Hayatınızda hiç platonik aşk yaşadınız mı?

Karşı tarafın hiç haberi olmadan aylarca yıllarca sevdiğiniz ve nihayet unutmak zorunda kaldığınız ve kalbinizde tuttuğunuz açılamadığınız...

Güncellemeler:
Ben hocalarıma çok aşık olurdum bir tanesine açılmıştım gülmüştü bana lisede :///

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Heee Kenana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Olmaz mı, karşılıksız aşk herkesin başına gelen bi durumdur. Zaten aşk dediğimiz nedir ki? İmkansız olandır. Karşımızdakinin de haberi olsa, bizi de aynı şekilde sevse, aşk olmaz o artık. Aşk elde edene kadardır. Sonrası sevgi..

0|0
    0|0
    • acaba bende sana platonik aşık olsam olurmu ama haberin olur o zaman olmaz

• konusmasan dahi o kalp atisi (ki bide disardan belli oluyor mu diye dusunulur), dilin damagin kurumasi ,elin ayagina dolasmasi guzel oluyor herkesin olmustur

0|0
    0|0
  • yaşamaz mıyım 8-9 yaşlarında komşu oğluna fena abayı yakmıştım,taşındılar ah canım benim kim bilir şimdi nerededir?

0|0
    0|0
  • Evet yaşadım.Alp hiç bir zaman benim ona deliler gibi aşık olduğumu öğrenmedi.Hala bilmiyor.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • evet:)

0|0
    0|0
  • ivit.

0|0
    0|0
  • vardı...

0|0
    0|0
  • herkesin bir platonik aşkı vardır.. :)

0|0
    0|0
  • aşkın hiç bir türlüsünü yaşamadım ama sevdim orası ayrı ..

0|0
    0|0
  • vardı.. ama gecti:)

0|0
    0|0
  • EVET

0|0
    0|0
  • platonik bir aşk yaşadım bi dahada yaşamak istemem.

0|0
    0|0
  • olmuştu ama sonra bitti.

şu an yine var.

0|0
    0|0
  • yasadım.

0|0
    0|0
  • evet yaşadım herkesin de olmuşturr :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evet liseye giderken yaşamıştım

0|0
    0|0
  • ilk okuldayken birine asik olmustum 2.sinifta 1 sene once kendisine neler bissettigimi anlattim keske anlatmasaydim en ii ask platonik ask

0|0
    0|0
  • yaa çok küçüktüm ve ninja tosbağlardaki muhabir kız april o neil'e aşık olmuştum :D

0|0
    0|0
  • evet )

0|0
    0|0
  • olmayan insan olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...