Sanal alemden tanışıp sonra yüzyüze görüştüğünüz birileri oldu mu?

Bu sitede veya başka bir sitede..

ben ilk internete girdiğimde sanal alemi sanki bu iş içinmiş gibi algılardım. kızlarla tanışmak sanki bir maharetti, heleki reelde görüşmek olayın zirvesi.

Sizin var mı netten tanışıp görüştükleriniz?

İşte, evde yada bir kafede lap topunuzu açtınız nete girdiniz... hiç tanımadığınız birisinden mesaj aldınız. sohbet ilerledi ve telefon numarasını yazdı size... peki ya sonra ? arar mıydınız?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 12

• Oldu maalesef. 2 sene boyunca birbirimizi şahsi olarak tanımadan nette görüştük, konuştuk, acı tatlı dertlerimizi, sevinçlerimizi anlattık. Reelde görüşünce tüm büyüsü gitti işin, şimdi merhaba, merhaba o kadar. :((

0|0
    0|0
  • ya siteden tanışıp evlilik kararı alanları biliyorum ben :)) arkdaşım ıkısı de hatta bu sitenin eski iki kullanıcısı

0|0
    0|2
  • spor olsun diye görüştüklerim oldu.

0|0
    0|0
  • valla tanışmılık konuşmuşluk mesajlaşma faalan oldu ama hiç yüz yüze kimse ile görüşmedim.

0|0
    0|0
  • Dün bu siteden iki kız MSN adreslerini verdi, ikisinin de sohbeti kötü çıktı. Kem küm anlamsızca yazıyorlar, hiç buluşmaya gerek kalmadı. Vakit kaybı

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım olmuştu görüştüğüm konuştuğum uzunca süre çıktığım...

0|0
    0|0
  • cok oldu.unlar dogal seyler artık

0|0
    0|1
  • hayır

0|0
    0|0
  • oldu... o dereceki artık gerçek dünyadan olanlara KSye gel diyorum :(

0|0
    0|0
  • ohooooo 10 un uzerınde

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • ben tam 6 kişiyle tanıştım 4ü hem cinsimdi ama farklı şehirdi 4üde diğer 2side karşı cinsti 2side sevgilim oldu 2sindende ayrıldım 2sinide özledim 2side bitti 2side geri gelmedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...