Kenpo yapan biri var mı ?

Aranızda kenpo yapan var mı ? Varsa memnun mu ? Judo yapıyorum , ancak çok aklıma takılıyor bu spor son günlerde ...

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Lisede sınıf arkadaşlarımdan biri bayanlar Türkiye 2.si olmuştu Tekvandoda , kadınların özellikle dövüş sporlarıyla ilgilenmesini takdir ediyorum, Kendo hakkında pek bilgim yok(gerçi hiç bir dövüş sporu hakkında bir bilgim yok :) ) ama yeni şeyler denemekte fayda vardır her zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• iş ortamımızda 2 bayan arkadaş bu spora gidiyorlar . . acıklama ile ben şunu anladım paylaşmak isterim .. Shih Pa Lo Han Sho ya da Lo-Han'ın 18 Eli öğretisi Bu teknikler neredeyse bütün dövüş sanatlarının temelini oluşturmaktadır. Asla saldırı metodu olarak düşünülmemiş. Esas amacı, hem fiziksel hem de zihinsel sağlığın korunmasıydı ve bunun için tasarlanmışlardı. yanlışsam lütfen düzeltin bilgisi olanlar

0|0
    0|0
  • bence ugrasdıgın dalda kal.bende boks yapıyorum amatorce.judo olımpık bır daldır.kokenı uzun yıllara dayanır ve bır felsefesı vardır.yenı nesıl spor dalları tamamen uydurma.

0|0
    0|0
  • başlamak istiyorum

0|0
    0|0
  • aikido yapıyordum zamanında

0|0
    0|0
  • Kenpo karate.İyidir :)

0|0
    0|0
    • Judo da hangi kuşaktasın?Judo'da tam ilerlemeden başka bir stile geçme derim.Anladığım kadarıyla kırışlının yanısıra bir tane de vuruşlu spor istiyorsun.Hayırdır MMA'e mi katılcan?Kafese mi girecen?Niyeti bozdun mu kıss :PP

• Body demiyorum zaten.Cross fit.Duydun mu daha önceden hiç?Buarada hangi şehirdesin?Var mı sizin salonda şöyle sağlam judocular?Şimdiye kadar bir güreşçi ve bir kickboksçuyla karşılaşma yaptım değişik stillerden.Ancak hiçbir Judocuyla karşılaşmadım.Bakalım ne halt yiyecem çok merak ediyorum :) Eğer tanıdığın sağlam bir Judocu varsa bir maç ayarlar mısın?

• Her iki tarafta kimono ile yapar.Kural basit.BJJ'de Judo'da kırışlı sporlar.Dolayısıyla vuruş olmaz.İki taraftan birtanesi ötekisini pes ettirene kadar devam eder.

• bilgim yok ama arıstırcam

0|0
    0|0
  • kenpo nedir acaba merak etim :)

0|0
    0|0
  • Judo da kal kenpo aklı ve bedeni daha fazla yoran bir spor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...