• Sor
  • Bence

Sosyal kız arkadaşınız sürekli kucağınıza oturuyor n'aparsınız?

üni. okuyorum sosyal kız arkadaşım sürekli kucağıma oturuyor her defasında bıkmadan usanmadan kucağıma oturuyor arkadaşım diyorum bak şurda sandalye boş oraya otursana yok benim kucağımda rahat olduğunu söylüyor böle bir olayda tepkiniz nasıl olur?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yahu sen ne adamsın bee hiç gündemden düşmez misin sen arkadaş..

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 30

• Yine sen yine olağanüstü soruların

• KIZA SORARIM İKİ BÜSKİVİ ARASI ÇİKOLATA KAPLI MARŞMELOW YEDİN Mİ DİYE O DA YOK DERSE HAYIR CEVABIM O ZAMAN HAZIR HACI...

• Beni o arkadaşınla tanıştırır mısın? :)

• bu garip olaylar hep senin başına mı geliyor acep? :D

• hayatı tesbih yapmışım sallıyormuşum :D

• yaa arkadaşım senn anlatıkların neden sürekli abartı yani geçende kzı arkadaşında sorunlar olmuşda kzıa t-shirt vermişsnde kızn içinde bişiy yokmuşta şimdede kız üstüne oturuyor he yaaa

• Sende onun kucağına otur olsun bitsin :))

• öyle bi güldümki az kalsn camdan düşüodum :D

• Nerede Ünv. okuyorsun Las vegasta mı kızlar kucağında?

• sosyal kız arkadas ne lan. hangı gezegenın bebesisin anlamadıkki

• yalnız sosyallik öyle olmaz, kucağına otururken elinde cep telefonuyla tweet atıyor mu dürtüyor mu like ediyor mu birilerinin hayranı oluyor mu? Oluyosa sosyaldir

• Yemin ediyorum sen sosyopat felansin.korkuyorum lan senden var mi boyle bi sey.tedavi falan ol aq

• bende isityorum öyle sosyal bi kız... :)

• e kucağına oturduğunda kalkmıyor ise sandalyeden daha rahattır kız da haklı :D

• Sosyal arakdasın cok sosyalmıs bellıkı .

• arkadasım ne duruyorsun resmen hatun istiyor günahtır bulan var bulamayan var

• Kız sosyal işteBöyle sosyal kızlar her yerde bulunmuyorOnu koruman altına almanı istiyor :)

• aman kaçırmayın fırsatı:D

• değil mi ama nerede böyle Sosyal kız
      çok sosyalini gördüm de bu kadarı az bulunur
      haksız mıyım :)

• İnsanların rahatını sağlamamız lazım.Bu vatani bir görev kardeşim.Rahat ediyorsa bırak otursun.Hatta oturup oturup kalksın :PP

• Sen daha önceden sosyal sorumluluk diye birşey duymadın mı bakim hi? :))

• açık ve net söylüorm skerim.

• Ay ne kadar terbiyesiz bir insansın sen!..
      Ahlaksız.
      =DDDDD.

• Ayı olmayasın =D.

• Ohoho kendini bilen bir varlık aferin pandaya =D.

• Eeee senin kucağın yumuşakmış napsın...

• yaşınız normal görünüyor..sende ondan hoşlanıyorsan fazla ileri gitmeden sevişin..

• Senin sosyal kız arkadaşın mı var ? O-O

• Ne garip olaylar yaşıyon ya :D

• Üni hep öyle arkadaşım kucaktan kucağa millet sonra bir bakarsın sen de alışmışsın o kucak senin bu kucak onun gezip durursun dikkat li ol :D

• Sosyal kız arkadaş ne ola ki?

• Azgın kezban dolu Türkiye'de...

• belki inanmaz sin ama arkadaşlığımı bitirir im

• Bak sen..gerçekten mi?.Hiç şaşırmadım her yerin kız kaynıyor..Eeee yakışıklı delikanlı.

• Benim asosyal kız arkadaşım var ulen namaz kılarım sırtıma biner mekik çekerim kafama basar. Şınav çekerim öper falan. bunlar böyle ya sıkıntı yapma.Çok mu sosyal seninki? Biraz sayısala agırlık ver. kaç cm gibi mesela.

• Hayal dunyasında yaşıyor bazı i*neler

Yükleniyor...