Beşiktaş kimi transfer etmeli?

Sorum beşiktaşlılar 'a, ciddi cevap verecekse diğer takim taraftarlari da yorum yapabilir. Devre arasinda Beşiktaş kimi veya kimleri kadrosuna katarsa yararı olur?

Gündemde ki oyuncular:
M. Linnes (Molde), M. Pereira (Benfica), Ciani (Lazio), Gökhan İnler (Napoli), M. Salah (Chelsea), Kurt Zouma (Chelsea) İvo Pinto (D. Zagreb) Hernane (Al-Nasr)

Gündemde olmayan oyuncu önerisi de yapabilirsiniz...

Ben Linnes, Gökhan İnler ve M. Salah alinirsa çok büyük katki sağlayacaklarini düşünüyorum...

0|0
3|90

En İyi Kız Görüşü

• Gökhan İnler için devre arası diyorlardı şimdi sezon sonu diyorlar. İyi transfer ama yarıştığımız kulvarlara bakınca orta sahaya devre arasında gelmesi daha iyi. Oğuzhan bitmiş durumda kupa maçlarında bile istenileni veremiyor.

Salah bence de burada iş yapar. Linnes gelmek istemiyormuş diyorlar onun yerine pinto olabilir. Defansın ortası için de bir alternatif iyi olabilir. Yaş olarak diğer gençlerden biraz daha büyük ve deneyimli

0|1
    0|0
    • Gökhan İnler kesinlikle sag bekten de önce lazim. Hem Veli ve Atibanin alternatifi olmayişi hemde orta sahanin skora daha çok katki vermesi açisindan önemli. Oguzhan konusunda haklisin bende hayal kirikligi yaşadim. Bir dunya yildizi olmasini beklerken baya bir geriledi.

• Veli fenere gelicek usta bak burada söylüyorum , yaz adımı :D

• Olabilir tabi de ben pek ihtimal vermiyorum. Veli Beşiktaşı seviyor.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 90

• Linnes kesin alınmalı
    Salah yerine daha tecrübeli stoper tercih edilebilir

0|1
    0|0
    • Mohamed Salah? Stoper?

Sağ Kanat Oyuncusunun Stoperde Oynayabildiğini İlk Kez Görüyorum

• Salah yerine yazmiş zaten, bu sonucu nasil çikardin ilginç.

• @Kvn_Jcksn salahin yerine yazdım
      Salahin yerine oynayacak oyuncumuz var ama stoperde sıkıntı vardı onu da milosevicle hallettik

• Babami..

Evet, Besiktas babami transfer etmeli.
    Her macta "o top oyle mi atilir, pas oraya mi verilir" vs vs. Gitsin bari bir de onu gorelim, hem rahat rahat bir mac seyretmis oluruz.
    Hem ne olacak, bir de onu denesinler, fena mi

0|0
    0|0
  • Linnes alsınlar.

0|0
    0|0
  • Salah, yabanci transferi icin luks olur diye dusunuyorum. Bizim kanat oyuncularimizdan birkac gomlek ustun olmadigi surece oraya yabanci alinmamali. Martin Linnes en cok istedigim oyuncu fakat Serdar'in da performansi bu ara duzeldi sasirtici sekilde. * Serdar bu yani saatli bomba gibi, her an patlayabilir. O yuzden en cok Linnes'i istiyorum ve Turk statusunde oynayacaksa Gokhan İnler'i istiyorum.

0|0
    0|0
  • Avrupa liginde hedef büyükse kesinlikle alınmalı yani UEFA şampiyonluğu filansa bu kadro yetersiz olur ama lig için transfere gerek yok götürür yarışı. İnler bencede iyi olur.

0|0
    0|0
    • Avrupa da şampiyonluk olmasa da en azindan bir yarı final görmek iyi olur. Gereksiz bir Türkiye kupasi da var.

• Turkiye kupasi onemli degil pek bencede.

• Can evimden vurdun... wala paşam türk olsun yabancılar bizde iş gormuo (pascal, amokachi, zago, vs. Gibi ateşli oyuncular hariç).. helede avrupada yetişmiş oyuncu orda koşturuyor burada yatmaya geliyor.. Ki şunuda söyleyim şu an kadro gayet derin ve iyi (hatta birkaç gereksiz oyuncu var satılıp yerine koşturacak sağlam oyuncu lazım ki ençok ta defans alternatifi yok defansta acikliklar var kısmen).. fazla, oynatilmayacak oyuncuya verilen paralara yazık! hemde kendini geliştiremiyor oyuncu! Ya kiralayin ya da satın! Ama sözün özü yoneticimiz ve teknik direktör gayet düşünceli ve geleceği gören insanlar ve zamanla marka yolunda büyük bir kulüp olacağımıza eminim yönetici değişmezse!!! demirörennin mahvettigi maddi ve manevi ortamı gayet düzene soktular hemde KıSA sürede!!

0|0
    0|0
    • Söylediğin herşeye katiliyorum sabredilirse cok iyi bir sistem oturacak...

• Orta sahaya Gökhan İnler ya da alına bilir ya da

M. Salah Kiralana bilir ( satın alma opsiyonu ile )

bek konusuna gelinirse M. Linnes hem genç hem de gelecek Vaat eden bir oyuncu

İvo Pinto Hırvatlar bu adam için geleceğim Modrici diyorlar Bilic bu adamı çok istiyor yararlı olurmu soru işareti

0|0
    0|0
    • Pinto sağ bek diye biliyorum. Modric dedikleri başka bir oyuncuydu galiba benimde aklima gelmedi.

