Sevgilim sisko olmussun diye benimle dalga geciyor acilen zayiflamaliyim bildiginiz bir diyet var mi?

Acilen zayiflamam gerekiyor sevgilim bile bana sisko olmussun demeye basladi bir haftada 4 kilo aldim nasil kilo veririm bildiginiz uygulayip sonuc alabildiginiz bir diyet var mi? 2 aya kadar yapabilirim lutfen yardim edin :((

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• benimkide öyle bende spor salonuna gidecem diyorum yok yok bu halinle güzelsin diyor sende öyle de

1|0
    0|0
    • Aynen

• teşekkürler dediğim gibi öyle de haklısın fiziğim daha güzel olur de erkekler sevmez öyle şeyler benim ki kıskanç :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Diyet ve sporu beraber götür

1|0
    0|0
  • diyet ve sporla zayıflarsın.

1|0
    0|0
  • hayatından tatlıyı tamamen çıkar sadece yemek ye birde ekmeği azalt bol bol meyve ye bir ay sonra tekrar kontrole gel görüşelim

1|0
    0|0
  • Şeker tuz un onları bırakıyorsun.
    30 dk en az yürüyüş
    Evde mekik bacak kaldırma hareketleri
    yapıyorsun
    Günde en 2 l su içiyorsun
    Yiycek olarak sabah yumurta haşlanmış peynir yağsız kibrit kutusu kadar 3-5 zeytin 1-2 dilim arasın ya tam tahıllı ekmek ya da çavdar. Sabah ara 1 porsiyon meyve ve yarım bardak sut öğle 7 kaşık sebze 2 kepçe çorba tavuk veya et veya balık onlarda yoksa kurubaklagil öğle ara 1 porsiyon meyve sut akşam çorba 2 kepçe 8 kaşık sebze akşam ara sut 1 porsiyon meyve

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/mr7Jj1.jpg

Bak bu benim var tbaiki ama söylemicem ahahahahhahaha..

0|0
    2|1
  • Sabah aç karna 30 dk koş ekmek vs yeme 1-2 haftada zayıflarsın ama bak aç karna koşacaksın

1|0
    0|0
  • Üç beyazdan uzak dur

1|0
    0|0
  • düzenlı ip atla.

0|0
    0|0
  • Her sabah 30-40 dakika aç karınla yürüyüş yap abur cuburu kes tatlıyı ekmeği böreği pastayı çöreği komple kes ve bol bol yürü gider kendiliğinden

0|0
    0|0
    • Soyledin canim istedi :))

• Herseyi diycektin de corek demiycektin :(

• Demedim farzet o zaman çörek değilde onu yoğurt çorbası olarak düşün diğerlerini de oğlak eti gibi düşün

• Diyetisyene git kafana göre yapma.

0|0
    0|0
  • ya seven adam şaka olsun diye demiştir sen hemen ttriplere girmissin seven adam her halinle sever seni zaten.

0|0
    0|0
    • Biliyorum sakasina soyluyor ama yine de zayiflamam gerekiyor

• Bırak sen o cocugu.

0|0
    0|0
  • kaç kilosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 4 kilo için şişko olmuşsun diyen sevgilinin ağzına biber sür :) hatta ağzını kırabilirsin haketmiş

1|0
    0|0
  • disko ohhyle sakasinadir bence. cidddi dese biraz kilo almissin falaan der

0|0
    0|0
    • Biliyorum da yine de zayiflamam lazim

• Spor sart. tuU sekero hamuru hayatondan cikar.. sabah zengin bir kahvalti ve iki dilim parmak kalinliginda ekmej yiyebilirsin.. ogle vakti iccin izgara ya da protein iceren bir yemek aksama sebze yemegi ara ogunlerde sebze cayi meyve yogurt ayran falan olabilir..

• Camdan atla dese atlicaniz * .

0|0
    0|0
  • 3 kilo ver

0|0
    0|0
  • spor olarak xans et ve bol su ic belki sadece odem toplamissindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...