Hoşlandığınız, gerçekten sevmek istediğiniz kızın ablası da sizden hoşlanıyorsa ne yapardınız?

sole açım sorumu bir kızdan hoşlanıyörünüz seviyosunuz kızda biliyo ama çıkmaya başlamadınız daha sevgili olmadınız ama kızın ablasınında sizden hoşlandığını öğrensenydiniz ki kardeşi bilmiyo bunu ne yapardınız durum biraz vahim çünkü ben o kızla çıkarsam ablası rahat vermiyicek kıza nasıl anlatabi,lirimki durumu kızlar ve erkekler hepnızın dürüstçe ve ama dalga geçmeden cvb larınızı bekliyorum başıma ilkdefa böle bişey geldi çok şaşkınım ne yapacağımı gerçekden bilmiyorum laf olsun diyede yazmadım emin olun

Güncellemeler:
yanı ben 2 kardeşin arası bozulmasın istıyorum obakımdan en doğru yolu söleyecek varmı kıza nasıl söleyecem ablasınında benden hoşlandığını

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sende ikisini bir kaldırabilcek potansiyel var dert etme:)

0|1
    0|0
    • özleden yaz burdan yazmaaa

• açıklama geregi duyman inan çok gereksiz beklemedigim bir şey degildi ve yanıltmadın beni :))

• eeeeeeeee delirtme benı geld ıyosam gel be kızım ordan kafanda yorum yapma bana töbeya

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok ciddi söylüyorum çıkılabilecek tiplerde ise 2si de bana karşı ilk pozitif olanla çıkardım.

0|0
    1|0
  • ablasını da kuma alırız sorun değil anlaşırlar sonuçta. :D

0|0
    1|0
    • işin makarasındasınız abıcım ya uff

• bu yaştaki kızlar nazlı olur çok trip atabilirler.ablası daha olgundur bence.ama yine de gönül sen hangisini seversen bilader.

• ya kardeşini sevıyorum ıızçıtır bikere manyak fiziği var güzelde seksi bişey ve nedesem ne istesem yapacagını söluyo o konuda sorun yok kı sınır koymam sana dıyo fazlasıyla doyururum sneı dıyo ama ablasıda manyak uğraşamamkı onla kardeşini üzer benle cıkdı diye ve ben nasıl söleyecem kıza ablanda benden hoşalnıyo diye sorun bu yawww istekler arzular deyıl

Yükleniyor...