Soya sütü ile egzersiz göbek eritir mi?

Arkadaslar soya sutunu egzersiz yaparak kullanabilirmiyim gobek eritmek istiyorum ayrica zayifim dahada zayiflamak istemiyorum sadece gobegim gitsin istiyorum iseyararmi cidden?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Mekik çek kardeşim ve cardio yap.

0|0
    0|0
  • Mekik ve kardiyo yagli yiyecek ve kizartmalardan uzak dur.

0|0
    0|0
  • dene bakalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Soya doğal fitoöstrojen bir bitkidir. Yani vücuduna östrojen sağlar. Ne kadar çok östrojen varsa, o kadar çok yağ depolanır. Ve yağ hücrelerinden de östrojen salgılanır. Salgılanan östrojen, yağ depolar. Yağlar östrojen salgılar. Yani bir kısır döngü :) Östrojenini normal bir seviyede tutmalısın, soya ürünleri bu dengeyi bozar. Soya yemek istiyorsan, soya fasulyesini pişirip yemelisin, bitkisel bir protein kaynağıdır. İyidir. Ama soya sütünde, soya peynirinde, içinde soya tofusu olduğu açıkça bilinen sosis, sucuk, salam, hamburger köftesi gibi ürünlerde soya fasulyesinden çok daha fazla fitoöstrojen vardır. O yüzden bunlardan uzak durmalısın. Sağlıklı bir östrojen seviyen olursa, sonradan gelişmiş yağ hücreleri de yok olacak, diğer yağ hücrelerinin boyutu normal bir düzeye inecek, cildin sağlıklı şekilde mukoza üretmeye başlayacak. Yani sivilceler ve saç yağlanması da azalacak. Östrojen normalde cilde belirli oranlarda mukoza salgılar ve bu da yumuşak bir cilde sahip olmayı sağlar. Ama fazlası olursa buna "yağlı cilt" denir. O yüzden kadınların elleri vb. erkeklerden çok daha güzeldir. Süt içmek istiyorsan yağsız veya yarım yağlı tercih edebilirsin. Peynirin mutlaka yağsız olsun. Yoğurt kaymaksız ve yarım yağlı, dilersen yağsız tüketebilirsin. Ben sadece peynir yağsız tüketiyorum ama çok kasmıyorum bu konuda kendimi. :) Dışarıdaysam yağlı peynir de yerim yani.. Yoğurt ve süt evde ne varsa onu tüketiyorum, sonra annemler bizden ayrı yiyorsun diyorlar :) Ve elbette göbek abrakadabra ile erimeyecek, 1-2 hafta her gün kardio yap en az 30-40 dk. Güzel videolar falan bulabilirsin Youtube'dan. Sonraki haftalarda cardio + karın egzersizleri çalış. Karın egzersizlerinin zorluk derecesini kademe kademe arttır.. Sadece göbeğin gider. Çünkü en son nereye yağ depolanmışsa, ilk oradan yağ kaybedilir. Böylece ideal kilona indiğinde annenden sana miras kalan vücut hatlarını ortaya çıkarmış olursun. Yani bölgesel zayıflama, bölgesel incelme vb. sadece ameliyatla olur.

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • Nasıl kullanılıyor merak ettim ben de aynı durumdan muzdaribim. Göbek de değil aslında eskiden kaslıydı kaburgamı incitip sporu bırakınca gobege dogru ilerledim. Şimdi arada spor yapıyorum ama duzenlı olmadıktan sonra ne fayda

0|0
    0|0
  • tek başına yetersiz

0|0
    0|0
  • Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyenlere müjde. Amerikalı bilim adamları her gün düzenli olarak soya sütü içeren içeçekler tüketmenin, göbek bölgesindeki yağlanmayı ortadan kaldırdığını ortaya çıkardı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...