt ayran peynir arada et zayıflarmıyım?

• Zayıflayacağını düşünüyorum. Egzersiz de önemli tabi. Sadece koşu değil, ağırlık antrenmanı ya da şınav-mekik türü egzersizler de yapmalısın.

• 10 kilo çok fazla biraz zor.

0|0
    0|0
  • 10 degil 20 verirsin.

0|0
    0|0
  • arada haşlanmış yumurtanın beyazını yemen lazım ve verilebilir ama ayda 4 kılo dan fazlası rısklıdır

0|0
    0|0
    • Nasıl riskli

• Tesekkür ederim bilgilerin içinmi

• rica ederım

• yirmi bile verirsin yaparsan bunlaarıı

0|0
    0|0
  • verirsin de sağlıklı olmaz

0|0
    0|0
    • Nasıl sağlıklı olmaz

• Hayır canım :) uzun sürede verdiği için geri almaz ama bir ayda 15 günde 10 kilo verirse hızla geri alir :)

• Alir tabi ki @eceglnc nasil sacma bisey o 1 gunde 10 kg nedir oyle bisey mi var sgx ggxvsvxv neyse salata ile kilo vermek gibi sacma islere kalkismasin. Sporunu yapip beslenme tarzini duzeltsin yeterli

• bence mümkün çnkü salatalık kilo vermek için en iyi yiyecek

0|0
    0|0
  • o zamana kadar ölmediysen verirsin, :)

0|0
    0|0
  • ben verdim

0|0
    0|0
  • l*n afedersin de salak salak seyler yapmayin. Diet diye bisey yok. Saglikli ve dengeli beslenip saglam spor yapmak var
    nutrition and cardio hard okey ;)

0|0
    0|0
    • Anlat bakam nasıl oluyomus o dengeli beslenip sağlam spor yapmak

• Napiyim yani yiyim yiyim gidiyim kosmaya snra aa bak kilo verdim mi olayım kusura bakma salata yiyip 35 dk kosma daha mantıklı geliyo

• :D ben snaa koş mu dedim. ? şu an gunde 2500 ustunde kalori aliyorum ve 2 ayda 9 kilo verdim simdi 3 kg geri alicam? Sormasi ayip 3000 kalorinin nekadsr ettigini tahminen biliyosan sorunun cevabini da biliyosun. Yedigin yemek patates kizartmasi olmayacaktabi ki. 3 ana 2 ara ogun yapiyorum mesela. Sabahlari saglam kahvalti yapiyorum. Ogleleri tavuk aksam da tavuk ya ds balik yerim. Karbonhidrat olarak yagsiz pirinc pilavi oglen ve aksam. Ara ogunler meyve yogurt. burada onemli olan senin kac kalori harcadigin. Salaata dedigin sey öğün değildir. Ara ogun için olabilir tabi. Kilo vercem diye sacma sapan seyler yapip sagliginizdan olmayin. Ayrica cardio yap diyorum direk koşu mu diyosun. Ben insanity diyorum yine koşu diyosun. Bir arastir istersen ne oldugunu 1 2 video izle p90x de olabilir. Biraz kompleks programlar bunlar m zor ama sonuclari inanilmaz :)) ayrica verdigin kionun yaninda vucudun sikilasip sekil alicak boylellikle

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayat tarzini değiştirip az ama öz kilo vermek hedefin olmalı çünkü aslolan ve kalici olan budur. Düzgün beslen, protein de karbonhidrat da yağ da al. Ama kaliteli olacak doğal olacak bunlar. Öyle hazir gida, fast food ve ekmeğe abanmayacaksın. Neyse buna ek her gün yürüyüş ya da koşu da yaparsan düzenli olarak incelirsin. Bölgesel istersen ona göre egzersizler de yap

0|0
    0|0
  • Sağlıksız kilo verirsin, normal beslenmeye başladığında da daha beter alırsın o kiloları. Kilo vermek başka, yağ oranı diye birşey var, önemli olan onu azaltabilmek. Diyetisyene gitmeyi denesen?

0|0
    0|0
  • sen böyle yaparsan kilo verirsin ama çok sağlıksız bir şekilde verirsin ve verdiğin kiloların katkat geri alırsın

0|0
    0|0
  • Verirsinde geri alirsin dr tavsiyeli diyetle hem saglikli verirsin hemde kolay kolay almazsin geri

0|0
    0|0
  • verir en az 8 kg

0|0
    0|0
  • iki ayda on kilo verirsen bıraktığında 20 kilo alırsın

0|0
    0|0
  • verilir tabi ama yağlı yiyecekler hariç

0|0
    0|0
  • Yürüyüşü arttır