Yabancı ülkelerde herkes sabah akşam dışarda koşuya çıkıyor. Türkler neden yapmıyor ki?

Bazılarımız spor salonuna gidemiyor maddi açısından anlarımda dışarıda koşu yapmak, yürüyüş yapmak bu kadar mı zor? Yabancı ülkede herkes sabah 7 de ve akşamları topluca spora çıkıyorlar. Türkiye'de neden böyle yok? Koşmak utandırıcı mı geliyor size utanıyolar bence Türkiye'de.

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle çalışma saatleri düzenli sonrasında arkadaşların yazdığı gibi alanlar daha çok. Pazar günleri yurtdışında gezilecek ya da eğlenilecek alanların olmaması nedeni ile insanlar sosyalleşmek adı altında parklara yürüyüşe ya da spora çıkıyorlar. Spor yapılan parklar öyle küçük yerlerde değil. Bisiklet felanda sürülebilir yeterince alanı var yani. Kışın Olimpik havuzlar var ve ısıtma sistemli. Yani devlet bu alanlara çok ince ayrıntılar yatırmış. Aslında bunların abartılı anlatılması gereksiz. Dediğim gibi cumartesi gününü izinli geçirenler pazara daha çok enerjik hazırlanıyorlar. burada sorun Türkiye milletinin değil. Bunun hazırlığını halen yapamıyor olan hükümetler ve devletin bu alanda sorumlulukları. Umarım aydınlatıcı olmuştur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Usengeclikten dolayı

0|0
    0|0
  • Şu... şaçma üniversite sınavı bir geçsin ve gönlümün rahat ettiği bir üniversite kazanayım her gün sabah koşusu yapacağım. Çünkü yapabildiğim tek spor o :D Hiç toplu spor yapamıyorum :/

0|0
    0|0
  • adı üstünde. Burası Türkiye.

0|0
    0|0
  • çünkü medeniyetten geriyiz, burada koşu yapanlara aptal gözüyle bakan aptal insanlar oldukçada medeniyetsizlikten nasibimizi almaya devam edeceğiz ne yazık ki

0|0
    0|0
  • İstanbul gibi adım başı bina olan bir yerde yürüyüş yapası gelmiyo insanın. ama karadeniz bölgesin de olsam yağmur eşliğinden sabah akşam yürürdüm o ormanları.

0|0
    0|0
  • Bazı bölgelerde koşmak için saha yok ve hava kirliliğinde boğuluyor insan. Belki sebepleri bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Yapılacaklar Listem de Var :D

0|0
    0|0
  • ben daha bugun yaptım

saat 7 den 8 e kadar bır saat

genellıkle boyle

0|0
    0|0
  • yoo. arabistanda suriyede ırakta iranda böyle birşey yok nereden uyduruyorsun

0|0
    0|0
  • YAbacı ülkelerde çalışma saatleri daha kısa ve spor yapma bilinci hepsinde var hayat onlar için ye iç yat değil

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorsun olmadığını saat 7de kalkıp koşuyor musun ki ben hiç görmedim seni çünkü 😂

0|0
    0|0
  • Bazıları değil turkiyede herkez sabah akşam kosuyor sen gormuyosun. d

0|0
    0|0
  • ne koşcan otur oturduğun yerde :)) çalışmaktan koşamıyoz demek ki..

0|0
    0|0
  • Sabah neyse de akşamları sen bir koşuya çık bakayım kız başına maratona katılırsın yemin olsun. o. O

0|0
    0|0
  • Hergün 3 km bayır yukarı koşuyorum

0|0
    0|0
  • Türk milleti kçını kaldırmaktan aciz olduğu için herşeye bahane buluyor işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben burada görüyorum koşanları

0|0
    0|0
  • bilmem ki bizim burada herkez koşuyor

0|0
    0|0
  • istersen beraber sabah koşuları yapalım

0|0
    0|0