Bu seneki favori takmınız? Sizce şampiyon kim olur?

Fenerbahçeliyim fakat bu ismail kartal takımı oynatamıyor. Bu sene beşiktaş olabilir diye düşünüyorum siz ne diyosunuz

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe

Bugün iyi oynadık ama evet bende ismaili sevmiyorum gitsin istiyorum ama bugün iyi oynamadık desek saçma olur hak ederek kazandık hakemin yanlış kararları vardı hem bizim hemde mersinin lehine ama fenerbahçe oldu mu hep kötü niyetli düşünüyorlar her hafta aynı senaryo uyduruk penaltılar gibi hakem penaltımızı vermediğinde hakem hatası oluyor birden işte bunlar bir bahanedir galibiyetin acısı

0|0
    0|0
    • Ben onlara hiç kulak asmıyorum herkez ilk önce kendisine bakıcak. bugün net penaltımız verilmedi. Ama inş dediğin gibi şampiyon oluruz ismailden dolayı pek ümitli değilim ama hayırlısı olsun.

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• Favorim kara kartal

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • konyaspor

0|0
    0|0
  • Beşiktaş en akıllı oynayan takım ve şu anda en büyük favori gibi ama devre arası girecek, takımların nasıl geçireceği önemli. Bursaspor göze en hoş gelen futbolu oynuyor, onlar da yarışa girebilir

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama Bu sene beşiktaş çok hakediyor ve iyi..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama şampiyonluğu en çok Fenerbahçe hak ediyor

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe olucak

1|0
    0|1
  • Beşiktaş :)

0|0
    0|0
  • Bugun bayagı iyidi Fenerbahçe

1|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe olucak

0|0
    0|0
    • Gönlüm bunu ister inşallah kardeşim

• Kardeşim ribas fırsat verilse bir alışsa süper işler yapar. Mükemmel bir futbolcu adam madridde uefa kaldırdı ve oynadı. bizim bu takımın huyunuda sevmiyorum zaten adamı getiriyorlar bir maç koyuyor performans alamayınca pat yedek l*n bir dur adama fırsat ver şevkini kırma oynat bir adamı. zaten aziz babada acayip ne zaman iyi bir teknik direktör gelse azizle anlaşamayp gidiyor ben anlamadım bu işi senin anlıyacağın. kendi kendimizi kötü yapıyoruz

• İkinci yarı umarım takım rotasyona gider Stoch takımı alevlendirebilicek birisi , ondan sonra şimdi raul çok formda ribasın işi zorlaştı kuyt falan gitmeli , takım çok yaşlı

• Bencede ama fener bu Beşiktaş iyi ama Fenerbahçe yine Şampiyonn

0|0
    0|0
    • aynen olabilir :) beşiktaş ligin başlarında hep iyi gidiyor sonra fıs

Yükleniyor...