Bacağın alt kısımlarını inceltme.

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Boyum 168 ve 54 kiloyum.Sizce ideal mi? Göbek sorunum yok belimde çok ince fakat ben bacaklarımın biraz kalın olduğunu düşünüyorum nasıl inceltebilirim ?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bizim millette spor yapma alışkanlığı olmadığından ideal kilo konusunda sıkıntı çekiyoruz. senin kilon normal görünüyor ama spor yapmadığın için orantılı dağılmamış belli ki. herkesin ilk kilo aldığı yer göbek olmaz, belli ki sen bacaklardan topluyorsun.

aslında yapacağın şey basit; vücut yağ oranını düşürmek. bunun formülü de basit, gün içinde aldığın kalori harcadığından az olacak, o kadar. bunu hızlandırmak için spor yapmanı tavsiye ederim, o da sakin ve uzun yürüyüşler kesinlikle değil, efor sarfetmelisin, en basiti koş.

sporun asıl faydası kilo verdirmekten çok ideal fiziğe kavuşmana yardımcı olması. sporla hem bacaklarındaki yağlardan kurtulabilirsin, aynı anda sıkı bir bele ve kalçaya, belirgin omuzlara sahip olabilirsin. düzenli spor yapsan 60 kilo bile olsan şu ankinden çok daha iyi bir görünüşe sahip olacağını söyleyebilirim.

bu dediklerim zor geldiyse başa dönelim, sadece yağ oranını azalt :) hepsine üşeniyorsan az ye olsun bitsin.

1|1
    0|0
    • Zaten çok yemek yiyen biri değilim ve yediklerim karbonhidrat ağırlıklı.Her gün en az 2 km hızlı tempoda yürüyorum mecburiyetten (metroya yetişme çabası) :D Koşarım o zaman ya üşenmem :) Peki hergün ne kadar koşmak ideal ?

• yaa bak diğerlerini okudukça yazmam gerekiyor. bölgesel zayıflama denen şey külliyen yalan bir kere onu bi unutalım. çalıştırdığın bölgeyi kas kütlesini arttırak şekillendirebilirsin tamam, kalçayı dikleştirirsin, omuzları belirginleştirirsin, karın kası yaparsın, vücut yağı senin genlerinde ne yazıyorsa ona göre biriktirir. hani millet şikayet eder ya hayvan gibi mekik çekiyorum göbeğim gitmiyor diye, bu ondan işte. o adamın en son eriyen kasları karında, seninkilerse bacakta.

• uzmandan aldın tüyoları : ) mantıklı ve faydalı bilgiler cidden ilk defa ciddi bir cevap görüyorum anlık başka bir sitede sandım kendimi.

Erkekler Ne Diyor 11

• link bunun gibiyse işin zor, o bacak incelmez

1|0
    0|0
  • boy ve kilon gayet iyi. bölgesel incelmeye yardımcı bitkiler ve cihazlar duydum onu netten araştırabilirsin. maranki'nin sitesine bak istersen kesin vardır=)

0|0
    0|0
  • Boyun ve kilon ideal. Yani kilo sorunun yok :) Birincisi koşu yapmak bacak kası yapmanı sağlar, yürümek daha çok yağ yakımı ile ilgilidir. Sadece spor yoluyla yapabileceğin bir şey aylar sürer tabii...

0|0
    0|0
  • dolgun bacak cekici olur sen niye inceltmeye çalışıyorsun.

0|0
    0|0
  • Bacaklarının alt kısmı derken dizinin altındaki bölgeyi mi kastediyorsun?

0|0
    0|0
  • bence hiç gerek yok :)

0|0
    0|0
  • bilgim yok ama arıstırcam.

0|0
    0|0
  • Koşu yap

0|0
    0|0
  • Zımpara iyi gelecektir.

0|0
    0|0
  • spor yap işte en ıyısı

0|0
    0|0
  • kavitasyona git bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence kilon ve boyun orantılı ama bacaklarını inceltmek istiyorsan düzenli olarak bölgesel yapılan egzersizler var netten bakabilirsin. onları dene

0|0
    0|0
  • ayak parmaklarinin ustunde durmaya calis hani devamli degil de yuksel geri in seklinde 50 defa yap bak o baldirlar nasil yaniyor

0|0
    0|0
  • Benim annem bacakları inceltmek için ünlülerin masaj yaptırdığını söyler.. İstersen bir güzellik salonuna sorup öğrenbilirsin...

0|0
    0|0
  • Yüksek tempoda koş

0|0
    0|0
Yükleniyor...