Fener'in bonusları?

Arkadaşlar sizce bu akşam Fenerbahçe nin bonus serisi devam edecekmi şu hakemin son dakikada verdiği bonus puanlar diyorum ne dersiniz?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• her hafta fenerbahçe yendiğindeki trollü soruların güldürüyor
    fenerbahçe penaltı kazandı attı mı hayır peki sowun verilmeyen penaltısı ona diye laf yok sowun penaltısı verilmedi diyecek kadar delikanlı değilsiniz gol pozisyonu fenerbahçe 11 mersinin 1 hala fenerbahçe hak etmedi mi diyorsunuz yazık bence kıskançlıktan bunlar

0|0
    0|0
    • Peki neden her maç 0 0 devam ederken son dakikada penaltılar Fener'e veriliyor yani ligin en şanslı en dürüst takımı fener mi güldürmeyin yani çocuklar bile şike olduğunu biliyor sen hala neyin kafasını yaşıyorsun

• hala anlamadı hee evet biz satın alıyoruz herkezi ne yapalım satılık olmasınlar o zaman hakemin olmayan kardeşinede mini cooper aldık hatta her hafta birine alıyoruz çok zenginiz

• Futbolun anasını si... niz milleti futboldan soğuttunuz

• Olmazsa olmaz onlar

0|0
    0|0
  • Sorduğun da soru mu. Azize yine tıkmıştır paraları:D

0|1
    1|1
  • Ya penaltı olur ya da ofsayt oldugu halde gol olabilir :)

0|1
    0|1
  • Eder boyle

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Etmesin artik hakemlerin arka planda olduğu lig istiyoruz

0|0
    0|0
  • İnş etmez artık cıvığı çıktı bu işin Hakemlerde kendine gelsin Fener iyi futbol oynasın hakkıyla kazansın bizde tebrik ederiz sorun değil.

0|0
    1|0
    • Olmuycak bişey istiyorsun sende kardeş fenev ne zaman hakederek maç aldı ki bu akşam alsın

• Geçen sene iyi futbol oynadığı maçlar vardı baya bu sene bende beğenmiyorum oynadıkları futbolu.

• Ben hiçbir zaman beğenmedim beğenmeyi hiç düşünmüyorum hepsi yavşak kulübünden oyuncusuna kadar

• Devam etti.

0|0
    0|0
  • durmak yok yola devam

0|1
    0|0
  • hakem fenere ne kadar puan verirse versin gs ve bjk ye verdiği kadar veremez

1|0
    0|1
Yükleniyor...