Her gün sabah kalktığınızda hafızanızın sıfırlanmasını ve düne dair hiç bir şey hatırlamamayı ister miydiniz?

Sabah kalktığınızda hafızanızın sıfırlanmasını ve düne dair hiçbir şey hatırlamamayı ister miydiniz?

0|0
29|46

En İyi Kız Görüşü

• Bir cok seyi hatırlarken gucluk cekiyorum, bunu kolaylastırmak icin etrafıma notlar yazıyorum, isaretler bırakıyorum, insanların yuzlerini unutuyorum bu nedenle seslerini, kokularını, mimiklerini, davranıslarını hafızama kazıyorum, yolda ya da ummadıgım bir yerde babamı bile gorsem ilk bir kac saniye hatırlayamıyorum, yolları da unutuyorum 28 yasımdayım ve surekli cocuk gibi kayboluyorum, elimde haritasız gezemiyorum, isin kotu yanı haritaya bakarken bile "nereye gidecektim ?" diyebiliyorum, unutkanlıgım yuzunden evi yaktım, unutkanlıgım yuzunden apartmanı su bastırdım, unutkanlıgım yuzunden etrafıma verdigim farklı zararlar da var, bu kadarla bile hayat bazen cok zor olabiliyor, dun-e ait herseyin tamamen silinmesinin yasamayı mumkun kılmayacagını dusunuyorum

1|2
    1|0
    • nasıl hayatta kalıyorsun ? smart telefonlar mı kullanıyorsun ?

• şaşırdım. hayatın zor olmalı.

• Bilemiyorum.

Herseyin bir zorlugu vardır

Erkekler Ne Diyor 46

• İnsan yaşadığı günden bugüne hiçbir zaman ne sadece kötü nede sadace iyi şeyler yaşayabilir.

Kimse yaşadığı iyi şeyleri unutmak istemeez.Yaşadığı kötü olayları unutmak için , sabah kalktıktan sonra hafızasının silinmesini istemesi , iyi şeylerindfe unutmasını sağlayacaktır.

Oysa ki. Ben yaşadığım iyi olaylarla yetinmeye çalışanlardanım.Kötü olaylarım kafamda tur atarda atar.

Ama iyi şeyleri düşündükçe kötü olaylar sadece yolda git gel ile uğraşır.O yolu geçipte , bana zarar veremez.

1|0
    0|0
  • 50 ilk öpücük filmindeki gibi diyosun.istemezdim.beni ben yapan yaşadıklarımı değerli kılan hafızam..

1|1
    0|0
  • bu durumu anlamak için 50 ilk öpücük filmini tavsiye ederim :)

1|1
    0|0
  • Zaten hafızası siliniyor insanın her sabah kalktığında :)

1|0
    0|0
  • her sabah once kendimi anlamak için dunden bıraktıgım notları okumak zorunda kalırdım. sonra da gune ait planları yapmak için düşünürdüm...

iyi ki boyle olmuyor...

2|0
    0|0
  • 50 ilk öpücük ' ü mü izledin :=)

2|1
    0|0
  • Benden alacağı olan her insanın yaşamasını an itibariyle şiddetle umduğum durumdur :)

( Sgk'da çalışan her insana olsun bu :) )

1|0
    0|0
  • link gibi mi:))))

1|0
    0|0
  • Öyle bir durumda hep birilerine muhtaç olarak yaşamam gerekirdi ve kimseye yük olmak istemem açıkcası. Ayrıca kısmet olur da biri ile evlenirsem beraber geçirdiğim tüm zamanlar ile hatırlamak isterim onu herzaman.

1|0
    0|0
  • bana faydası olan şeylerin kalmasını zarar veren düşüncelerin silinmesini isterdim.dünü hatırlamazsak yaşayamayız.

1|0
    0|0
  • Hayır tabikide cevabım.Hatırladıklarımızla yaşamımızı sürdürürüz ve iyisiyle kötüsüyle bize tecrübe kazandırmıştır yaşanılanlar onları unutmak ileriye dair çok büyük sıkıntılar doğuracaktır...

1|0
    0|0
  • 50ilköpücük.com

İstemem. Unutacak bir şeyim yok.

1|1
    0|0
  • istemezdim sıfırdan duygular yaşamak zor=)

1|0
    0|1
  • kişiye göre değişir.. ben istemezdim çünkü bi gün önce yaşadığın mutlu veya mutsuz anlr bi anda puff. kötü bişey bence.

1|0
    0|1
  • Peki dün aksam beraberdik eülendik aşkın doruklarına çıktık sevgi haykırışları cılgınlıklar aşkımız en üst seviyede.Ve ayrılıyoruz ben yatıyorum sen arıyosun ve ben hafızamı kaybetmişim:))

1|0
    0|0
  • günlük zihniyet kölelştirir bizi biz yapan geşmişimiz yaşadıklarımız ve tecrübelerimizdir

1|0
    0|0
  • bazen olabilir... ama her zaman yaşadıklarımı unutursam kendimle kavga ederim...

