Boksta orta sikletten yarı ağır siklete geçeyim mi ?

Arkadaşlar boksta orta siklet 75-80 kilo arasıdır.Bende 79 kilo oldum.81 kiloya çıkarsam müsabakalar yarı ağır siklet olarak çıkacağım.Sizce 2 kilo alıp yarı ağır siklette mi dövüşsem 5 ay sonra boyum 1.81. şimdiden ona göre vücudu yönlendireceğim.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yarı ağır siklette çık kardeşm. Çünkü senin siklette hızlı adamlar olabilr hem bu açıdan daha iyi hemde kilo demek kuvvet demek daha sert olursun . Çünkü sen orta siklette piştin hızın iidr bi kaç kilo alırsan hızında seriliğinde yavaşlama olmaz ve daha kuvvetli olursun . Kessinlikle kilonu düzgünce almaya bak . Yanlız hocalarına sor hani maç olayını az çok biliyorum ortamına göre misal ağırsiklette sağlam adam yoktur keskin hocalar bunu görür " türkiye şampiyonası içn konuşuorm" teraziye çıkmadan önce ona göre kilo alımı yaptırırlar bi gün içinde. Misal sabah bi kaç litre su içirirler tartıdn önce simite yüklenirler tartı olayında sikleti ona göre ayarlarlar. Mantıklı olanıda odur . Çünkü hoca kendi öğrencisini ezdirmek istemez hani çok kırışıp kırık vs olmasına gerkk yoktur. Kilonu sınırda tutmaya çalış hani istediğinde siklet değiştirebilme şansın olsun 1 kilo idealdir aslında sen 80 olsan iyi olabilir. Tartı günü bakarsın fenerbahçe sağlam çocuk getirmiştir sikletinde riske atmadan finale kalıp milli takıma girebilmek için bi kilo alırsın yarı siklete geçer patır patır dökersin elemanları. Bence 80 ol ve sınırı koru kesinlikle seneye yarı ağırsikletle ağırsiklet barajını düşünürsün gene sınır yaparsın dediğimgibi kilo düzgün alınınca güçtür ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bilmem ...

0|0
    0|0
  • yarı ağır ...

0|0
    0|0
  • oo milyoner olmuşun, tutmuş baksana Fenerbahçe maçı :)ğğüüü

0|0
    0|0
  • oo milyoner olmuşun, tutmuş baksana Fenerbahçe maçı :)ğğğğ

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• orta siklette dewam et sen

0|0
    0|0
  • Kendini zorlamak istiyorsan geç . Bence hiç gereği yok :)

0|0
    0|0
  • orta siklete devam

0|0
    0|0
  • bence geçme

0|0
    0|0
  • Orta siklette devam et bence. Biraz zaman geçsin sonra yarı ağır siklete geçmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Bu ağırlıkta orta siklette karşı taraf üstünde kütlen ile daha iyi bir baskı kurarsın.Orta siklet.

0|0
    0|0
  • en iyi cevaba katıldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...