Bir erkeğin mesleği kadınların ona bakış açısını etkiler mi ?

bayanlar sizce bir erkeğin mesleği bir kadının ona bakış açısını etkiler mi. ? Siz hangi mesleklerdeki erkeklerden hoşlanır hangi meslekten hoşlanmazsınız. ?

Güncellemeler:
Hangi meslekler bayanlar için daha çekici gelir (:

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• evinde bi eksigi olmamasina ozen gosteren esine kendisine cocuklarina bakabilecek kadar kazanan erkek her zaman daha cekicidir benim babam doktordu cok sukseli bi meslek ama icki kumar adami bitirdi belli bi donem okulu bile birakmak zorunda birakti nolur ote kalsin bole sukseli meslegi olup da ailesini rezil edenler

0|1
    0|0
    • En iyi cevap seçmemek elde mi (:

• bak bu cevap veren kız gibileride var ama az sayıları.genelde ailesi meslek olarak belli yerlerde olan insanlardır onlar önem vermezler pek..mesela doktormuş babası öyle bişeylere alışık kızlar bunlar mesela..ama aileden görmemiş kızlar biraz görgüsüz oluyor.eşim doktor olsun,hakim savcı olsun hava atayım derdindedir çoğu.mesela egenin incisi babasından görmüş öyle şeyleri aşmış bu tip şeyleri.bu tarz kızlar az olsada var.gerisi mesleğe çok önem verir.kocasının mesleğiyle hava atar.

Kızlar Ne Diyor 4

• ben hep sevdiği meslek olsun diyenlerdenim insan sevdiği işi yapmalı.Ama genelde bu etkendir kızlar okuyorken sevgilim var diyen kıza ilk soru 'hangi bölümde?' dir. Çalışıyorken de 'Mesleği ne? 'diye sorarlar

0|0
    0|0
    • Peki özellikle bir meslek dalı çalışanları ilgini çeker mi ? veya şu meslekten biri ile asla beraber olmak istemem dediğin bir meslek var mı

• ciddi bir ilişki düşünüyorsam mesleği çok önemlidir.

ancak sıradan bir sevgiliyse işinin beraber vakit geçirmemizi engellemeyecek şekilde olmasını ve takılırken sorun yaratmayan bir maaş miktarı olmasına dikkat ederim. çok önemli değildir ama.

0|0
    0|0
    • Peki özellikle bir meslek dalı çalışanları ilgini çeker mi ?

• turzim sektöründe olanlar çok itici geliyor. doktor ise ilgi çeken mesleklerin başında.

• mesleği önemli tabiki, yani şerefiyle onuruyla çalışıyorsa işinde en önemliisi bu

0|0
    0|0

• ben askeriyeye girmek istedim ama olmadı , belki bu yüzdendir bilemiyorum ama subaylık mesleği ilgimi hep çekmiştir

• Benim için etkili..

0|0
    0|0

• Öyle bir şeyim yok..

Erkekler Ne Diyor 5

• hemde nasıl...normalde tüpçü ol yüzüne tipsiz diye bakmayacak kızlar seni doktor olarak hastanede görsünde..ayyy su doktor ne yakısıklı derler...meslek çok önemli.

0|0
    0|0
  • Etkilediğini pek sanmıyorum, ama eski kız arkadaşım seyahatlerimden (çok sık olmasada) hoşlanmıyor gibiydi ama kendisine zaman ayırabileceğini bilmesi gerekir bence

0|0
    0|0
    • iş syehatları bazı kadınlar için tehlike çanı gibi geliyor sanırım (:

• Zaten gözden kaçan bu hovardalık yapacak erkek için uzaklık veya yakınlık çok mühim değil.

• Bencede öyle, zaten öyle çokta seyahat etmiyorum, arada İstanbul'a müşteri ziyaretlerine senede belki bir defa yurt dışı , toplasan 6-7 defa çıkmıyorum şehir dışına

• Şimdi bir işsizle mi beraber olmak istersin yoksa başbakanla mı? Tabiki başbakanın süksesi daha fazla.

0|0
    0|1
    • Adı üstünde işsiz. oysa soru meslekler arasındaki sükse. bayanlara hangi meslekler daha sükseli geliyor görelim (:

• evet ..

0|0
    0|0
  • Kadınlar p*rno sektöründe olan adamlara alttan alttan yan yan bakıyorlarmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...