Bacak kası nasıl eritilir?

spor yaparken bacağımda ciddi oranda kaslanma meydana geldi. ayrıca bacak boyum da kısa. eskiden mini etek veya şort giyerek durumu kapatabiliyordum. ama şuan bacaklarımın çok erkeksi durduğunu hissediyorum. elbise, şort, dar pantolon veya tayt giymekten çekiniyorum. benim için ciddi bir sorun halini aldı. kasları nasıl eritebilirim?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• erimez demişler ama iyi beslenmeyen kaslar pekala da erir, özellikle yoğun spor yapıp dengesiz beslenen insanların başına çok gelir. hafif tempoda uzuun uzun koşarsan, yani az yükle çok tekrar olarak nitelendirebiliriz bunu, küçük hacimli dayanıklı kaslara sahip olursun.

diğer yandan spor yapmadan önce de bacakların muhtemelen ince değildi, ama o sırada kas azdı ve şimdi önceki muhtemelen yüksek yağ oranındaki bacaklarının üstüne yağları eritmeden bir de kas eklediğinden bacakların kalınlaştı. daha bugün başka bir arkadaşa bahsetmiştim, vücudunun ilk yağ tutup en son erittiğin yeri bacaklarınsa fazlalıklarının çoğu bacağında toplanmıştır, yani bir iki kilo verdiğinde bile bacaklarının inceldiğini görebilirsin bu durumda. ağır bacak idmanı yaptığını sanmıyorum, yani bacaklarında aşırı miktarda kas olduğunu düşünmüyoru, sorunun büyük ihtimalle bacaklarda depolanan yağlar.

1|0
    0|0
    • aslında bacaklarım kalın değil. sadece herkeste normal orandaki yağ bende kas şeklinde duruyor. ufak bir hareketimde bile kas olduğu belli oluyor.

• e o zaman kaygılanacağın hiçbirşey yok ki senin. çevrende alıştığın birşey olmadığı için garip geliyor sana bence, kızlar hiç spor yapmadığı için kasları belli olmuyor. ama yabancı ülkelerde özellikle seninki gibi bacaklara sahip çok kız var ve bu daha makbul. şahsen ben de dümdüz kof bacaklardansa kaslı bacakları tercih ederim kızlarda. tercih meselesi tabi ama emin ol böyle sandığından çok erkek var. bence bacakların böyle kalsın hatta gurur duymalısın onlarla.

Erkekler Ne Diyor 11

• kasları erıtılmez.ancak az agırlıklı calısırsanız hacım olmaz boylelıkle sıkı ve seksı bacaklara sahıp olabılırsınız

0|0
    0|0
    • az ağırlıklı derken?

• nasıl ağırlıklı çalışacağım? kilo vermeye çalışırken koşu yürüyüş yaparak kas yaptım. ayrıca yamaç paraşütü de yapıyorum ama o çok etkili değil kaslanmada.

• bence sızınkı psıkolojık bır durum bu soyledıgınız spor dalları asırı bır kaslanmaya sebeb olmaz.fazla takıntı yapmayın.

• kas erimez yağ erir .

0|0
    0|0
  • hiç bişe yapma onlar zamanla yumuşar.

0|0
    0|0
  • yatmadan önce ve dişarı çıkmadan önce masaj yapmayı dene

0|0
    0|0
    • evet masaj yapıyorum ara sıra ama çok etkili değil

• Of of

0|0
    0|0
  • bence güzeldir öyle

0|0
    0|0
  • Kızgın demir'e yapıştırarak eritebilirsin :D

0|0
    0|0
  • GÖRMEKTE FAYDA VAR BAAK KASLARINI

0|0
    0|0
  • salçalı ekmek yiyerek

0|0
    1|0
  • bacaklarını uzun süre kullanmaman gerekir fazla.

0|0
    0|0
  • overtraining yani bol bol kas yapmaya devam sakın dinlenme dinlenirsen kaslanırsın! ama erkeksi falan değil +2 adım öndesin diğer bacaklardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok sıkıntı =/ ben sporu bırakınca yumuşşadı bacaklarım öncesinde baya acıdı sertleşti ama bende kas olmuş muydu tam bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • evet gerçekten sıkıntı.=(

• spora ara ver. fazla yürümemeye özen göster ve bi süre topuklu ayakkabı giyme... zamanla erir...

0|0
    0|0
  • spor yapmazsan erir

0|0
    0|0
  • Kaç ayda kas oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...