Bu kız neyin kafasını yaşıyor?

Bu kız neyin kafasını yaşıyor? link Bütün kızlar böyle düşünüyorsa, ben kızlardan nefret etmekte, onları küçük görmekte haklıyım =). Ya da ben yanlış düşünüyorsam normal olan bu ise beni düzeltin lütfen

Güncellemeler:

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• sen o kiz boyle sordugu icin butun kizlari kucuk gormekte hakli oldugunu savunuyorsun da kizlarin o tur hareketleri yapanlari gorunce kucumsemiyor ayni kefeye koymuyorsak butun erkekleri kusura bakma senin beynin kucuk arkadasim

0|0
    1|0
    • teşekkürler =)

• arkandayım bunun gbi erkekler 2 3 gnluk sevgiliryle takılır ve brakr bence aşk bazen kıskanmaktr

• pembenur benim ne demek istedigimi anladigindan pek emin degilim canım bidaha oku. Tamam itiraf ediyim anlasilir yazmadim yada bosver okuma anlayan anladi zaten

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya sen kadınları küçümseme nefret etme. eğer bu duyguları barındıracaksan insana ve insan ilişkilerine olmalı bu.

Sen sanıyor musun ki ataerkil bir toplumda yaşamasaydık o kadınlar ailelerinden psikolojilerine zarar verecek hareketlere maruz kalıp kendinlerini yaşamları boyunca ezdirirlerdi.

Yok öyle dava.

0|1
    0|0
  • Dogru yoldasin devaam

0|0
    0|0
    • Bundan sonra dünya ahiret bacımsın =)

• kendine güvensiz sanırım. yoksa ben daha önce denk gelmedim böyle düşünen bir kızla.

0|0
    0|0
  • bu ne böyle :D

0|0
    0|0
  • bence bi dinazorun kafasını yaşıyor :P

0|0
    0|0
  • aklına uymayan herşeyi şaka olarak kabul etmeden yaşanmaz bu hayat yavrum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beyin ücretsiz

0|0
    0|0
  • Ula artık güncelleme yapamayacasun.Tükettin tüm mermileri :D

0|0
    0|0
    • bitmiyorlar ağa her gün yeni bir tane çıkıyor ortaya =)

• Fanfinifinfon kardeş.Damara devam takma kafaya :)

0|0
    0|0
  • Yanlışın yok,devam.

0|0
    0|0
  • O kız yaşıyor mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...