Bir kızın hem tutumlu hem bakımlı parasını iyi değerlendirmesi gözünüze kötü gelir mi?

ben hem paramı iyi değerlendiren hemde çok bakımlı bi kızım.elime geçen parayı mutlaka bi altınla falan değerlendiririm heba etmem.giyim kuşam olarakta fazlasıyla harcarım.erkek arkadaşım beni çok iyi tanıyor.bu huyumuda çok iyi biliyor sizce cimri olduğumu düşünürmü?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• bende öyleyim gereksiz şeyleri almayı sevmem gerçekten çok ihtiyacım olan şeyleri alırım ..

yoksa biriktiririm ve bakımımada önem veririm valla annem babam bu huyumu çok seviyor bu cimrilik değil sonuçta sen ihtiyacın olan şeyleride alabiliyorsun onun yanında paranıda biriktiriyorsun bu cimrilik değil tutumluluktur

0|0
    0|0
    • yani senin yazdıgın gibi ifade edememişim gibi işlte sagol :) bendede aynen bu huy var.

• maalesef bende öyle dusunuyorum..

• doğru düşünüyorsun :)

Erkekler Ne Diyor 9

• erkeklerin arayıpta bulamadığı güzel özellikler bunlar.

beğenmezse kendi bilir.

kimi çok harcar,çarcur eder parayı.tutumsuzdur.kız olsun erkek olsun sevmem.ileride cocuklarada kötü örnek olur.

kimi ise tutumludur.paraya tapar paspaldır.paraya kıyıpta adam gibi bişey almaz üzerine onlarda çok gıcıktır.

en güzel senin ki.tutumlu ama öyle hiç bişeye para vermeyen paspal paspal gezen kendine bakmayan biri değilsin.

0|0
    0|0
  • giyim kuşama fazla harcayıp nası tutumlu oluyosun bu kendine müslümanlık sadece altın al kendine al gerisini sie et he?

0|0
    1|0
    • benm cevremde cok var sadece kuru kuru calısıp parasını bı sarmeye olarak yapan.ama bı okarda bakımsız.maasım cok iyi gelirli bi düzeyde.sadece kıyafete harcarım.onem verırım.öyle markalıda degıl.kafama eserse.geri kalanınıda gelecgm için biriktiriyorum.bos bos savurmak istemyrm.neyse dedgmi anlamamıssındr.erkek arkadasım benm sureklı paramı bi kenara attıgımı biliyor.bazen diyoki sen işini biliosun cimri oldgmu falanmı dusunuyr diyorum nyse sagol.

• Aferim ona :)

0|0
    0|0
  • Yok neden cimri olduğunu düşünsün kü ? Yaptığın gayet mantıklı. Sevgilin var diye eline geçen her parayı birlikte harcayacak değilsiniz.

0|0
    0|0
  • tutumlu olmaktır bence bu. güzel birşeyde...

0|0
    0|0
  • Parayı har vurup harman savuran kozmetik manyağı alış veriş delisi sarışın kadınlarla kıyaslarsam başımın tacıdır dediğin tip kadınlar ; )

0|0
    0|0
  • Aaaferim kızıma böyle devam et :))

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır bu düşüncede olan kız sayısı çok az valla ben göremedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelde erkekler hoşlanırlar hem bakımlı hem de tutumlu kızlardan. Cimri olduğunu düşündürecek bi durum yok ortada ;)

0|0
    0|0
  • Cimri değilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...