Sevgilisi olan kadın size yaklaşırsa n'aparsınız?

Sevgilisi olduğu halde ve sevgilisini çok sevdiğini söylediği halde,sizden hoşlandığını bakışlarından anladığınız kadına nasıl davranırsınız.Kadında oynak biri değil ayrıca gayet ciddi bir tip.Hemen kadına o* muamelesi yapmadan mantıklı davranış biçimi ne olur?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• duyguları karışıktır

0|0
    0|0
  • bunu yapmamak ve yaptirmamak lazim

0|0
    0|0
  • isteyene hayır demek bize yakışmaz.

0|0
    0|0
    • Ne demek istediğini anlamadım,açabilirmisin tatlım.

• İyide vicdan ne olacak peki,diğer adamın suçu ne?Ayrıca hadi dediğini yaptım diyelim.Kafam rahat olacakmı sence?Gönül rahatlığıyla herşeyi yapabilecekmiyiz?Kadının beğenmesi,sadece beğenide kalmalı,yoksa şeytanın doldurduğu zaman patlatırım kendimi biliyorum.En iyisi kendimden uzak tutmak.

Erkekler Ne Diyor 6

• Eger sevgilisi oldugunu bılıyorsam veya haberim varsa uzak dururum. kendımede saygılı olurum cun ku aynı muameleyı banada yapabılır ! benımle oluncada baska bırını tercıh edecektır.. en guzel sevgı 2 kısı ıle olandır bu sayı 3*4*5 olursa sakıncalı :) buna ben karsıyım..

0|0
    0|0
    • Arkadaşım akıllı adamsın vesselam belli,bende yazsam aynısını yazardım emin ol.Teşekkürler.

• bakışlarında sezinlediğimi ona usulüyle söyler ve niyetinin ne olduğunu açıkça sorarım , o... muameleside asla yapmam , insanlar yanlış seçim yapmış olabilir ,gönlünü vermek istediği ömrünü geçirmek istediği başka birini bulduğundada fikrini değiştirebilir...

0|0
    0|0
  • Uzak Dur, Kimseye o* demek haddimize değil, ama bir ilişki bitmeden diğerine başlayabilen yada ilişki içindeyken gözü dışarda olan kişiye ne kadar güvenilir, ha amacın gönül eğlendirmek ise, sende yanlış yoldasın derim sadece

0|0
    0|0
  • Kız güzel mi ?

0|0
    0|0
  • mesleği ve karakterinden bağımsız olarak, herkese normal davranıyorum

0|0
    0|0
  • acımasızca davranırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...