Sonradan kazandığınız en iyi yönünüz ne?

Doğdugunuzda verilmemiş olan sizin çalışmalarınız ve cabalarınız sonucu elde ettiniz ne var şu hayatta?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bi çok şey var şimdi 26 senede kullanıp attığım pek çok özelliğim var mesala..sonra bi sürü eşyam var..param var..sevgililerimoldu... filannn falannnnn

0|0
    0|0
    • kayda değer değiller heralde öyle bi yazmışsın ki

• ama eğleniorum niye kızıyosun ki hem alallaaaa bu da benm özelliğim işte kazanmışım ben sonradan.. heryerden bi eğlence çıkartıorum işte alallalaaaa

• bende böyleyim işte beni rahatsız edenin topunu patlatıyorum git başka yerde oyna cocuk

Kızlar Ne Diyor 3

• Dans yetenegımı kesfetmek

0|0
    0|0
  • gülmek herhalde eğlenmek .çünkü doğunca ağlıyoruz ya .her neyse :)

0|0
    0|0
    • gülme eyllemi sana göre öğrenilen birşey mi yoksa Alalh vergisi mi sen hiç insanlara gülme dersinin verildiğini gördün mğ:)

• insanlara gülme dersi verilse zaten herkes gülerdi ve eğlenmeyi bilmezdi .gülmek eğlenmek Allah vergisinden ziyade senin hayata bakış açındır ,sonradan kazanırsın.sen dar anlamda düşünmüşsün

• ablacım gülme eğlemi sonuçta sonradan kaznılan bir yetenek değil sen dünyaya geldiğinde zaten sende var olan şey ben zaten burda cok dar sordum sonradan kazandığın özellik diye

• cabalarimin sonunda bir arabam olucak insallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...