Bu sorum erkeklere uzun ama okuyun lütfen ?

Evlisiniz yasak bir ilişki yaşamaya başladınız deliler gibi aşıksınız sevgilinize eşinize karşı birşey hissetmiyorsunuz çocuklarınız için evliliğinizi sürdürüyorsunuz sevgilinizde hamile kalıyor ve bebeği aldırıyorsunuz üzüle üzüle canınız yana yana yapmak zorunda kalıyorsunuz bunu. bir süre sonra eşiniz ilişkinizi öğreniyor ve siz bu durumda biraz düşünmek kimi tercih etceğinize karar vermek için zaman istiyorsunuz.Sevgilinizi seçmeye karar veriyorsunuz ki rahatsızlığınzdan dolayı tetkik yaptırıyorsunuz komple.iki çocuğunuz varken ve sevgiliniz hamile kalmışken tetkikler sonucunda spremleriniz ölü doğduğunu ve hiç bir zaman çocuk sahibi olmanızın imkanı olmadığını öğreniyorsunuz bu durumda tepkiniz ne olurdu ? ? ?

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• evli olduğu halde yasak aşk yaşayan bay bayan kim olursa olsun canı ceheneme !

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• hayat zaten baslamadan bitmiş demekki... hayatı farklı bedenlerde korkusuzca yasamaya baslardım... zaten bir ailem olamayacagı için... belki de baskasını bulur bir cocuk evlat edinirdim... ama tabi buldugum kişinin de cocugunun olmayacagını bilmem gerekli :D

bir daha boyle bir aldatılmayı kaldırmazdı bunye...

1|0
    0|0
  • hönk

neyyyyyyy

hem sevgilim hem eşim aldatmış daha ne olsun

uzun süre atlatamayacağım bir psikoza girerim

ama hayat bu yoluma devam ederim tabi onlarsız

not : sevgili ve eş değilde yıllarca evladım diye bağrıma bastığım çocuklardan ayrılmak zor. sonuçta içimde sevgileri olacak. bilemiyrm bu durumu

1|0
    0|0
  • böyle bir film vardı ve gerçek bir hikayeye dayanıyordu :) hayata küserim heralde ama gene de iyimser olmaya çalışarak prezervatif kullanma derdinden kurtulduğuma sevinirim :))

1|0
    0|0
  • Tüm bu olumsuzluklara rağmen spermlerime üzülürdüm.

3|1
    0|0
  • çalma kapıyı çalarlar kapını... çok ilginç senaryo. bundan iyi bir dizi çıkar... :DDDDDDDDD

2|0
    0|0
  • ALLAH belamı vermiş deerim

2|0
    0|0
  • sorunun başı bile beni daralttı

0|0
    0|0
  • Ettiğimi buldum diyip ceketimi alıp giderim bu diyardan

1|0
    0|0
  • Sebepsiz ağladım =(8

0|0
    0|0
  • Etme bulma dunyasi..

bahcivan ahciya ahci sofore sofor bakiciya

1|0
    0|0
  • Uşağa saldırırım..

1|0
    0|0
  • uzun soruları okuyamama gıbı bı hastalığa tutuldum ks'de..

0|0
    0|0
  • çocuk olmasa da olur

0|0
    0|0
    • Olmasa da olur fakat düşünsene çocukların sandığın kişiler aslında çocuğun değil sevgilin de hamile kalamıyacağını göre ikiside seni aldatmış .

• Syntax error...

0|0
    0|0
  • hayırlıssı be gülm

1|0
    0|0
  • evli degilim

0|0
    0|0
  • film mi bu?

0|0
    0|0
  • Bu yaşanmış bir olay diye biliyordum.

0|0
    0|0
  • çok da önemsemezdim herhalde

0|0
    0|0
    • Hem eşinin hem de sevgilinin seni aldatması seni etkilemez öyle mi ?

• kendimi dolandırılmış gibi hissederim.ama kimseye de bişe diyemem.ben de aldatmışım onları çünkü.sanırım bundan sonra farklı bir hayatım olurdu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...