Yuzume en iyi jel hangisi sizce yardımcı olan var midir?

Arkadaşlar yüzüm kuru resimde bakin isterseniz sivilce izleri yok ama yanaklarimda az az sivilce çukurlar var küçücük. Sizce yüzüme uygun jel hangisidir ya da yüz bakimi icin napmaliyim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim
    Ayni sorun var benim cildimde cok kuru sana tavsiyem yuz temizleme jeli falan kullanma 3 gunde 1 bebek sampuaniyla yika. Bende yillardir birton bakim urunu kullandim daha kotu yapti emin ol en iyisi su 10 gunde farki anlicaksin. Cok kurudugu zamanda arko yagli krem al sur. Bak ben hep pahali urunler
    Kullandim hicbiri fayda etmedi. Dediklerim yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biodermanın serumu var alıp her gece yatmadan önce düzenli kullanirsan iyi gelir. Ama bu yüz bakımı için sivilce izleri filan. Çukurlar için de bisy bilmiyorum kardeş ya

0|0
    0|0
    • Bioderman kullandım daha da kötü yapıyor yeniden sivilce çıkartıyor

• Her cilt aynı değil iste. Dua et cildin yağlı değil yaa :) Bisey belli olmuyor fotoğrafta çok takılma yani :)

• Olsun bu yüzü degistirmem laizm :))

• Resimde belli olmuyor ama rahatsiz oluyorsan bence cilt bakimi yaptir tek seans fiyati yuksek olabilir ama paket alirsan uygun olur. Bazen indirimde filan oluyor. burada tavsiye edilen jeller maskeler daha kotu yapabilir her cilt bir degil.

0|0
    0|0
    • Fazla yok zaten de yine daha parlak ve temiz olsun istiyorum cilt bakimina gerek varmıdır acaba

• Doktor degilim bilemicem zaten resimde birsey belli olmuyor. Yerin de olsam yine de bir cildiyeye giderdim :-D ben de bir cok sey kullandim alerji yapti hep :/

• Hade ya cok geçmiş olsun :/ bende cok takintiliyim sac yüz ve normal beden temizliginde o yüzden herseyi dene dene denek olduk :)

• 3.bp.blogspot.com/.../IMG_4770.JPG
    bu var bunu dene derim

0|0
    0|0
  • simdicik ilk önce bir yumurta kir üseyin
    ondan sonra beyazini ayir
    sonra onu cirp ve yüzüne sür
    kokusu yikayinca gider
    ise de yarar

0|0
    0|0
    • Yumurtayı bulamiyoz yiyek :) hem anlamadım beyazıni mi süreyim sarisini mi

• deneyebilirsin tabiki..
      normal günlük yüzünü bebek sampuaninla yikayabilirsin.. ama kurutur yüzü..
      o yumurta formulunde zaten hemen sonuc alacaksin
      yüzünde kuruyana kadar beklet.. kokacak biraz :D ama yikayinca geciyor dedigim gibi..
      ardindan bebek sampuaninla yika mis gibi kokarsin... dalin bebek sampuani zaten cok hos kokuyor

• Yarin gidip ikisi de alcam heheeee :) senin yuzune bakim sonuçlar nasıl

Erkekler Ne Diyor 3

• Bepanthen olabilir

0|0
    0|0
  • hangi jel iyi gelir bilemem dostum

0|0
    0|0
  • Dostum yuzun benim gibi yagliysa hic bir sey surme ben denedim daha cok cikti sabret gecer

0|0
    0|0
Yükleniyor...