Hangi sporlarla ilgilisiniz ?

Yaptığınız ve başarılı olduğunuz spor branşı var mı ?

0|0
6|45

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Satrançta profesyonelliğe yakın olarak başarılı olduğumu iddia edebilirim.

Eskiden iyi bir basketbolcuydum.

Şu sıralar yaptığım spor ise koşu ve fitness...

0|0
    0|0
  • Body bulding :)

0|0
    1|2
  • Karate

0|0
    0|0
  • kesinlikle futbol ve tenis futboluda bıraktım sadece tenisle ilgileniyorum.

0|0
    0|0
  • futbol yüzme..

0|0
    0|0
  • yüksek atlama :D

0|0
    0|0
  • TAEKWONDO.

0|0
    1|0
  • Boks , yüzme ...

0|0
    0|0
  • Voleybol ve binicilik profosyonel olarak yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Yüzme, bisiklet, tırmanma, dalış. yamaç paraşütü için kondisyon çalışması yapıyorum 1-2 sene içinde deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • valla genelde TRT3 ve NTVspor ile ilgileniyorum. boş kaldıkça bu ikisine takılıyorum. ek olarak bir de FBtv :D

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
  • Judo, crossfit. bir de dans ediyorum.

0|0
    0|0
    • Ertan hocanın öğrencisiyim ben.

• Arkadaş gelmiş oradan geçen.Cihan var bizim kel bir arkadaş belki tanırsın.Anlatıyor.Los Angeles'ta bar-disko'dan fazla bjj kulübü varmış.E bunu ABD yakında olimpiyatlara sokar.Adamlar önce yetiştiriyor sonra da olimpiyatlara sokuyorlar hocam.Aynen dediğin gibi.Bunlar hep öngörüsüzlükten kaynaklanıyor aslında.

• Buarad daldık buradan yazışıyoruz.Farkında olmadan kızın dayfasını da bayağı bir kirlettik hocam.Kendisi kusura kalmaz inşallah.Neyse hocam ben arkadaşlık isteği gönderidm.Şimdilik çıkıyorum ben.Sonradan özelden devam ederiz.Seninle tanıştığıma çok memnun oldum buarada hocam :D

• 2 istanbul şampiyonluğum ve 1 türkiye üçüncülüğüm var boks dalında...2 yıldır yapmıyorum braktım :(

1|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
  • oturma sporunda Türkiye derecelerim var.

0|0
    0|0
  • Profesyonel yüzücüydüm..Hala yüzerim..Geçen sene kaş_meis arası yüzdüm...Bu sene boğazı geçmeyi düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • orta siklet boksörüm.20 maçta 14 galibiyetim var daha kendimi geliştireceğim inşallah.Hepsinde puanla yenildim.Aldığım maçların 8'i nakavt.

0|0
    0|0
  • Milliden bozma yüzücüyüm. 4 senedir yılda bir kez ve sonu hüsran 35 kilo aldım ıyy.

0|0
    0|0
  • futbol

0|0
    0|0
  • tek yaptığım yürüyüş.. oda spor sayarsan..:)

0|0
    0|0
  • bır donem body buıldıng yapmısdım sımdı boks yapıyorum.ama tekrar body e donecem

0|0
    0|0
  • Body building.

0|0
    0|0
  • güreş

0|1
    0|0
  • Futbol

0|0
    0|0
  • Onları yapıyorum zaten hocam :)

0|0
    0|0
  • güreş çok iyi güreş ederim milli güreşciyim...

0|0
    0|0
  • BJJ

0|0
    0|0
    • corvos, balaban, kazgan, unimma. hangisindesin?

• tabii ki yazık, ve bu ülkenin ayıbı, bizim devletimiz neyi laikiyle önceden yapabilmiş, bir işi eline yüzüne bulastırmadan halledebilmişki, bunları halletsin. Tek suc devletin mi tabii ki hayır. ülkedeki insanların spora bakıs zihniyetllerinin yüzde 80 futboldan olusması. reklam sponsor eksikligi,anne babaların spor bilincine sahip olmaması, belki yüz tane etken var.bu tür branslardaki sporcular inan büyük cogunlugu spor haricinde binlerce şeyle ugrasıyor. maddi sorunları, gelecek kaygıları,...

• sakatlandıklarında ne olacagı, arkalarında bir devlet yok, sahip cıan büyük bir kurum yok malesef. bjj de ve mma de madalyalar alındıgında ancak kafallarına dank etcek, tabi o zaman halen sporcularımızı baska ülkkelere kaptırmazlarsa.

• Bilek güreşi

0|0
    0|0
  • yok ugraşamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...