Anlamsız trip; anlayan yorumlasın lütfen

Burada sorulan bir soruya cevap yazarsınız. Cevap sonrası soruyu soran evlenme teklif eder. Sizde kibarca rededersiniz. Soruyu soran zaten bu sitede bulunan kızla evlenilmez der. Sizde konuyu uzatmamak için haklısın dersiniz. Soruyu soran trip atar ve kendinibisey sanıyorsun diyip sizi engeller. Şimdi bu arkadaşın derdi nedir? bilen buyursun... :)

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin profil resmindeki saçlarından etilenmiştir. Çok güzel saçların var!

Şu an profil resmi aynı olan kızlara evlenme teklif ediyordur arkadaş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu türden insanlara azman canlılar olarak değerlendiriyoruz.Kendisine biraz ilgi gösterildiğinde veya onla muhattap olunduğunda kendini nimetten sayıp hemen yazılmalar kızı elde ederim diye düşünmeler hayaller,fantaziler kurmalar vs şeyler...

Yani azmanları ret edince kendilerinden geçip hemen çirkinleşiyorlar takılma onlara her yerde var bu azmanlar...

0|0
    0|0
  • Öyle herkesi anlamaya çalışma ne insanlar var hayatta biz bunlara kısaca MAL diyoruz :D

1|0
    0|0
  • evrimini tamamlayamamış canlı türünü tarif etmişsin.

1|0
    0|0
  • bunun ergenlikle, abazanlıkla ilgisi yok, kişiliksizlik... hem teklif ediyor. hem zaten sizin gibilerle evlenilmez diyor. lan ben mi davet ettim seni, alla alla...

sen haklısın, bakma ona...

0|0
    0|0
    • :) teşekkür ederim. Taktığım filan yok. Eğlence olsun diye sordum. Yoksa gerçekten takıldığım filan yok.

• bunlar ezık ınsan psıkolojosıne sahıp kısıler.saka yollu dahı red edıldıklerınde kendılerını dışlanmıs hıssederler.ne yanı tabıkı senınle evlenırım deyıp boynuna sarılmanımı beklıyordukı

0|0
    0|0
    • sanırım beklenti bu yöndeydi.

• bence hıc neden nıcın dıye kafa yorma.anlamsız bır hareket.egosunu tatmın etmıs aklınca.bır erkek bır bayanı engellermı ya.konusmak ıstemezsın anlarımda cocuk gıbı hareketler delıkanlı adama yakısmaz

• Yaptığı güzel bişey gibi bi de trip öyle mi :) iyiymiş

0|0
    0|0
    • hem de ne trip. arkadaşlık yollayıp takibe almış sonrasında engellemi. arkadaşlık isteğini geri çekmiş. birde bir dokundurmalar. ben eğlendim ama o fena kızmış.

• Belli ki etkilenmiş bişeyinden şansını denemiş.Tabi bu şekilde yaptığı da saçma.

• Nasıl bir soru nasıl bir cevapmış ki bu olay evlenme teklifine kadar varmış!Evlenilmez ise neden evlenme teklif ediyorsun kendi içinde çelişkiye düşüyorsun sende polemiğe girmeyince arkadaş ister istemez (Güven Özveri Tecrübe) sahibi oluyor : ))

0|0
    0|0
    • Bayanlar neden kıskançsınız? soru başlığı buydu. nasıl o sonuca ulaşıldı bilmiyorum.

• Kendini bir şey sanıyorsun!Şimdi engelleyeceğim seni : ))

• ahhah :) maksat bi yerlere sataşmakmış onuda başarmış ztn. boşver :)

0|0
    0|0
  • kadınlarla iletişim terk

0|0
    0|0
  • enteresting

0|0
    0|0
  • Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. İşte o mesele...

0|0
    0|0
  • engeli bas gitsin uğraşma

0|0
    0|0
  • İnternette gezinen ölüye diriye sevişelim mi diyen hüseyin kaya'nın kardeşi olabilir.

0|0
    0|0
  • derdini bilemem ama canı sağlam bir dayak istiyordur

0|0
    0|0
  • bir cevaba evlenme teklifi ! durum cidden vahimmiş...

0|0
    0|0
  • ergen bence :))

0|0
    0|0
  • akşam yatana işemiştir ondan

0|0
    0|0
  • Düşünme...Kim anlamış ki sen anlayasın böyle:)

0|0
    0|0
  • Off yaşı küçük bir çocuktur :)

0|0
    0|0
  • uzaklaştırmak en mantıklısı aslında bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...