Karın kaslı mı karın kassız mı

sorum sıze bayanlar sızce bır erkekte karın kası olmalımı olmamalımı ben kararsızım bir sürü spor yapıyorum ama karın kası yapıp yapmama konusunda kararsızım sızce bır erkekte karın kası olmalımı olmamalımı sız nasıl sevıyorsunuz erkeği ?

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• karın çok önemli değil ama sırt ve kol kası olabilir

0|0
    0|0
    • gogus kası sırt omuz ve kol kası var zaten :)

• :) niye siz kadınların kaşına gözüne bakıyosunuz bizde kaslara bakmışız çok mu :D

• haklısın yanı ne dıyım bızımde hosumuza gıder boyle seyler :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• sevdşkten aşık olduktan sonra olsada oluur olmasada olur

0|0
    0|0
    • tabi oyle ama herkes ilk görüste sevmiyor bazilarini etkilemek gerekiyor :)

• sen karşındakini etkilemek için hemen soyunuyosun galiba=D

• güldürdün o vücudu tshirt varkende görebilirsin gögüs kasları omuz kol kasları gıbı anlasılan bıraz yasın ufak senın tatlım :)

• kasli tabi :)

0|0
    0|0
    • tamam teşekkürler ama neden kaslı onuda söylermisin ?

• gorunum daha guzel gozukuyor, hani saglam guclu olarak. kassiz olunca sanki her an biri vursa veya tartisma yasansa kacacak o yerden yikilacak. guc meselesi, kiz hem kendini daha guvende hisseder, hemde gorunus acisindan.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kassız ve kilolu bir karın darbe aldığında iç organlara daha çabuk zarar gelecektir.Ama kas olursa baya bir zararı azaltırsın.

0|0
    0|0
    • Bayanlara sormuşsun ama bayan nerden bilcek karın kasını nasıl önemini.Sadece görünümüne yorum atar geneli :)

• Yani görünüm yansıması,asıl fayda içeriye faydası.Bilmeyene sitem etmiyorum.Yanlış anlamayın bayanlar.

• mesela bunun bir kanıtı asla pes etme de var cocuk karın kasları sayesınde okadar darbeye dayanıyo ama tabi sade karın kası değil darbeye alışık olması lazım o bolgenin ki direnci artsın :)

• Karın kaslarım yoktu. Karın kassızdım uzun bir dönem. Sonra sporla falan olmayacağını anladım. Doktora gittim vy uygun karın kası nakliyle şu an karın kaslıyım!.

Karın kassız böyle jelibon kıvamdına yaşanmıyor. Bence karın kaslı!

0|0
    0|0
    • vallahı kararsızım dostum benım ıcın sahıl onemlı gogus ve kasları ve omuz genıslıgı cok etkılı fakat karın kası etkılımı onda kararsızım sence etkılımı :)

• Bence karın kası nakliyle bu sıkıntılarından kurtulabilirsin.

• yok kardesım yeterınce bol vaktım var karınkası yapmak ıcın amilyat agrısı cekmeyı sevmem :)

• karın kası eriyor bende 8 tane var 6 ayda çıkıyor ve günlük en az 2 saat bunu korumak için egzersiz yapman gerek ve kilonda önemli

0|0
    0|0
    • bılıyorum dostum zor bisi ama ben zaten saatlerce yuzen koşan bir insanım sorun olucagını sanmıyorum ki vücutta çalısıyorum ama tek sorun guzel durucakmı bazı arkadaslarda var kötü duruyor her erkege yakısmıyan bısı

• omuzların genişse her türlü yakışıyor bizim hoca vardı boyu 160 dı adamın her yerinde kas vardı tokalaşamıyorduk

• ozaman denıcem dostum saol yardımın ıcın :)

• severler bence

0|0
    0|0
    • ya kimisi sever kimisi sevmez bencede severler ama ben cogunlugu bulmak istiyorum :)

• Spordan önce veya sonra 5 tane yumurta akı.Protein tozu falan kullanma.

0|0
    0|0
    • yok kullanmıyorum ama vitamin olan çoğu şeyi yemeye gayret ediyorum ve kilo almamaya çalışıyorum

• Hacı.Kiloyu boşver.Kastan kaybedip yağdan kaybedememekte var.Yumurta doğal protein.Ondan al.Kaslarının proteine ihtiyacı var erimemek için.

• evet doğru diyorsun

• normal buldularda kaslı istiyolar kızlarda

0|0
    0|0
Yükleniyor...