1|0
    0|0
  • İstemem. Tam tersine hiçbir şeyi unutmamak isterim. Yoksa boluna yaşıyoruz demek olurdu.

2|0
    0|0
  • istemem.. benim işim bu :(

1|0
    0|0
  • 50 ilk öpücüğü mü izledin :).

1|0
    0|0
  • o zaman günübirlik yaşayan robotlar olmaz mıydık? Geçmişi hatırlamak gayet güzel bişey, çünkü geleceğe yön vermek için geçmişi iyi bilmek gerekiyor

1|0
    0|0
  • Ben her gün sabah kalktığımızda herkesin bana dair ne varsa kafasında 0 lanmasını isterdim ahuahu güzel olurdu güzel.

1|0
    0|0
  • bir sabah kalkamamak daha güzel olurdu

1|0
    0|1
  • 50 first dates terk

1|1
    0|0
  • 50 öpücüğümü alayım, ben safa yatarım, karışma bende, alkolluydum hatırlamıyorum icabında

0|0
    0|0
  • bazen evet

1|0
    0|0
  • hayır bunun için bir nedenim yok çünkü

1|0
    0|0
  • beni seven bir kadın var deme artık inanmazlar

1|0
    0|0
  • zaten çoğu şeyi hatırlamıyorum çokta kötü olacagını düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 28

• hayır istemezdim o zaman dün yaptığım hataları ya da öğrendiğim şeyler hatırlamazdım ve bu hayata sürekli yeniden başlamak gibi bir şey ve hiç bir zaman ilerleyemezsin..

düşünsene dün çok güzel bir gün geçirdin ama bir sabah uyanıyorsun onu hatırlamıyorsun

yada dün en yakın arkadaşın sana kazık attı sabah onuda hatırlamıyorsun hayat acılar ve mutlulukla yaşanır ve insana bu şekilde doğruyu gösterir sen bunu her sabah kalktığında hiç hatırlamazsan her gün yeniden doğmuş gibi olursun .. bildiğin yanlışları doğru gibi görürsün yada doğrularını yanlış gibi

1|0
    0|0
  • 50 ilk opucuk izlenmis..

2|1
    0|0
  • Bu biraz korkutucu olurdu.. bunun yerine unutmak istediklerimizi unutabilsek daha tatlı olurdu :)

1|0
    0|0
  • iyi olurdu...

1|0
    0|0
  • Evet ısterdım

1|0
    0|0
  • Sadece güzel şeyleri hatırlamak isterdim diye düşündüm başta ama öyle de olmamalı en iyisi böyle herşeyi hatırlamak,hatalarını bilmek,ders almak, kötüsünü hatırlayıp iyisine şükretmek...Dününü unutursan bugünün kıymeti kalır mı ki ? (=

1|0
    0|0
  • sil baştan başlamak çok iyi olurdu.

1|0
    0|0
  • oyle bi film izlemistim bigun once tanistigi kisiyi ertesi gun hatirlamiyodu hergun tekrar tanisyorlardi bu hic iyi bisey degil uzucu olurdu salak gibi gunu birlik yasardik

1|0
    0|0
  • hatırlamak istemediğim bir gün yaşamış isem evt isterdim

1|1
    0|0
  • hayır ben silinsin istemiyorum sevgilimle dünüm çok güzeldi çünkü^^

1|0
    0|0
  • Günlük olarak istemezdim ancak belirli dönem ve olayları resetlemeyi çok isterdim.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • hayır istemezdim

1|0
    0|0
  • Sınavlara nasıl gircez?

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • tabi ki de isterdim ohh ne güzel ya..

1|0
    0|1
  • saçmalama öyle bişi istemeyiz.

0|0
    0|0
  • ben öyleyim :) :) sevinsemmi üzülsemmi?

0|0
    0|0
  • İsterim .

0|0
    0|0
  • her sabah ben kimim burasi neresi diye uyanmak istemem zaten bir cok gün kismen hafiza kaybiyla uyaniyorum o bile panik olmama yetiyor arada bir ):

0|0
    0|0
  • ben bugün öyle oldum :)))))

0|0
    0|0
  • Unutulacak şeyler var.Unutulmayacak şeyler var...Ha birde sadece benim unutmamda yetmiyor tabii..

0|0
    0|0
  • kötü şeyler yaşamışsam evt.

0|0
    0|0
  • oo keske öyle bırsey olsa ne guzel olurduu

0|0
    0|0
  • istemezdim yaa:)

0|0
    0|0
  • hemde nasıl

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • düne dair hiç bişi hatırlamadığımda boşluk oluşacak içimde ve aldığım verdiğim hiçbir dersi hiçbir hatayı kötülüğü yaşamamış olacak ve o gün karşılaştıklarımdan etkileneceğim en azından artık tedbirliyim bundan dolayı yaşadıklarımı hatırlamakla mutluyum acıda olsa hatırlamak istemedikleride olsa insanın hatırlanıyor hatırlamak isteniyor yani ben öyleyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...