Bacak açma hareketi için tüyo lazım?

herkese merhaba;
ben küçükken baya esnek bir vücudum vardı bacak açmak çok kolaydı benim için bacaklarımı boynuma bile doluyordum şimdi yaş oldu 20 tekrar denemeye çalışıyorum olmuyor çok canım acıyor kick boksa başlayacağım işime yarar diye düşünüyorum bir kaç egzersiz önere bilir misiniz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Temel jimnastik hareketleriyle esnemeye çalış

1|0
    0|0
    • sakatladım kendimi 1 hafta yürüyemiyorum artık uğraşmıycam yinede teşekkür:)
      hadi yine iyisin en iyi cevap seni seçicem...

Erkekler Ne Diyor 1

• bende önceden işaret parmağımı elimin üstüne değene kadar ters bükebiliyodum ama artık olmuyor :) bacak açma konusunda hala çalışıyorum baya açılıyor taekwando düşünüyorum ama yalnız olduğum için hiç gitmeyi denemedim. şunu dene mesela bacaklarını aç bir miktar sonuna kadar hafif acısın öyle içinden 20 ye kadar say zaten 10dan sonra acımamaya başlıyo :) acıya alışınca öyle birkaçkez yapıp sonra biraz daha fazla açmayı dene. bende artık açarken kasıklarım değil diz kapaklarım acıyo heralde onları da esnetmek lazım :)

1|0
    0|0
    • :)) işaret parmağını ters büke biliyomuydun gerçekten yukarıya doğru, ben onu baş parmakla bilek içine deydirerek yapa biliyorumda işaret parmağı bırak elin üstü bilek içine kadar bile olmuyor

• evet önceden yapıyodum baya ufakken :) bilek dedin de baş parmağımı denedim şimdi hafif yan olarka bileğime deydi heee :) en çok istediğim şey ise bacaklarımı açıp geriye döner tekme atmak bacağımı kaldırark ama çalışmam lazım bu konuda :p

Kızlar Ne Diyor 1

• Yavaş yavaş vucudu esnet

1|0
    0|0
Yükleniyor...