• Aynen şaşırdım sanırsam Madric benzetmesi olan bir futbolcu gündemimiz de hatta geçen hafta gazetelerde Bilic İşi bitirdi diye bir manşet okumuştum hangi gazeteydi hatırlamadım

• Aynen o haberi bende gördüm. Potansiyeli varsa o da değerlendirilebilir. Nasil olsa yabanci kontejani açisinda cok sıkıntı yok şans bulabileceği maçlar olacaktir.

• al sana beşiktaşina kadro yaptım hemen trasfer etmesi lazım bu arada koyu gsliyim :)

Neuer

zabeleta Sagna Piqué alaba

Ronaldinho olcay Fabregas Bale

Cristiano Ronaldo Lionel Messi

beğendin mi bence trasfer etmeye başlamalısınız :) :P

0|0
    0|0
  • Linnes, Gökhan İnler

0|0
    0|0
  • Listeden gözüm kapalı Kurt Zouma'yı seçerim bir kere!
    Yabancı statüsü sebebiyle beklere transfer yapmam açıkçası. Bence bizim şuanda pek transfere ihtiyacımız yok. Allaha şükür Kerim çok iyi bir yedek, bende Demba BA'ya kaliteli bir yedek almak yeter takıma. Birde İnler düşünülebilir yedek olarak.

0|0
    0|0
  • Çok yüksek maliyeti var inlerin alamazsınız.
    Salah belki alırsnız.
    Kurt zouma ilk kez dydum.
    pintoda
    hernanede öyle.
    Size yarıyacak pereira ve linnes.

0|0
    0|1
  • devre arasi yapilan transferlerin yüzde doksnai fiyasko olur
    bu bütün dünya icin gecerli

0|0
    0|1
    • Bazıları çok yararlı oluyor. Ernst ve Yusuf transferi, Beşiktaşın çifte kupa aldığı sezon çok katkı sağlamıştı.

• Şu M. Linnesi alabilsek çok mutlu olacağım. Serdarda şu sıralar iyi ama alternatifi yok. Devre arası Linnes yeterli olacaktır bana göre. Sezon sonu durum değerlendirilir tekrar.

0|0
    0|0
  • Fanatik Beşiktaşlıyım ve Zlatan İbrahimovic hastasıyım. Gelmesi zor ama bir gün Beşiktaşta oynamasını çok isterim

0|0
    0|0
  • Ben bir transfer yapılacaksa aksayan yere yapılması görüşündeyim. sırf isimli futbolcu getirmek saçma.
    beşiktaşın aksayan yeri gözlemlediğim kadarıyla sağ bek mevkisi. Lınes genç oyuncu tutmaya bilir. Pereria en iyi tercih olabilir. avrupada yüksek tempolu futbol oynamış kariyerli bir oyuncu. nokta transfer dedikleri bu olabilir.

0|0
    0|0
  • Milosevic

0|0
    0|0
  • salah alamazlar en fazla kiralanır çünkü chelsea çok para ödedi , linnes aşırı katkı yapmaz bence gökhan inlere gerek yok veli kavlak necip atiba hep o bölgenin oyuncusu , sağ beke gelecek vaadeden yabancı bir yetenek transfer edilmesi yeterli olur bence (galatasaraylıyım)

0|0
    0|0
  • Gökhan İnlerle Linnes ikisi birden alınabilrse süper olur zaten bir stoperi aldık öyle büyük bir transfer harekatı beklemiyoruz bu ikisi de kesin değil ama olursa bu ikisi gelsin 3 transferle kapatalım devreyi

0|0
    0|0
  • Besiktas sunu alsin bunu alsin diyemiyorum ben A kisiyi aliyoruz diyorlar ulan bir bakmissin hic ismi gundemde olmayan biri soyle anlasilmasin kotu adam almiyorlar Allah var

0|0
    0|0
  • gökhan ınler

0|0
    0|0
  • Bence alınırsa INLER alinacaksa alınsın yabancıları salla. ..

0|0
    0|0
  • Linnes ve Zouma mükemmel olur bence ikisinide önceden takip ediyorum geleceğin yıldızları

0|0
    0|0
  • Zouma ile salah yerinde transfer olur diye yalnız chelsea zouma'yı vermez diye düşünüyorum yedek stoper olarak tek alternatif oyuncu.

0|0
    0|0
  • Salah ı alcak Türkiyede bir tane kulüp olcağını sanmıyorum. Alırsa belki Gs getirir veya Fenerde bir ihtimal ama Bjk de o kadar para yok. Diğerleri gelebilir. İnlerde zor.

0|0
    0|0
    • Ekonomik durumdan Gs daha kotu durumda şu an .

• Salah bonservisiyle alinamaz zaten orasi kesin ama bir yıllık kiralanabilir.

• Kiralama olabilir

• Salah ya da inler ama ikisinide alabilirlerse sampiyin olur bu sene bjk alabileceklerini zannetmiyorum gokhani vermez basta napoli salahida belki kiralik

0|0
    0|0
  • takım çok genç artık tecrübeli oyuncu almaları lazım deneyimli hele şampiyonluk yolunda bu çok önemli

0|0
    0|0
  • Valla kimin alincagini bilmemde kesinlikle kaliteli bir bek ve forvet alinmali kalecide 2. planda alinmali

0|0
    0|0
  • Sagbek linnes sol kanat taarabt Franconun. yanina duzgun. bir stoper birde dembabayla yanyana oynayacak. adam. gibi forvet bu iş cenk olcay veli serdar ugur boral ile olcak iş degil

0|0
    0|0
  • Linnes sağ bek için kesinlikle gelmeli.
    G. inler ise hem veli atiba ikilisine alternatif hemde yaratıcılık yönünden çift taraflı olarak takıma katkı sağlar.
    M. Salah ise Basel günlerindeki gibi olacaksa kimse hayır demez yani :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60
Yükleniyor...