Taşınıyoruz ve ben hiç istemiyorum :(

Taşınma meselemiz var bizim babamın kafasınada annem soktu bunu hemde bu sıralar taşınıyoruz annem gelicek işte hazırlık felan yapıyo ama ben hala istemiyorum eğer oraya taşınırsak napıcağımı çok da iyi biliyo işte gelip hazırlık yapıcakmış ona o kadar sinirliyim ki bütün küfürleri edesim var bunlar hep annem olucak o kadın yüzünden geldi taşıncağımız yerde güzel olsa gam yemicem ya ben ne yapmalıyım taşınmamam lazım istemiyorum oraya gitmek nasıl ikan edebilrim yardım edin :S

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yapabileceğin çok fazla birşey yok,Kendi bireysel özgürlüğünü eline almadığın sürece onlara uymaya mahkumsun...

0|0
    0|0
    • bu çok kötü ama ya

• O zaman kır dizini otur evinde anne baba ne diyorsa odur doğru olan :D

• hayır benim dediğim olucak :D

Erkekler Ne Diyor 5

• yeni evde hamam böceği varmış de annene

0|0
    1|0
  • Yapıcak birşey yok.Büyüklerin karar vermiş,peşlerinden tıpış tıpış gideceksin :))

0|0
    1|0
    • aslaaa gitmicemm

• Aman sakın öyle bir delilik yapma, evden atarlar sonra :D

• ben derdimi yazmışım sende salak salak gülüyosun

• kıasma evden kaç.

0|0
    0|0
  • :)) bizim ülkemiz de evet ama çoğu ülke de zeki insanların değerli vakitlerini harcamamk için okudukları okullar olarak geçiyor ve oralardan mezun olan insanlar hep başarılı hayat yaşıyorlar :)

0|0
    0|0
  • ailen nereye sen oraya bu akarar ailenın bızler uymak zorundayız

0|0
    0|0
    • böyle yapıcaklarsa niye çok çocuk doğurmuşlar anlamadım ki

• bu anlatılmaz kı kımseyı suclama kader e ınanırmısın bılmem ama kader dıyceksın yazılmıs bır kere

• of ya

Kızlar Ne Diyor 1

• ya denemekde fayda var bı gor bı bak olmıcaksa olmaz dıyıp sılıp atarsın zorla guzellık olmaz sonucta:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...